Przed dzisiejszym spotkaniem Frosinone z Interem, wywiadu przedmeczowego udzielił szkoleniowiec rywala Nerazzurrich, Marco Baroni.
- Inter posiada świetną jakość, znaleźli równowagę i pewność w sposobie gry. Musimy być agresywni i czujni z tyłu, a jednocześnie niebezpieczni w akcjach ofensywnych. Spróbujemy, mamy obowiązek wierzyć w utrzymanie. Czas ucieka, więc musimy zrobić coś niezwykłego.
- Jest prawie pewne, że zagramy 3-5-2, muszę jeszcze ocenić kilka opcji w pomocy i ataku. Lorenzo Ariaudo dobrze prezentował się na treningach i wystąpi na środku defensywy. Mogę na niego liczyć.
- W tej chwili potrzebujemy wszystkich. Każdy kto znajdzie się na boisku, nawet jeśli wejdzie z ławki rezerwowych, może okazać się decydujący.
... po wczorajszym meczu nie można niczego stwierdzić bo ten mecz był kompletnie niemiarodajny, po za skalą bo nawet trener Wenecji go olał
Komentarze (0)