Wywiady z agentami

Raiola: Inter mógłby nabyć Ibrahimovicia (17)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 13 lat temu
971
17

Agent Zlatana Ibrahimovicia – Mino Raiola – otwarcie przyznał, że szwedzki napastnik może wrócić do Włoch. Sprawa powrotu Zlatana do Italii została w ostatnim czasie nagłośniona przez fakt iż Ibra kupił nowy dom w Mediolanie.

 

- Czy przyszłością Ibrahimovicia jest Paryż? Na dziś tak, ale nigdy nie wiadomo co się wydarzy jutro. W futbolu wszystko jest możliwe, nie zamykamy drzwi na jakiekolwiek rozwiązania. Nigdy nie mów nigdy... Zlatan jest szczęśliwy w Paryżu i PSG jest szczęśliwe mając go w składzie, dlatego nie wiem czy zdecyduje się odejść z klubu. Jednak Ibra był szczęśliwy również w Milanie po czym odszedł do PSG... Nie mówię, że powrót do Włoch jest niemożliwy. Jeśli zdecydowałby się wrócić do Italii są kluby, które mogłyby go zakontraktować - Milan, Inter i Juve. Również drużyny jak Real Madryt, Manchester City i Chelsea mogłyby podpisać kontrakt ze Zlatanem. Jeśli będzie opuszczał PSG Serie A będzie na pole position? Zlatan nigdy nie ukrywał faktu, że Włochy mają ważne miejsce w jego sercu. To jego drugi dom – powiedział charyzmatyczny agent Mino Raiola.

Zobacz też

Agent Martineza: nie ma wątpliwości co do jego umiejętności (24)

23.04
09:02

Agent Frattesiego potwierdza - brak Jonesa blokuje transfer (9)

03.02
05:14

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.04.2013 o 21:19 przez A(dri)ras
A(dri)ras
Nie ma opcji w naszym klubie nie może być miejsca być miejsca dla tego Judasza Cygana !! !
19.04.2013 o 20:42 przez Czarson
Czarson
Charytatywnie bedzie gral? :D
19.04.2013 o 20:42 przez Czarson
Czarson
Charytatywnie bedzie gral? :D
19.04.2013 o 20:33 przez sampam
sampam
:lol2:
19.04.2013 o 20:10 przez Kruq
Kruq
Raiola wie jak wypchać sobie kieszeń ;) co rok do dwa elegancka gotóweczka wpada do kieszeni... Pod względem cwaniactwa jest najlepszy :)
19.04.2013 o 18:52 przez interfann
interfann
Ibra to gwarant wielu bramek w sezonie. Ale nie z taką pensją i oczywiście nie da rady kupić go za tyle co baranka chce
19.04.2013 o 17:58 przez Bodek87
Bodek87
Dla niego też juz nie ma miejsca !! A ci ktorzy sa go w Interze jeszcze to jacys DURNI sa, co nie pamiętacie jak bramki w derbach strzelał i uciszał ? To moze jeszcze gówno muntari wroci ? 8-)
19.04.2013 o 17:52 przez RBaggio18
RBaggio18
Nie realne . Zastanwiam się co lepsze kupić 1-2 gwiazdy do tej nasze armii czy lepiej wymienić z 4-6 ogniw ( chodzi mi o to jakbyśmy mieli ok 30- 40 mln na mercato + sprzedaż tego co się da )
19.04.2013 o 17:49 przez Michal_fci
Michal_fci
jakby byl tani i malo zarabial to tak ale nas nie stac na takie rozwiazania
19.04.2013 o 16:55 przez Pawel1992
Pawel1992
jest już trochę 'stary' kosztował by pewnie dużo i nie mało też chciałby zarabiać więc myślę że lepiej byłoby kupić Benteke , Aubeyanga(Gabończyk, nie wiem czy dobrze napisałem) i mamy atak na lata
19.04.2013 o 16:43 przez Altaid
Altaid
Chciałbym go jeszcze raz zobaczyć, w odróżnieniu od Balotelliego. Dla Mario nie ma już miejsca.
19.04.2013 o 16:32 przez Lopez
Lopez
Raiola chce zarobić znowu na prowizji.Dlatego robi szum wokół niego.Nikogo w serie a nie stać na płacenie 11mln euro netto dla Ibry pensji podstawowej a co dopiero jakiś dodatków.Z resztą 5mln euro dla Wesa to było u Nas za dużo.
Ale ja i tak za darmo bym go nie chciał choć jest jednym z najlepszych napastników.
19.04.2013 o 16:13 przez Gajdzik
Gajdzik
Teraz to i tak już by się nie opłacało go ściągać, gra jeszcze świetnie, ale młodszy już nie będzie !
19.04.2013 o 15:56 przez Bandyta
Bandyta
z dala od interu
19.04.2013 o 15:43 przez cyrkiel
cyrkiel
Nie chcę tu widzieć tego Judasza!
19.04.2013 o 15:36 przez dodo_IM
dodo_IM
Ibra w składzie i mistrzostwo Włoch na wyciągnięcie ręki. Smutne że Zlatan zagrał u nas trzy lata, zdobył masę pięknych bramek, a teraz nas nie stać na niego.
19.04.2013 o 15:33 przez MarcelloLombardo
MarcelloLombardo
Interu niestety nie stać na Ibracadabrę. A szkoda, z nim w składzie znów wrócilibyśmy na szczyt Serie A! :)

Shoutbox

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625614

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się