Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 31/08 Chicharito i Cerci nie dla Interu (25)

Autor:
Źródło: różne
około 6 lat temu
130
25
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

23:15 Ani Alessio Cerci ani Chicharito nie dołączą do Interu. Obaj trafią do Madrytu, z tym że Włoch do Atletico a Meksykanin do Realu.

 

17:40 Valencia skupia się na sprowadzeniu Guarina. Po tym jak fiaskiem zakończyły się jej negocjacje w sprawie Enzo Pereza, Hiszpanie są zdeterminowani, żeby w ciągu najbliższych godzin zakontraktować Kolumbijczyka. Jak donosi Marca, rozmowy między klubami w tej sprawie są na zaawansowanym etapie.

 

15:50 Kolejnym zawodnikiem, który był łączony z Interem, a który do tego zespołu raczej nie dołączy jest Alessio Cerci. Włoch ma jutro stawić się w Madrycie na badaniach medycznych i jeśli przebiegną bez problemów, to zostanie zawodnikiem Atletico.

 

11:36 Ricky Alvarez niebawem zostanie ogłoszony piłkarzem Sunderlandu. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik.

 

riki marawija

 

11:30 Xherdan Shaqiri oficjalnie ogłosił, że zostaje na następny sezon w Bayernie: chciałem odejść do klubu, w którym mógłbym więcej grać, ale Bayern poprosił mnie o pozostanie. I tak też będzie.

 

10:32 Lavezzi nie otrzymał powołanie na nadchodzące spotkanie przeciwko Saint-Etienne. Argentyńczyk najprawdopodobniej opuści więc tego lata zespół mistrza Francji. Francuskie media sugerują, że Ezequeil zasili najprawdopodobniej mediolański Inter.

 

00:15 Władze Romy chcą wykorzystać bezczynność Interu w sprawie Rolando i podejmą próbę zakontraktowania Portugalczyka w końcówce mercato.

 

00:06 Początkowy impas w negocjacjach na linii Alvarez-Sunderland zdaje się być przeszłością. Gianluca Di Marzio donosi, że Argentyńczyk znalazł wreszcie wspólny język z przedstawicielami angielskiego klubu i nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby Ricky został nowym graczem Czarnych Kotów.

 

00:02 Fabio Borini, a nie Ezequiel Lavezzi ma być ostatnim transferem Interu w tym okienku. Wszechstronny 23-latek ma doświadczenie w Serie A, może grać zarówno na boku jak i za plecami napastnika. Profil boiskowego "pracusia" szczególnie przypada do gustu Mazzarriemu. 

 

00:00 Nie tylko Valencia jest zainteresowana zakontraktowaniem Guarina. Do wyścigu o reprezentanta Kolumbii w ostatnich godzinach okna transferowego ma przystąpić Galatasaray. Póki co oficjalne zainteresowanie i ofertę przedstawili Hiszpanie, ale należy spodziewać się również ofensywy tureckiego klubu.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Radja Nainggolan

Wymiana z Cagliari wciąż możliwa? (0)

23.11
18:07
Radja Nainggolan

GdS - Trzy opcje transferowe dla Nainggolana (10)

