Typy bukmacherskie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Ja czekam na najbliższą walkę Janikowskiego bo wiadomo że dostanie jakiegoś bonusa BGC, aby wygrać. Włodarze już o to zadbają
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Orzeu »

no Janikowski mega rozczarowanie, bardzo źle ten chłopak jest prowadzony. Pewnie teraz placka jakiegoś dostanie, żeby się odbudować.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Randama wiem przez co przechodzisz z tymi ograniczeniami, miałem to samo, ale zacząłem zakładać lewe konta na słupy i teraz jest nawet lepiej bo czuję się anonimowy.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

Inflacja +3,5 procent w przyszłym roku, pora więc wypierdalać powoli, Seul i am coming, razem ogramy wszystkie buki świata.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Ljarro »

O Łamaku – tyś nie spadł mi z dachu,
Lata analiz, godziny u buka,
Nie wtopić kasy to niełatwa sztuka,
Płynie rzeką kapucha.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Czołem Panowie,
w styczniu proponuję pilnować Crystal Palace, Crewe Alexandria oraz Manchester City. W linku część drużyn, które "lubią" połamać w tym miesiącu.
http://bukimnienielubia.blogspot.com/20 ... y-rok.html
W singlu proponuję pograć parkę Northampton - Stevenage - mają kilka łamańców w h2h.

A na dzisiaj taki wariat.
3z11, na podstawie h2h i dat styczniowych.
https://i.ibb.co/drTfxT7/output-onlinejpgtools.jpg

Wszystkim Braciom po szalu życzę pomyślnych wiatrów w Nowym Roku :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

zoniek mordzia dzisiaj w Crystal Palace dużo absencji więc prędzej łamaczek 2/1 wleci.

No a wszystkim chłopakom grającym nielegalnie w zakłady sportowe, uważajcie na siebie i ziomali,
tak byście nie wpadli i nie widywali się na widzeń sali.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Piter pisze: 1 sty 2020, 19:05 zoniek mordzia dzisiaj w Crystal Palace dużo absencji więc prędzej łamaczek 2/1 wleci.
poleciało pre w obie strony
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Dzień dobry Panowie,
dzisiaj proponuję walnąć PRE City - Crystal 2/1, 1/2
oraz o 13 towarzyski Orebro - Linkopings (https://www.futbol24.com/teamCompare/Sw ... ping-City/) - mają rozegrane wspólne dwa towarzyskie i oba połamane od linijki rok i dwa lata temu. Niestety nigdzie nie ma ich do gry więc proponuje łapać na live.
Powodzonka
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

City - Crystal
0-1 ht
2-1 po bramkach w '82 i '87
2-2 po samobóju w '90...
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: IlCapitano »

Ten od tego samobója pewno nie wiedział o łamaku, teraz na bank go obijają mocno w szatni masakra jakaś.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Dzonyy »

IlCapitano pisze: 18 sty 2020, 19:07 Ten od tego samobója pewno nie wiedział o łamaku, teraz na bank go obijają mocno w szatni masakra jakaś.
Pokaż swój kupon cebulo...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Ljarro »

Dzonyy pisze: 18 sty 2020, 20:03
IlCapitano pisze: 18 sty 2020, 19:07 Ten od tego samobója pewno nie wiedział o łamaku, teraz na bank go obijają mocno w szatni masakra jakaś.
Pokaż swój kupon cebulo...
Weź się do uczciwej pracy...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Saff »

A propos tych całych łamaków - tak całkowicie bez żadnej szydery, ciekawi mnie, czy obstawiający w ten sposób są w stanie przedstawić jakieś swoje ratio - na ilość obstawianych zdarzeń ile im weszło, a ile trafiło się chybionych (najlepiej jakiś screen z listą kuponów).
Dodatkowo jakąś procentową kalkulację zysków/strat, żeby mieć pogląd czy to jest faktycznie gra warta świeczki.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Piter »

Dzonyy pisze: 18 sty 2020, 20:03
IlCapitano pisze: 18 sty 2020, 19:07 Ten od tego samobója pewno nie wiedział o łamaku, teraz na bank go obijają mocno w szatni masakra jakaś.
Pokaż swój kupon cebulo...
Jak łamaczki wchodziły kluczborski to dupa cicho była, a teraz jeden wyjątkowo nie wszedł i sie pruje najgłośniej jakie to typowe :lol: :lol:
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Saff pisze: 18 sty 2020, 20:53 A propos tych całych łamaków - tak całkowicie bez żadnej szydery, ciekawi mnie, czy obstawiający w ten sposób są w stanie przedstawić jakieś swoje ratio - na ilość obstawianych zdarzeń ile im weszło, a ile trafiło się chybionych (najlepiej jakiś screen z listą kuponów).
Dodatkowo jakąś procentową kalkulację zysków/strat, żeby mieć pogląd czy to jest faktycznie gra warta świeczki.
:D :D
chłopie ja Cię do niczego nie namawiam, nie chcę Ci sprzedać jakiegoś systemu, przekonać do niego żebym miał pokazywać jakieś swoje statystyki :D kompletny absurd! Jak chcesz to graj, jak nie to graj swoim systemem.

