Wywiady z działaczami

Thohir: Planujemy zbudować stadion (24)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 12 lat temu
720
24

Erick Thohir na spotkaniu z fanami opisywał sytuację, która obecnie panuje w Interze.

 

Wykupienie Interu sprawiło, że moja popularność wzrosła w Indonezji, Włoszech i innych krajach. Jest wiele zalet przejęcia klubu, a jedną z nich jest pokazanie, że Indonezja również jest konkurencyjna. To jednak nie jest wystarczające i należy nieco poprawić tok myślenia. Inter musi celować w powrót do najlepszej dziesiątki klubów na świecie. Aby to zrobić, musimy zwiększyć dochody oraz stworzyć pozytywną więź z kibicami.

 

Jak ocenisz mercato?

Staraliśmy się obniżyć średnią wieku w kadrze, ponieważ ważną rzeczą jest, aby wprowadzać młodych graczy. Nasza młodzież jest jedną z najlepszych w Europie. Zmniejszyliśmy również ilość zawodników, ponieważ było ich za dużo.

 

Czy jest możliwe, że powstanie nowy stadion należący wyłącznie do Interu?

Jest plan budowy nowego stadionu, o którym będziemy rozmawiać z władzami miasta Mediolan.

 

Czy Kovacic jest nie na sprzedaż?

Zostanie w Interze. Jest dla nas bardzo ważny.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

J. Zanetti: Mam nadzieję, że zobaczę Nico w koszulce Interu (1)

20.05
11:52

Marotta: Chivu brakowało jedynie doświadczenia, a my wypełniliśmy tę jedyną lukę (2)

