Plotki transferowe

TalkSport - Inter rozważa sprowadzenie Contento (16)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
ponad 6 lat temu
217
16
fcinter serwisowe

Według TalkSport obrońca Bayernu Monachium, Diego Contento jest jednym z piłkarz mogących wzmocnić Inter tego lata.

 

Lewy obrońca tego lata na pewno opuści Bayern Monachium. Piłkarz bawarskiego klubu łączony jest jedynie z przenosinami do drużyn włoskiej Serie A. Inter wydaje się być najpoważniejszym kandydatem do zatrudnienia Contento. 24-latek kosztowałby około 2,5 mln euro, wiec kwotę akceptowalną dla Interu.

 

Diego Armando Valentin Contento to niemiecki piłkarz pochodzenia włoskiego występujący na pozycji lewego obrońcy. Contento w zeszłym sezonie wystąpił w 13 spotkaniach wszystkich rozgrywek w których zaliczył jedną asystę. Rodzina Contento pochodzi z włoskiego Neapolu. Sam piłkarz otrzymał imię na cześć Diego Maradony, gwiazdora Napoli. Jego starsi bracia, Vincenzo i Domenico, w przeszłości również występowali w zespołach młodzieżowych Bayernu.

 

Na temat transferu Contento wypowiedział się również Gianluca Di Marzio:

- Diego Contento, obrońca Bayernu, nie chce być ciągłym rezerwowym w Bawarii i chciałby przenieść się do Włoch pomimo, iż niemiecki klub zaproponował mu przedłużenie umowy do 2018 roku. Istnieje kilka zespołów gotowych pozyskać go już teraz jak Verona i Sassuolo, jednak chłopak z rocznika 90' chciałby czegoś lepszego. Agent zawodnika kontaktował się z Interem, który również monitoruje całą sytuację.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 10.01 (18:00) Inter wymieni Eriksena na Lingarda? (11)

10.01
08:54
mercato live

Mercato Live - 09.01 (20:10) Inter po młodego obrońcę Hellasu (13)

09.01
01:30

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.07.2014 o 13:40 przez Avtvv
Avtvv
Albo prawy obrońca USA... objeżdżał Belgów jak chciał
02.07.2014 o 11:53 przez el_loco
el_loco
Ja zaproponuje MENE czy jakoś tak. Zawodnik grający na lewej stronie w Chile.
01.07.2014 o 20:41 przez Avtvv
Avtvv
pracuje na stadionie w Monachium, widziałem gościa multum razy na żywo.... Boże broń nas przed tym drewniakiem, koleś ani nie ma techniki, ani błysku, ani pewności w defensywie, ani cugu do przodu, a co gorsza spala sie w ważnych meczach i popełnia głupie błędy. za każdym razem jak go widzę to się pytam z kim z szefostwa Bayernu on jest spokrewniony, że dalej go stamtąd nie przegonili...
01.07.2014 o 20:07 przez Franco79
Franco79
Taaak ja rozwazam kupic sobie smigłowiec !! a po jutrze jacht ! to jest poprostu ...NUDNE juz!
01.07.2014 o 17:48 przez Drago194
Drago194
Nie to, że się czepiam, ale z reguły nie odmienia się zagranicznych imion, więc raczej powinno być Diego Maradony a nie Diega Maradony.
01.07.2014 o 17:45 przez Dante71
Dante71
Nie ma takiej opcji żeby Bayern sprzedał go za 2,5 miliona.
01.07.2014 o 17:41 przez kovacic10
kovacic10
Jeśli nie potrafimy ściągnąć na lewą stronę takich graczy jak Criscito, Bernat czy Rodriguez, to zostają własnie tacy gracze jak Contento, choć moim zdaniem wcale taki słaby nie jest. Na prawą stronę jeszcze tylko Vrsaljko i boki obrony z głowy. Potem skupić się na Cercim i M'villi.
01.07.2014 o 17:04 przez Wisniapl
Wisniapl
Chłopak jest niezły. Niestety na jego pozycji gra Alaba, który jest jeszcze lepszy, więc ma mało okazji do gry. Za tą cenę mielibyśmy bardzo dobrego zmiennika lub zawodnika pierwszego składu jeśli by się dzięki graniu rozwinął.
01.07.2014 o 17:00 przez sypek1977
sypek1977
przestancie ku... bujac w oblokach bo nasz inter nie stac na zadnego zawodnika zobaczcie bo od przeszlo 1.5tygodnia nie potrafia sciagnac do nas takiego przecientniaka jak mvila DOBRA RADA BEZ DOBRYCH I TRAFNYCH TRANSFEROW INTER SPADNIE Z TEGO WYMECZONEGO 5 MIEJSCA
01.07.2014 o 16:32 przez superskuN
superskuN
O co chodzi gosc przez 4 lata zagral niecale 50 meczy wiekszosc z lawki i to ma byc wzmocnienie widac jakie chlopak ma aspiracje skoro 4 lata na lawie siedzi gratuluje myslenia (: moze wystrzeli a moze nastepny ktorego trzeba bedzie do zakonczenia umowy trzymac =D takim mysleniem to inter dalej w srodku tabeli
01.07.2014 o 16:29 przez lukaszkniola
lukaszkniola
Ausilio spotkał się z włodażami Torino. Cel - Cerci. W drugą stronę powędrowaliby: Longo lub Botta + €€€€€.
01.07.2014 o 16:24 przez hQ
hQ
Gorszy od Yuto nie będzie. Swego czasu fajnie się rozwijał, ale David Alaba jest o niego kilka klas lepszy i nie ma szans na regularną grę. Otarł się też o reprezentację. Mimo wszystko wolałbym jednak kogoś lepszego.
01.07.2014 o 16:21 przez Savulikes
Savulikes
O co wam chodzi? gość ma 24 lata, wygrał z Bayernem wiele trofeow (w ktore mial nie mały wkład), na dodatek Włoch. Gość rzeczywiscie może u nas wystrzelić, napewno gorszy niż otomoto nie będzie a 2,5 mln € to gowno a nie pieniądz. Dawac go do nas
01.07.2014 o 16:16 przez JZ4ever
JZ4ever
Mielismy sie wzmacniac a nie oslabiac
01.07.2014 o 16:16 przez JZ4ever
JZ4ever
Pojebalo juz ich chyba...
01.07.2014 o 16:06 przez RedBull
RedBull
No OBY NIE!

Shoutbox

Adriano_forever 16.01.2021 16:57

przerwa jest

cuba 16.01.2021 16:56

zasrane reklamy

cuba 16.01.2021 16:56

jestem już

Adriano_forever 16.01.2021 16:56

tvp1

cuba 16.01.2021 16:56

na czym leci ?

Adriano_forever 16.01.2021 16:56

drużynówka dziś

cuba 16.01.2021 16:55

a jak Polacy najlepiej ? kto w topie ?

Adriano_forever 16.01.2021 16:51

Kubacki!

Adriano_forever 16.01.2021 16:50

Norwegowie sie zesrali

Imrahil 16.01.2021 16:40

:D

Imrahil 16.01.2021 16:40

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

137

Adriano_forever 16.01.2021 16:40

ale żeś narobiuł!

Adriano_forever 16.01.2021 16:39

Andrzejuuuuuu !!

Adriano_forever 16.01.2021 16:32

dobrze jest

Imrahil 16.01.2021 16:31

slabo

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

TAK

Adriano_forever 16.01.2021 16:31

Granerud spartolił to Stoch musi uderzyć konkret

Adriano_forever 16.01.2021 16:30

stękała :C

cuba 16.01.2021 16:22

Miłego dnia Panowie :flaga:

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 09 stycznia

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Torino

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Roma

    2 - 2

    Inter

  • FT

    Hellas Verona

    2 - 1

    Crotone

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Lazio

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Spezia

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • 12:30

    SSC Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 4

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

  • 6

    Napoli

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38418