Wywiady z piłkarzami

Spalletti i Vecino po meczu (3)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
prawie 9 lat temu
686
3

Trener Luciano Spalletti oraz debiutujący w barwach Interu Matias Vecino ocenili wczorajszy występ przeciwko Villareal.

- Jestem bardzo zadowolony. Wygraliśmy w dobrym stylu. Właśnie tak powinniśmy grać. Moim celem jest być użytecznym dla zespołu - stwierdził Vecino. Biorąc pod uwagę że dopiero tutaj przyszedłem, muszę jeszcze zgrać się z kolegami. Moja pozycja na boisku? Mogę grać wszędzie w pomocy. Jestem całkowicie do dyspozycji trenera - dodał.

Pozytywnie wczorajszy sparing ocenił też trener: Byliśmy w ciągłym ruchu i dobrze graliśmy piłką. Nie jest to jeszcze pełnia naszych możliwość, mamy ogromny potencjał. Gdy ma się dobry zespół nie można spocząć na laurach, trzeba cały czas przeć do przodu.

Spalletti został poproszony o ocenę indywidualną piłkarzy: Nagatomo? On zapewnia nam odpowiednią strukturę i ciągłość w zespole. Jest ważny w kontekście szerokości kadry. Jovetic? Strzelił pięknego gola i pokazał to w czym jest najlepszy. Musimy mieć w składzie graczy o odpowiednich umiejętnościach, ale także zachować równowagę. Icardi będzie gotowy na mecz z Fiorentiną. W niektórych momentach meczu graliśmy nieco arogancko, dlatego musimy być pewni że zawodnicy są stale zmotywowani. Musimy być jednością, która walczy o wspólne cele.

udostępnij

Zobacz też

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (3)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.08.2017 o 00:11 przez szmalo
szmalo
Też mam nadzieję, że Dalbert pokaże tej japońskiej łamadze jego miejsce w szyku.
07.08.2017 o 20:21 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Szkoda tylko, że to kolejny trener, który dał się nabrać tej miernocie, która udaje piłkarza. Wychodzi na to, że japoński amator będzie z nami jeszcze przynajmniej przez jeden sezon. Pozostaje mieć nadzieję, że Dalbert (bo chyba w końcu trafi do Mediolanu?) wskoczy od raz do pierwszego składu i nie da mu wiele okazji na powąchanie murawy.
07.08.2017 o 19:27 przez Claudio
Claudio
To mi sie podoba u Spalettiego. Nie ma górnej granicy. Mimo wygranej widzi niedoskonałości i trzeba ciągle się poprawiać.
Wcześniejsi trenerzy nawet zachwalali zespół po porażce...

Shoutbox

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Claudio 26.06.2026 21:04

Co roku obsrańsko w komentarzach w czasie okienek transferowych. Co roku nadzieje... :brawo:

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się