04.05
01:23

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.09.2014 o 18:18 przez kachol
kachol
klinsi - czego to dokonał Thohir?
13.09.2014 o 04:51 przez aurora243
aurora243
http://probookmaker.blogspot.com/ Ostatni kupon pieknie trafiony! juz umieszczony na blogu ! Na dzisiaj kurs 45 już dostepny i wysyłamy od razu po wpłacie!
12.09.2014 o 23:21 przez Klinsi64
Klinsi64
kachol jeśli według Ciebie Thohir nic nie zrobił to nie mam dalszych pytań :) wszystko oceniacie przez pryzmat braku wielkich transferów,nie tędy droga,najpierw trzeba przywrócić ten klub do życia i budowa stadionu to byłaby najlepsza forma ożywienia,bez negatywnego wpływu na stopniowe podnoszenie jakości drużyny,bo do tego nie potrzeba wydawać wielkich sum,tylko ściągać piłkarzy z głową :)
12.09.2014 o 22:15 przez kachol
kachol
kamil13216 - nie mam do Ciebie nic personalnie, ale Twój komentarz był skierowany do mnie i w mojej ocenie albo nie skumałeś tego co napisałem, albo po prostu stoimy po dwóch przeciwnych stronach barykady.
12.09.2014 o 19:58 przez kamil13216
kamil13216
kachol o Tobie nic nie napisałem więc nie mów do mnie.
12.09.2014 o 18:14 przez kachol
kachol
kamil13216 - słuchaj lamo, jak masz obrażać człowieka i rodzinę bez której tego klubu nie było i, której należy się szacunek za dokonania to ja nie mam o czym z Tobą rozmawiać. MM miał wady, ale dokonał tak dużo, że na pewno nikt nie może powiedzieć, że był złym prezesem. Nowy prezes nie zrobił nic dobrego dla Interu do tej pory, ZERO. Brak wzmocnień, brak inwestycji i zero konkretów. Nie porównuj Romy do Interu, bo oni w rok ogarnęli pierdolnik i się pozbierali, a u nas jakoś tego nie widać.
11.09.2014 o 23:40 przez Nadia G
Nadia G
sas111 - kibicuję Interowi od czasu jak w ataku grał jeszcze Maurizio Ganz, to bez znaczenia, ale sam niepotrzebnie zacząłeś tę idiotyczną pyskówkę. Bez odbioru. Amen.
11.09.2014 o 22:30 przez sas111
sas111
nadiag- nie bede z toba konwersowal na forum, gadasz jak bys byla bog wie kim, a juventusowi to moze ty kibicowalas wczesniej bo jakos dziwnym trafem twoja aktywnosc tu rozpoczela sie na przestrzeni roku, pewnie wczesniej madrowalas sie na stronach milanu juventusu czy innych barcelon. i skonczmy ta dyskusje juz miedzy soba na forum bo i tak sie nie dogadamy a ludzie napewno nie chca tego czytac
11.09.2014 o 21:44 przez Nadia G
Nadia G
sas111- poziom twoich debilizmów sprawia wrażenie jakby było ich jeszcze więcej, niż jest ich faktycznie. Ty chyba jesteś fanem Juventusu, aż nie możliwe, żeby Interu…
11.09.2014 o 20:41 przez sas111
sas111
NadiaG - to ty pustaku wypowiadasz sie na kazdy temat i kazdego pouczasz a pleciesz takie bzdury ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. jakos nie zauwazylem zebym tak sie udzielal komentarzami, wiec czemu mam niby duzo do powiedzenia...
11.09.2014 o 19:37 przez Nadia G
Nadia G
Jest jeszcze trzecia możliwość fiansowania, bardziej skomplikowana, ale może w tym celu Thohir ściągnął swoich ludzi o marketingu z USA i Indonezji. Jest sposób rozdzielenia finansów Interu, choć to niesie daleko sięgające konsekwencje dla klubu (wówczas płatności kontraktowe odbywałyby się oddzielnie od płatności inwestycyjnych, to wymaga jednak stworzenia konsorcjum, którym Inter nie jest, itd.). Być może to dlatego Moratti się ostatnio ofochał i chce odejść z klubu całkowicie. Gdybam, ale są możliwości rozdzielenia tych dwóch rzeczy, choć cena może być wysoka takiego ruchu. Kto kumaty, zrozumie o co chodzi.
11.09.2014 o 19:20 przez kamil13216
kamil13216
kachol nie kompromituj sie, głównie z winy Morattiego jesteśmy w tym szambie i musimy latc po chinolach żeby nas z niego wyciągneli. Stadion to swietna sprawa, ponieważ to nie jest tak że Thohir nagle wyda cały budżet Interu i jeszcze swój dom sprzeda żeby go wybudować tylko "załatwi" pieniadze, z banków, od sponsorów itp. Roma juz buduje swój stadion i jakos sa w top 2 Serie a, kupują Iturbe chociazby który tani nie był. Juventus juz teraz moze liczyc tylko hajs, ponieważ kasa ze stadioniku wpływa i druzyna jest kompletna co nastapiło PO wypudowaniu Juve Arena. Powiem jeszcze tyle że teraz nie mamy stadionu i zal nam 3 mln na ROlando więc nie wiem czego wy oczekujecie, ze jak wstrzymamy budowe nowego obiektu to za rok w Interze beda grali Bale, Di Maria i Pogba? Stadion to absolutny przymus bo tak to nadal bedziemy kiblowac a naszym jedynym zyskiem bedzie lamerski procent z biletów i koszulki w sklepie. jeszcze dodam że kachol narzeka iz Thohir to wizjoner który widzi swiatełko w tunelu za 20 lat, a Moratti za to był zramolałym ślepcem który swiatła nie mógł zobaczyc bo miał głowę w czarnej d do której sprowadził nasz klub.
11.09.2014 o 19:07 przez kachol
kachol
Pogodzę Nadie G z resztą, bo prawda leży po środku. Stadion to świetna sprawa, ale jeżeli ma się odbyć kosztem drużyny to jest to idiotyczny plan. Inter jest obecnie wciąż wielką marką i teraz ma szansę wrócić do światowej czołówki, jeżeli przez 10 lat będziemy grali piach i będziemy włoskim średniakiem, to zyski ze stadionu będą niewielkie w stosunku do strat jakie Inter poniesie w związku ze spadkiem renomy.

