Shoutbox
Do tego KONE. Chlop ma 24 lata , najlepsze lata przed sobą. Do tego reprezentant Francji, reprezentacji nabitej na maxa gwiazdami. I to też nie jest Top Transfer? To kto na jego pozycje jest tym TOP ?
nie staraj sie szukac logiki w tym co on pisze
Orzeu@ Nico Paz to Top transfer, racja. Ale A.Stankovic to rownież jest Top Transfer. Obaj to czyste talenty (Serb jest najwet mlodszy) , oczywiście ze Paz jest wyzej w hirarchii. Obaj mlodzi i piekielnie utalentowani. Dlatego obaj są TOP. Jeśli Paz jest TOP , a Stankovic nie , to na swiecie te TOP Telenty to chyba można policzyć na palcach jednej ręki.
wystarczy
orzeł wez ty sie juz przestan kompromitowac
Wrzuć na fanpage Bonusa
Racja Orzeu, doyebane przeróbki
to nie są top transfery. Top transfer jaki się może wydarzyć (raczej nie wydarzy się) to byłby Nico Paz. Zgoda?
a gdzie napisałem że to odpady?
Rebelde 24.04.2026 14:18 Muharemović, Stanković, Kone.... Faktycznie same odpady. Tylko plakac nad nowym sezonem. Niech lepiej Acerbiemu i Mikiemu przedluza kontrakty, bo roznicy i tak nie bedzie
Król Pep - Italia!
Chociaż przychodziłby w podobnym wieku co Bisseck, a już miałby jakieś doświadczenie w SerieA
po Muharemovicu nie wiadomo co się spodziewać. Ja ostatnio przyglądałem się jego grze 2 mecze i nie wygladal za pewnie, ale moze akurat trafily mi sie jego slabsze spotkania.
LH kontuzja na kilka tygodni. Dobrze, że Denzel wrócił
Muharemović, Stanković, Kone.... Faktycznie same odpady. Tylko plakac nad nowym sezonem. Niech lepiej Acerbiemu i Mikiemu przedluza kontrakty, bo roznicy i tak nie bedzie
jeszcze nawet maj sie nie zaczal spokojnie z tymi wyrokami odnosnie tych transferow bo co roku sie okazuje ze to co ty se pisales sprawdza sie nigdy
Fonix ale gpt graficzki robi co
Muharemović i Solet w Interze
tak jak pisałem 2 miechy temu...
Ausilio wreszcie z klasą
Komentarze (0)