Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 27/08 Ag.Guarina: Czekamy na ofertę Juventusu (16)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
148
16
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

20:25 Agent Fredy Guarina potwierdził na antenie Rai Sport ostatnie zainteresowanie Zenitu St. Petersburg, ale także dodał, że jego klient czeka na odzew ze strony Juventusu.

- Zenit zaoferował 12 mln euro, ale czekamy na wiadomość z Turynu.

 

17:22 Sportmediaset donosi, że pomocnik Atalanty, Giacomo Bonaventura chciałby reprezentować barwy Interu Mediolan. Transfer ten najprawdopodobniej będzie możliwy dopiero po sprzedaży Ricky Alvareza.

 

13:50 Tuttosport informuje, że Alessio Cercim interesowały się także takie kluby z Premier League jak Southampton oraz QPR. Sam zawodnik najprawdopodobniej wyląduje w Arsenalu ponieważ jest to jeden z najbardziej prestiżowych klubów na Wyspach. Ta sama gazeta podała informację, że Inter nie złożył nigdy żadnej oferty za zawodnika Torino i dlatego piłkarz zdecyduje się na przeprowadzkę do Anglii.

 

13:41 Corriere dello Sport donosi, że Gasperini chce mieć w swoim składzie Ibrahima Mbaye. Trener klubu z Genui uważa, że młody Senegalczyk będzie dużym wzmocnieniem na lewym skrzydle dla jego klubu.

 

12:21 Według Gianluci Di Marzio, jutro odbędzie się spotkanie agenta Matiasa Silvestre z dyrektorem sportowym Sampdorii w sprawie ewentualnego transferu argentyńskiego obrońcy do zespołu z Genoi.

 

12:00 Według doniesień z TuttoMercatoWeb , chorwacki zawodnik Boris Rapaic, który obecnie występuje w Hajduk Split. Napastnik urodzony w 1997 r. ma się jutro zjawić w Mediolanie w towarzystwie swojego ojca. Inter prawdopodobnie wypożyczy piłkarza z możliwością wykupienia po sezonie.

 

11:51 Mercato zbliża się ku końcowi, a do Interu nie napływają oferty za dwóch zawodników Nerazzurrich: Fredy Guarin i Ricardo Alvarez. Według Sky, Kolumbijczyk zaakceptuje tylko ofertę zespołu grającego w Lidze Mistrzów.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Achraf Hakimi

Inter nie zapłacił za Hakimiego (6)

16.01
19:58
mercato live

Mercato Live - 15.01 (19:46) Roma także chce Papu Gomeza (7)

