Kontuzje

10% szansy na występ Radji w derbach (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
5 miesięcy temu
1141
12
3 komplet nainggolan

Niemal niemożliwy jest występ Nainggolana w meczu derbowym. 

Dziennikarze LGdS dają Belgowi 5-10% na występ w niedzielnym meczu przeciwko Milanowi, natomiast co oczywiste występ z Eintrachtem jest już całkowicie wykluczony. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że Marcelo Brozović czuje się już lepiej i prawdopodobnie zagra z Milanem, a niewykluczone, że także z Eintrachtem.  

 

udostępnij

Zobacz też

Stefan de Vrij

Sky: De Vrij od jutra wraca do treningów z resztą drużyny (5)

20.05
18:31
Matteo Politano

Politano nie zagra z Paris SG (1)

24.07
16:41

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.03.2019 o 15:30 przez karina5
karina5
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
13.03.2019 o 15:55 przez Orzeu
13.03.2019 o 13:27 przez RedKhmer
RedKhmer
A powiadali, że Rafinha to połamaniec. Mogliśmy mieć świetnego pomocnika, któy chciał tu grać. Mamy za to pijaka co w zasadzie to tu przyszedł ale grać to nie chce. Połamany co chwila. Najgorszy deal ostatnich lat.
13.03.2019 o 13:43 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Przecież jeśli już jest zdrowy i gra to wykręca te liczby i pokazuje jakość, więc jednak z tym najgorszym dealem ostatnich lat to bym nie przesadzał, bo do Barbosy i Joao Mario wiele mu brakuje. Poza tym, Rafinha przecież też znowu zerwał wiązadła i juz jest po chłopie
13.03.2019 o 18:06 przez Chuchu
Chuchu
Przecież Rafinha też jest połamany, znowu więzadła rozwalił w kolanie.
13.03.2019 o 13:14 przez Czarson
Czarson
połamaniec
13.03.2019 o 13:08 przez Kondzik
Kondzik
I tak wygramy i tak.
13.03.2019 o 12:40 przez Odet
Odet
10% ?? 10%towy napój to Radja wypija przed treningiem, a co :)
Pozdr.
13.03.2019 o 12:36 przez Endru
+1
Endru
Mial byc liderem, a ciagle cos mu dokucza i nie wystepuje w najwazniejszych meczach sezonu. Z Tottkami na wembley kontuzja , z juve kontuzja, z milanem kontuzja teraz tez nie zagra z psv kontuzja z eintrachtem rowniez no masakra jakas tryb zycia okrutnie sie na nim odbija, sprzedac o ile ktos zaplaci.
13.03.2019 o 15:03 przez Kredence
Kredence
Dokładnie , to że Biglia zmasakrował mu kostkę w derbach to tez wina Radji. To że pózniej przez 2 miesiące nie dali mu doleczyć tej kostki to też jego wina xD Z PSV , Juventusem , w derbach i w meczu na Wembley nie grał/musiał zejść z boiska z powodu kontuzji spowodowanej wejściem Bigli. Faktycznie jego styl życia mial na to wpływ...
13.03.2019 o 12:02 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
A czy on był w choć jednym meczu w 100 % gotowy? Po sezonie pożegnać tak jak Perka I Icara którego wymienił bym raczej za Cancelo plus dopłata że strony jud a kasę przeznaczyć na Chiese i Zapate lub Lukaku. Dołożyć np Draxlera bo pewnie w psq będzie wietrzenie szatni. Nie wspomnę o reszcie naszych gwiazd które także należy pogonic na 4y wiatry.
13.03.2019 o 11:34 przez miniu86
miniu86
Cholera, szkoda i to mocno.

Shoutbox

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

i gdzie te nasze wielkie talenty z tej wybitnej szkolki?

Ojciec SB 19.08.2019 01:41

destro tez juz byl okrzykniety "mega kozakiem" i sprzedanym "wielkim graczem"

Ojciec SB 19.08.2019 01:39

spokojnie, typ jeszcze bedzie sie kopal po glowie

maverik 19.08.2019 01:38

https://streamable.com/t4n4x PUSZKASZ

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

przeciez to nawet nie ma o czym dyskutowac

Ojciec SB 19.08.2019 01:36

jakie ku*** monaco?

Xucatlan 19.08.2019 00:48

Icardi w Monaco, to jakieś Himalaje absurdu.

zemaria 19.08.2019 00:45

już to widze jak Icardi który odpulił Romę chce walczyc o utrzymanie w tak podrzędnej lidze

Claudio 19.08.2019 00:41

Vidal postanowił zostać w Barcelonie.

Claudio 19.08.2019 00:41

Monaco może zaoferować za Icardeigo 60mln + 5 bonusów. Inter jest w stanie zaakceptować tą ofertę.

Endru 19.08.2019 00:35

Skonczysz tam jak niewolnik neymar

Endru 19.08.2019 00:34

I co dybala i po co ci te psg

zemaria 19.08.2019 00:28

a wlasnie czy ten kryminalista avizzo czy jak on sie tam zwał zakonczyl juz kariere?

zemaria 19.08.2019 00:28

ostatnio tez nam zasadzil ale nie uznali

kibix 19.08.2019 00:23

To bardzo miarodajna opinia. Ale faktycznie, nieźle to wygląda, żal będzie tylko ewentualnego odejścia Politano. Tak czy siak, kogo lubicie lub nie,tutaj liczy się tylko Inter, a nie pojedyncze jednostki jak my czy piłkarze, albo menedżery. Dobranoc, C'e solo L'Inter

VVujek 19.08.2019 00:14

Cervusius ostatnio aktywny: 2 godziny temu18 sierpnia 2019, 15:25 Jak porównuję okienko Interu i na nasze to czuję się jak dziecko, które patrzy przez okno na to, jak ten sam kolega, który pobił je niedawno w szkole, dostaje od rodziców skutera (i może jeszcze kastet, żeby następnym razem jeszcze bardziej bolało).

Piekarz 19.08.2019 00:02

taką petardę niedawno zasadził City

Piekarz 19.08.2019 00:01

Biraghi jest niesamowity

WirtuozTaktyki 18.08.2019 23:54

kojarzy*

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28026

Liczba newsów: 34483