Same kursy na takie zdarzenia mówią o tym, że cholernie ciężko jest łamaka trafić. I tak jak w każdym innym typie gry hazardowej można się łatwo spłukać jak się nie szanuje bankrollu czy gra się wszystko jak leci, bo to przecież "pewniak".
Ja z pewniaków wyleczyłem się już dawno temu, z taśm jeszcze dawniej, od wielkiego dzwonu stawiam łamańce dla rozrywki. Poświęciłem ponad rok na "obycie" się z tym tematem, czytałem bloga temu poświęconego, śledziłem wyniki. Po tym czasie przyswoiłem już samoistnie drużyny, które najczęściej łamią i jakbyś mi dał listę 100 losowych drużyn to Ci wskaże, które łamią.
Dlaczego są drużyny, którym się to nie zdarza, a są i takie (całkiem sporo), które potrafią połamać 8 meczów w sezonie? Co więcej, są też takie, które łamią regularnie jak wielka Barcelona, Totki, ManCity. Oczywiście wiele łamańców wychodzi czysto sportowo, ale znaczna część to typowe ustawki.
Nie wiem na jakiej zasadzie się to odbywa, kto jest wtajemniczony, ale tylko ślepy i głupi nie dostrzeże pewnych zależności.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E9A6B7F

Atalanta ze SPAL połamali dzisiaj 3x z rzędu :D
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Ljarro »

figlarze z tych reptilian, czego to nie robią żebyśmy nie odkryli że ziemia jest płaska
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Oczywiście dla ljarro to przypadek :D

Ch*uj tam, że prawdopodobieństwo takiego przebiegu 3 ostatnich meczy krąży w okolicy błędu statystycznego.
Trzeba oczywiście jak na dojrzałego czlowieka przystało temat wyśmiać :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Ljarro »

o i pseudomatematyczne teorie, czyli działanie przynosi skutek, społeczeństwo zatrzyma się na poziomie szukania łamaków xD
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Jak widać społeczeństwo nie tylko szuka, ale i znajduje łamaki :D ktoś trafił kurs 80, a ty jak tam sobie radzisz w bukmacherce, co? Trafiłeś chociaż kiedyś takie ako :D?
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: dudu »

wczoraj tj 20/01/2020 zabezpieczyć chciałem sobie kupon na którym została mi Atalanta 1, niewielka kwota do wygrania ale coś mi mówiło że lepiej zabezpieczyć i chciałem postawić x2 zanim to zrobiłem omyłkowo zaznaczyłem 1/2 kurs około 72zł niestety zmieniłem na x2 piękny łamak był oj piękny
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Ljarro »

"jak tam sobie radzisz w bukmacherce, co" Prosto w serce, trafiony tak jak ostatnie 20 łamaków które tu podałeś xD
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Ljarro pisze: 21 sty 2020, 10:43 "jak tam sobie radzisz w bukmacherce, co" Prosto w serce, trafiony tak jak ostatnie 20 łamaków które tu podałeś xD
Ljarro pewnie zatrzymałeś się na pewniaczkach po kursie 1.10
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Wybraniec »

zoniek byku co tak nieudolnie się dzisiaj odgryzasz. Chyba słaba forma
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Dzonyy »

Wybraniec pisze: 21 sty 2020, 11:33 zoniek byku co tak nieudolnie się dzisiaj odgryzasz. Chyba słaba forma
Możliwe, że dzisiaj na forum o płaskej ziemii mocno punktuje kulowierców i niestety nie jest w stanie atakować na dwóch frontach z tą sama siłą. Jedno jest pewne jak tam skończy to zabierze się za was i wasze pewniaczki po kursie 1.10 cebulaki.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

No i co typie znowu sapiesz? Nudzi ci się? Ktoś cię wywoływał do tablicy? Masz tak drętwe życie, że musisz się wpierdalac niepytany? Razem z ljarro możecie sobie podać siurki do pyska, na nic wiecej was tu nie stać. I niech mi nikt nie mówi, że wszczynam jako pierwszy awantury, spójrzcie na te nędzne kreatury, które zawsze muszą się pojawić i coś pierdolnąć spod serca. Splunięcia w twarz nie warci
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Dzonyy »

zoniek pisze: 21 sty 2020, 13:40 No i co typie znowu sapiesz? Nudzi ci się? Ktoś cię wywoływał do tablicy? Masz tak drętwe życie, że musisz się wpierdalac niepytany? Razem z ljarro możecie sobie podać siurki do pyska, na nic wiecej was tu nie stać. I niech mi nikt nie mówi, że wszczynam jako pierwszy awantury, spójrzcie na te nędzne kreatury, które zawsze muszą się pojawić i coś pierdolnąć spod serca. Splunięcia w twarz nie warci
Widzę, że konflikt wśrod płaskoziemców się skończył i zoniek kontraatakuje. To, że ty z kolegami sobie łamaczki penisem do ryja przekazujecie nie znaczy, że inni też tak robią. Twierdzisz, że jesteśmy nie warci splunięcia, a cały czas z nami piszesz i w dodatku się pienisz.
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: zoniek »

Dzonyy pisze: 21 sty 2020, 13:49 Widzę, że konflikt wśrod płaskoziemców się skończył i zoniek kontraatakuje. To, że ty z kolegami sobie łamaczki penisem do ryja przekazujecie nie znaczy, że inni też tak robią. Twierdzisz, że jesteśmy nie warci splunięcia, a cały czas z nami piszesz i w dodatku się pienisz.
Powiedz typie co ci to daje że non stop sapiesz? Satysfakcje? Buduje cię to? Czujesz się bardziej męski? Groźny? No to muszę cię zmartwic bo wychodzisz na zwykłą pizde. Jaką mendą, wszą trzeba być zeby tak się zachowywać? Weź w końcu spierdalaj i zajmij się czymś pożytecznym. To już nie moja wina, że jesteś za głupi na pewne rzeczy.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Typy bukmacherskie

Post autor: Yascarr »

Ktoś gra dzisiaj Fame MMA? Na LVbet kursy szaleją od kilku dni, można coś ustrzelić
ODPOWIEDZ