klinsi - nauczyły mnie wiele, Inter za jego czasów był jednym z największych klubów na świecie i wygrał wszystko co było do wygrania, więc tak chcę wielkiego Interu, a nie pseudo wizjonerów co widzą światło w tunelu za 20 lat może.
11.09.2014 o 18:50 przez Klinsi64
Klinsi64
nie macie racji,najważniejsze są wielkie transfery ;) czasy Morattiego widzę niektórych niczego nie nauczyły :)
11.09.2014 o 18:44 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Nadia G jesteś pusta? Myślisz? Stadion z frekwencją jaką mamy spłaciłby się zapewne w parę lat. judki już chyba spłacili swój. Właśny stadion to pierwszy krok ku polepszeniu finansów i podwyższeniu prestiżu klubu. Modernizacja San Siro to będzie strzał w stopę. Rupieć z którego powinniśmy się wyprowadzić. juve podczas budowy jakoś nie żałowali pieniędzy na piłkarzy, mimo, że kupowali szrot to sporo na niego wydawali.
11.09.2014 o 18:39 przez Nadia G
Nadia G
sas111 - Również widać, że masz zwykle dużo do powiedzenia i zwykle wypowiedzi te nie tylko są płytkie, ale wręcz zahaczające często o dno. Stadion to znacznie większy zysk. Po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach od jego spłacenia. Inter był w top10 przez kilka sezonow, w tym wygrał wszystko dzieląc stadion z Milanem. Posiadanie własnego stadionu to dobra rzecz, ale tak jak poniżej, przez najbliższe kilkanaście lat o kupowaniu topowych piłkarzy można zapomnieć.
11.09.2014 o 18:08 przez sas111
sas111
NadiaG - widze ze w kazdym temacie zawsze masz najwiecej do powiedzenia, ale teraz apropo stadionu to Twoj tok myslenia jest bardzo plytki bo wlasny stadion to duzo wieksze przychody i podstawa do tego zeby za kilka, kilkanascie czy kilkadziesiat lat byc w top10 w europie, bo zapewni to byt finansowy i lepsze transfery w dalszej pszyszlosci. a co do kredytu to nie jestesmy city czy psg zeby wziasc go za gotowe ( chociaz oni chyba tez brali kredyt). Trzeba zainwestowac i probowac bo przy obecym stanie rzeczy lepiej nie bedzie...
11.09.2014 o 17:19 przez Nadia G
Nadia G
To nie jest dobra wiadomość. Inter będzie spłacać tę inwestycję przez wieeeele lat. O kosztownych zakupach można zatem na dobre zapomnieć.
11.09.2014 o 16:26 przez kachol
kachol
Plan to był już 10 lat temu, wciąż czekam na konkrety... Transfery były biedne i z taką polityką to możemy celować w utrzymanie się w środku ligi włoskiej, narazie nie widzę żadnej zmiany w klubie poza ładnie brzmiącymi frazesami.... Baggio szczerze to ja jestem z tych co chcą na "już", sprzedaż miała przynieść szybką zmianę jakościową, a narazie to zmienił się zasłużony prezes na takiego z nowoczesną wizją, za którą nie przyszła jeszcze żadna konkretna zmiana, bo jeżeli do największego sukcesu nowego prezesa urosło zwolnienie Branci to sorry, ale każdy średnio rozgarnięty typ wzięty z placu dokonałby tego wiekopomnego sukcesu.... a przepraszam jeszcze wymiana emerytowanego szrotu na perspektywiczny szrot, za który nie trzeba tyle płacić...
11.09.2014 o 15:09 przez Piter
Piter
na transfery Firmino,Shaqiriego...Rolando to kasy nie masz...
11.09.2014 o 15:05 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Jeśli Eric będzie konsekwentny i Inter nie znudzi mu się po dwóch, trzech sezonach to widać światełko w tunelu. Może doczekamy się czasów, że będziemy prowadzili mądrą politykę transferową, a do tego mieli własny stadion. Oczywiście każdy chciałby wszystko na już, na tu i teraz, ale tak też nie zawsze się da. Z pewnością Thohir to nie kolejny szejk, który wywala setki milionów petrodolarów, aby za wszelką cenę coś wygrać. Generalnie jego wizja "nowego Interu" może się podobać. Przekonamy się jak będzie z realizacją.
11.09.2014 o 14:52 przez niproxdk
niproxdk
Fajnie by było mieć nowy stadion tylko jak plan budowy zostanie zatwierdzony to ciekawe ile potrwa budowa nowego stadoinu i ciekawi mnie jak będzi się nazywał
11.09.2014 o 13:43 przez kulasiak
kulasiak
Jeśli stadion powstanie w 6-8 lat to będzie dobrze. Mam nadzieję, że to nie jest taka tylko gadka by przypodobać się kibicom.
11.09.2014 o 13:29 przez Klinsi64
Klinsi64
3...2..1...START zaczynamy pocisk ;) "na transfery Firmino,Shaqiriego...Rolando to kasy nie masz..." ;)

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się