15.01
07:56

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2014 o 22:41 przez piotrekninter
piotrekninter
Insignie gral dzis, czyli jakby jakims cudem przyszedl, to dopiero faza pucharowowa moglby grac ? dobrze kombinuje
27.08.2014 o 22:26 przez Maciek91
Maciek91
Guarin już chyba nie ma przyszłości w klubie... ale jeśli jeszcze ma odejść Alvarez, to potrzebni dwaj zawodnicy o określonej jakości, czy nas stać na takich?
27.08.2014 o 22:03 przez mariozzzz
mariozzzz
Guarina razem z jego agentem wy...jebac z Mediolanu na zbity....qrwa mac
27.08.2014 o 21:22 przez Odet
Odet
zaczynam uważać, że lepiej oddać Guaro za Giovinco + kasa
Pozdr.
27.08.2014 o 21:01 przez rumcyk
rumcyk
Guarin to jednak łachudra!
27.08.2014 o 20:55 przez Nadia G
Nadia G
Mercato Interu zakończy się wielkim transferem obiecywanym od tygodni przez Thohira: uda się wypożyczyć Silvestre i na tym koniec.
27.08.2014 o 20:39 przez Est
Est
Strasznie dużo piłkarzy przyjdzie do Interu po sprzedaży Alvareza i Guarina. To trzeba ich będzie spylić za jakieś 60 mln łącznie.
27.08.2014 o 18:25 przez wsk16
wsk16
poeiedzcie cos o tym Bonoventuze
27.08.2014 o 17:39 przez Sarna2318
Sarna2318
#wrobel1908 - zgadzam się z Tobą, ale myślę, że powinniśmy w ostatnich dniach skupić się na napastniku dla Mazzarriego, zamiast tracic czas na wzmacnianie primavery, która i tak jest już silna (sądząc po ostatnim wyniku z Milanem)
27.08.2014 o 17:19 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Plocha, walka o scudetto? Człowieku jak będziemy w top 3 to będzie można uznać za wielki wyczyn, nawet po tym obiecanym transferze.
27.08.2014 o 15:43 przez wrobel1908
wrobel1908
@Sarna2318 ten młody chorwat jest w wieku Bonazzoliego ma 17 lat i ten sezon spędzi pewnie primaverze
27.08.2014 o 14:08 przez Plocha
Plocha
czekam na obiecany prezent od Thohira ,bo obecne wzmocnienia ze tak sobie pozwole zazartowac duzo nie pomogą w walce o scudetto
27.08.2014 o 14:07 przez Sarna2318
Sarna2318
Już widzę, jak Mazzarri da pograć młodemu napastnikowi z chorwacji, skoro nawet taki Mbaye nie jest wystawianty zamiast Jojatana czy Łamagatomo. Nasz trener potrzebuje jakiegos doświadczonego napastnika, najlepiej żeby sam wygrywał mecze.
27.08.2014 o 12:45 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Brak ofert za Guarina i Alvareza ? i o to chodzi :D
27.08.2014 o 12:20 przez Plocha
Plocha
a ci zna zdjęciu robi Taraabt? :)
27.08.2014 o 12:00 przez PepeBergomi
PepeBergomi
No to niech spada do Zenita i przestanie D.... zawracac.

Shoutbox

Chuchu 20.01.2021 08:51

A to nie powinien sędzia techniczny tego pilnować ??

Nasir 20.01.2021 08:35

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment spacer z pieskiem nastepnie drugi etap montazu garderoby, agatka jeszcze spi, cala noc przyjmowala w pelnym rozwarciu niczym pyrlo, co chwile zapraszala napastnika to wjazdu w pole karne, opiszcie plany na dzisiaj jakie posilki oraz kiedy ten milan w koncu spuchnie

Xdd 20.01.2021 06:19

W tym rzecz że przy 5 zmianach nie można już 6. Jak były 3 to w dogrywce można było 4 zrobić, ale nie teraz

InterMistrzKamil 20.01.2021 01:09

Walkower Romy będzie za szóstą zmianę xD

mroowa111 20.01.2021 00:38

niby 1 dodatkowo w dogrywce można

Xdd 20.01.2021 00:26

Roma zrobiła 6 zmian xd nie wiem czy dlatego że była dogrywka i można było zrobić czy zwyczajnie znowu ktoś się tam walnął

mroowa111 19.01.2021 23:50

i roma nara

mroowa111 19.01.2021 23:49

łyżeczka lobik saponara

mroowa111 19.01.2021 23:49

roma kompro 2-4

mroowa111 19.01.2021 23:47

mozliwe ze ich rozniosa z 5-0 teraz

pablo77 19.01.2021 23:19

Napoli pewnie obsrane xD

pablo77 19.01.2021 23:19

Spezia przed szansa teraz :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

to co Fuzato debiut? :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

lol :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

bramkarz wyleciał

pablo77 19.01.2021 23:18

bramkarz czerwo :D

Juzek 19.01.2021 23:18

w ciagu minuty :D

pablo77 19.01.2021 23:17

no a ja z ojcem w sumie nie wiem czy mielismy czy nie a jak juz to bezobjawowo :)

Juzek 19.01.2021 23:17

2 czerwa Roma :D

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38449