-
TS - Inter rozważa dwóch bramkarzy (9)
27.05.2026 11:35
-
Como rusza po Sebastiano Esposito (6)
27.05.2026 11:19
-
Sky - szczegóły nowego kontraktu Cristiana Chivu (1)
27.05.2026 11:13
-
fcinternews - Atalanta wyceniła Palestrę na 50 mln euro (12)
27.05.2026 10:44
-
AS - Inter gotów wyłożyć 60 mln euro na Nico Paza! (25)
26.05.2026 23:44
-
Di Marzio - Mkhitaryan w Interze na kolejny sezon! (76)
26.05.2026 19:38
-
fcinternews - De Vrij nie przedłuży kontraktu z Interem (21)
26.05.2026 19:35
-
Hiszpańskie media - Mourinho chce Bastoniego (24)
26.05.2026 11:27
-
GDS - Przyszłość Dioufa i Luisa Henrique (7)
26.05.2026 11:16
-
KMŚ 2029 - Inter jedynym klubem z Włoch? (7)
26.05.2026 11:03
-
Dublet Stankovicia (6)
26.05.2026 10:30
-
Inter rusza po Palestrę, kontakty Marotty z Atalantą (17)
26.05.2026 08:54
-
E. Simonelli: Supercoppa będzie rozegrana we Włoszech (6)
25.05.2026 13:11
-
GdS i CdS zgodne - cele transferowe wybrane (6)
25.05.2026 13:01
-
Conte stawia się De Laurentiisowi: Inter w pełni zasłużył na Scudetto (12)
25.05.2026 12:45
-
Podsumowanie ligi fantasy FcInter 2025/26 (1)
25.05.2026 04:16
-
Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)
25.05.2026 03:51
-
Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)
25.05.2026 03:34
-
Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)
25.05.2026 03:24
-
Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)
25.05.2026 03:07
Ostatnio na forum
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Lolek, 01 czerwca, 12:13
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
od sprzedaży Esposito
40 % mamy
ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40
Pół Palestry 😁
Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.
agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia
Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.
palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p
Odkup jest?
6m to sporo
Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż
O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry
chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze
Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?
maverick prowadzi X
Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b
Pewnie mają już na niego chętnego za 12
pisa wykupuje Akinsanmiro
Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd