Podczas wczorajszej sesji treningowej Antonio Conte zebrał drużynę na pierwszą, przedsezonową przemowę. Podczas jej trwania poruszone zostało kilka kwestii, o czym piszą dziennikarze La Gazzetta dello Sport.
Były trener reprezentacji Włoch wyjaśnił zawodnikom, że chce od nich tego samego ducha i współpracy, które zostały zaprezentowane w minionym sezonie także podczas zbliżającej się kampanii 2020/2021. Conte wyjaśnił także, że zespół w zeszłym sezonie osiągnął wyniki gorsze, niż te na które zasłużył swoją pracą.
Conte zapewnił zawodników, że jeżeli będą kontynuować swoją pracę tak, jak w minionym sezonie to nowa kampania będzie dla wszystkich satysfakcjonująca.
Jeżeli chodzi o sytuację Ivana Perisicia oraz Radji Nainggolana to obaj brali udział w sesji treningowej, jednak ich przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Gdy tylko klub otrzyma odpowiednią ofertę to zawodnicy opuszczą Stadio Giuseppe Meazza. Jeżeli nie pojawi się oferta zakupu to możliwe, że zawodnicy nie zostaną wypożyczeni i pozostaną w szeregach Nerazzurrich.
ceny oczywiście chore plus za oceanem to wiadomo, że przeciętnego europejczyka nie stać. ale ten trend już długo się utrzymuje. sumie pokolenie obecnych 0-40 to ostatni moment kiedy będą w stanie doić hajs z ludzi takimi wydarzeniami. chyba że zrobią z tego tiktokowo instagramoey cyrk... to absolutnie normalne że duża część Francuzów nie jest w stanie identyfikować się ze swoją reprezentacją. Ba! sami zawodnicy średnio identyfikują się z reprezentacją która grają. przykłady braci Williams i Doue są bardzo znamienne. To jest to odzieranie z tego o co chodzi w futbolu reprezentacyjnym... gra Szwajcaria, a prowadzenie daje afrykanczyk, podwyższa latynos, wynik ustala balkaniec
Komentarze (0)