Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Jak nie ogarną Ndoye albo Miliony to chyba Bissecka trzeba tam przesunąć
i paradoksalnie nie wiem czy nie wolałbym zobaczyć jego niż kombinować nowego pokemona z Francji do testów na żywym organiźmie.
Śmiej się... to samo chciałem napisać
XD
Diufa
kogo widzicie w tym momencie na tym prawym wahadle u nas ?
Biasini piedoli głupoty nie pierwszy raz
zauważyłem, że z Interu mało informacji wypływa wiarygodnych w ostatnich okienkach i pismaki robią spore kołowrotki odnosnie Interu. Poczekajmy spokojnie do konca okienka
XD
Ale wszyscy wiemy jak będzie
Tak szczególnie ten brak pośpiechu przy Palestrze pomógł, a nie czekaj.....
Teraz Provedel powinien być załatwiony do wieczora a Solet jutro do południa.
Przynajmniej nie stracimy całego okienka na Paza żeby go finalnie nie kupić
wiesz co...patrzac ile ślepaków wystrzeliły ostatnimi czasy pismaki to może i tak być jak on pisze.
co typ bredzi xD
Biasin: Nico Paz ha sempre voluto rimanere al Como - Il Como ha dimostrato di avere la forza per trattenerlo - L’Inter non ha mai pensato di prendere Nico Paz Portiere, esterno dx, due difensori, centrocampista: i nerazzurri hanno un piano mercato stabilito da tempo e nessuna fretta.
gdzie wady? W okienko wchodzimy z czystą kartą
Przynajmniej nie będzie telenoweli jak z lookmanem od 1.07 do 25.08
priorytetem*
do startu okienka jeszcze kilka dni, a my już przegraliśmy 2 transfery któe były dla nas piorytetem XD
Komentarze (0)