27.11
09:51

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.08.2014 o 23:30 przez microsoft666
microsoft666
za mało asystowali w Interze 46 pkt na tym zbili nie są potrzebni,dzisiaj był pokaz siły dosyć wystarczający 0-0 miłych snów
31.08.2014 o 23:01 przez Dejwid
Dejwid
Jak Alvareza i Guarina opylo to ciekawe kto te asysty i goleady zrobi za nich...
31.08.2014 o 20:35 przez sas111
sas111
Nadia G - hehe tak jest co sezon ale co do Torresa to jednak w Mediolanie wyladowal :P tylko ze po drugiej stronie
31.08.2014 o 20:19 przez Nadia G
Nadia G
el_loco - dokładnie
sas111 - Firmino to świetny zawodnik, ale podzieli on ten sam los, co Torres, Juan Mata, Cerci, Samuel Eto'o, Lukaku, Gomis, i Rolando - którzy wszyscy byli wg pewnych tekstotwórców jedną nogą w Interze.
31.08.2014 o 20:09 przez el_loco
el_loco
Brak transferu Rolando uważam za największą porażkę tego okienka! Aż chce się powiedzieć "idioci".
31.08.2014 o 20:07 przez Gooori
Gooori
A Chelsea za 10 baniek Remy-ego wykupili z QPR.Można?
31.08.2014 o 20:05 przez sas111
sas111
NadiaG - O ile mnie pamiec nie myli Inter bardzo czesto kupuje w ostatni dzien mercato zawodnika o ktorym sie trabi wiele miesiecy wczesniej, nie twierdze ze Firmino do Nas przejdzie, stwierdzilem tylko ze bylaby to najlepsza opcja sposrod nazwisk laczonych z Interem w mediach. Z reszta napisalem poprzedni komentarz ze wzgledu na slowa Thohira ktory wiele razy sie wyrazal ze sprowadzi gwiazde jezeli uda mu sie sprzedac Alvareza i Guarina
31.08.2014 o 19:27 przez Nadia G
Nadia G
@sas11 - Firmino: ktoś sobie kiedyś to nazwisko gdzieś napisał w kontekście "Inter się nim interesuje". Inter, jak i każdy inny klub interesuje się każdym zawodnikiem na świecie. Nie ma oferty, nie ma tematu. Za Firmino oferta nie została nawet złożona i złożona nie zostanie, wyciągnięcie takiego zawodnika za spore pieniądze trwa. To nie jest temat na ostatni dzień mercato.
31.08.2014 o 19:18 przez piotrekninter
piotrekninter
jak tak chca opylic guarina, a tamci nie chca kupic,tylko wypozyczyc
to zrobmy tak,tylko nie za smieszne 1 mln, tylk o np 3 mln wypozyczenie a potem 12 wykup
31.08.2014 o 19:08 przez sas111
sas111
jezeli pojdzie Guarin i Alvarez to ciekawe czy Thohir bedzie chcociaz probowal sciagnac ta obiecana "gwiazde", zwlaszcza ze rywal zza miedzy sprowadzil Torresa. Firmino wymyslony przed klawiatura ?? niby czemu? sprowadzenie tego goscia to najlepsze co mogloby nas jeszcze w tym okienku spotkac, mam tylko nadzieje ze nie sprowadza wypalonego Lavezziego
31.08.2014 o 18:37 przez Nadia G
Nadia G
temat Firmino jest tematem wymyślonym przed klawiaturą komputera, co do tego nie mą wątpliwości
31.08.2014 o 17:45 przez Pawel1992
Pawel1992
Szkoda , że na Rolando nie ma szans.Mało czasu pozostało na pozyskanie jeszcze jakiegoś gracza.
31.08.2014 o 15:21 przez Janosv360
Janosv360
Przecież był temat z Firmino więc nie wiem o co Ci klinsi kaman . Fajnie by było jak by przyszedł ale z Lavezziego też będę się cieszył .
31.08.2014 o 13:53 przez zahor
zahor
seriea, a zakład?
31.08.2014 o 13:25 przez seriea
seriea
Alvarez nie odejdzie do Sunderlandu, nie dogadał sie co do kasy
31.08.2014 o 12:46 przez niproxdk
niproxdk
Może jednak przyjdzie Lavezzi było by świetnie .
31.08.2014 o 12:21 przez Klinsi64
Klinsi64
ludzie jaki Firmino?
31.08.2014 o 12:06 przez Janosv360
Janosv360
To teraz brać Firmino i Rolando i zamykać okno .
31.08.2014 o 11:18 przez Rebelde
Rebelde
Na stronie PSG piszą że brak Lavezziego spowodowana jest bólem pleców .
31.08.2014 o 10:29 przez Ric
Ric
brak rolando i borini po prostu cudownie...
31.08.2014 o 09:53 przez ManOnFire
ManOnFire
Niech nie odwalają z Rolando
31.08.2014 o 09:20 przez piotrekninter
piotrekninter
kurcze taki Lavezzi i mercato by bylo super
Vidic Dodo do obrny, Medel Mvila pomoc, Osvaldo Lavezzi atak normalnie pieknie
31.08.2014 o 09:12 przez Rebelde
Rebelde
Borini to mnie w ogóle nie przekonuje . A miało być tak pięknie Firmino czy Cerci. Taka mała rysa po bardzo dobrym Marceto Interu.
31.08.2014 o 00:27 przez Pjerun
Pjerun
Oby nie. Borini jest kiepski, lepszą opcją będzie pozostawienie Alvareza.
Potrzebujemy szybkiego, obdarzonego dobrym dryblingiem cofniętego napastnika, a nie drewnianego Boriniego...
31.08.2014 o 00:22 przez Klinsi64
Klinsi64
Borini zna SerieA,grał u boku Osvaldo w Romie 2011/12(9 goli w lidze,Pablo 11) i nie jest wielką gwiazdą która zaburzyła by hierarchię w ataku,siejąc niezadowolenie u Osvaldo czy Icardiego...

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27058

Liczba newsów: 38017