Mercato

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adriano_forever

Re: Mercato

Post autor: Adriano_forever »

Hmm. To po co by była robiona taka umowa jakbyśmy nie mieli problemów finansowych?
Awatar użytkownika
Orzeu
Kontakt:

Post autor: Orzeu »

Adriano_forever pisze: 16 sty 2021, 20:54 Hmm. To po co by była robiona taka umowa jakbyśmy nie mieli problemów finansowych?
każdy ma problemy finansowe

tu jest to wyjaśnione
https://fcinter.pl/news/druzyna-nie-zgo ... zke-pensji
Ljarro

Post autor: Ljarro »

Hmm. To po co by była robiona taka umowa jakbyśmy nie mieli problemów finansowych?
Nikt nie neguje problemów finansowych, zresztą dziwne byłoby gdyby po roku bez kibiców ich nie było. I nie mówię tylko o tym że nie ma ich na stadionach, to jest cały i bardziej złożony proces od reklamodawcy po klienta. Nie bez przyczyny rozmowy na temat obniżenia/przesunięcia w czasie były przeprowadzane już na początku pandemii, tak robią ludzie świadomi tego co ich czeka.
forzaragazzi

Post autor: forzaragazzi »

Najbliższe okienko, z powodu sytuacji z Covidem, będzie szalenie interesujące. Wielu zawodnikom kończy się kontrakt z końcem sezonu, jednocześnie wielu zawodnikom kończy się kontrakt w połowie 2022 roku i nie kwapią się do jego przedłużenia. Praktycznie więc w większości będą dostępni na rynku transferowym za rozsądną cenę już najbliższym mercato.

https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Alaba - o takich zawodnikach nie ma co myśleć bo nie ma sensu tworzyć jakichś kominów płacowych (zakładając że chciałby przyjść...).
Boateng - dla mnie Godin 2.0.
Wijnaldum - chyba każdy z nas chciałby go widzieć w naszych szeregach, choć trzeba będzie stoczyć bój z innymi wielkimi drużynami (dlatego może być ciężko jego pozyskanie, w grę wchodzi PSG).
Maksimowić - w meczu Napoli z Lazio nie radził sobie z Immobile, ale będzie brakować za chwilę rezerwowych obrońców.
Mustafi - jestem na nie.
Aguero - juz mamy Sancheza
Rui Silva i Aissa Mandi - niewiele o nich wiem.

W 2022 roku kontrakty kończą się Onanie (następca Handy?), Belottiemu (idealny rezerwowy napastnik), Gosensowi (lewe wahadło za Younga) czy Milenkoviciowi (zostanie pewnie wytransferowany do Anglii).
DonDawido

Post autor: DonDawido »

forzaragazzi pisze: 28 lut 2021, 07:03 Najbliższe okienko, z powodu sytuacji z Covidem, będzie szalenie interesujące. Wielu zawodnikom kończy się kontrakt z końcem sezonu, jednocześnie wielu zawodnikom kończy się kontrakt w połowie 2022 roku i nie kwapią się do jego przedłużenia. Praktycznie więc w większości będą dostępni na rynku transferowym za rozsądną cenę już najbliższym mercato.

https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Alaba - o takich zawodnikach nie ma co myśleć bo nie ma sensu tworzyć jakichś kominów płacowych (zakładając że chciałby przyjść...).
Boateng - dla mnie Godin 2.0.
Wijnaldum - chyba każdy z nas chciałby go widzieć w naszych szeregach, choć trzeba będzie stoczyć bój z innymi wielkimi drużynami (dlatego może być ciężko jego pozyskanie, w grę wchodzi PSG).
Maksimowić - w meczu Napoli z Lazio nie radził sobie z Immobile, ale będzie brakować za chwilę rezerwowych obrońców.
Mustafi - jestem na nie.
Aguero - juz mamy Sancheza
Rui Silva i Aissa Mandi - niewiele o nich wiem.

W 2022 roku kontrakty kończą się Onanie (następca Handy?), Belottiemu (idealny rezerwowy napastnik), Gosensowi (lewe wahadło za Younga) czy Milenkoviciowi (zostanie pewnie wytransferowany do Anglii).
Alaba - Mokry sen, ale raczej nierealny, chociażby ze względu na finanse; zdaje się, że gdzieś czytałem jego wypowiedź o marzeniach o Realu?
Boateng - Bardzo mocno nope.
Wijnaldum - To dość oczywiste, zapraszamy do Mediolanu.
Maksimovic - Na rezerwę, do rotacji, nie byłby zły, ale
Mustafi - Nope.
Aguero - Jeden z moich ulubionych graczy, więc nie będę obiektywny; byłby dobrym mentorem dla Martineza.
Rui Silva - Bardziej jako zmiennik Handanovica, dobry rezerwowy bramkarz niż podstawowy, na którym chcielibyśmy budować przyszłość tej pozycji, ale mogę się mylić. :D

Z tej listy zainteresowałbym się jeszcze takimi piłkarzami, jak Depay, Thauvin, Garcia, Bernat, Borre, Javi Martinez.
ODPOWIEDZ