Informacje z klubu

24 śmiałków na Romę (8)

Źródło: en.inter.it
prawie 9 lat temu
895
8

Luciano Spalletti powołał 24 graczy Interu Mediolan na sobotni mecz przeciwko Romie.

Spotkanie wielkich firm Serie A odbędzie się w sobotni wieczór na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Pierwszy gwizdek o 20.45. Pierwsze swoje powołanie otrzymał Joao Cancelo, zabraknie natomiast Santona.

Poniżej wybrańcy Spallettiego:

Bramkarze: 1 Handanović, 27 Padelli, 46 Berni


Obrońcy: 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 15 Ansaldi, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 55 Nagatomo, 61 Vanheusden


Pomocnicy: 5 Gagliardini, 10 Joao Mario, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozović


Napastnicy: 8 Jovetić, 9 Icardi, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 96 Barbosa, 99 Pinamonti

 

Tagi: Inter Roma
udostępnij

Zobacz też

Cristian Chivu

Sky Sport - Cristian Chivu przybył do siedziby klubu (0)

04.06
15:10
Appiano Gentile Suning Training Centre Trening

Pierwszy sparing zaplanowany (3)

28.05
16:58

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.08.2017 o 20:14 przez szmalo
szmalo
trójkąta qrwa :P
26.08.2017 o 16:56 przez Damianos
Damianos
Wszystkich obrońców z ławki sprzedamy i valero będzie na obronie grał :D
25.08.2017 o 21:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Nieee Ciechan !! Boże chroń przed DD na środku obrony O_o :{
25.08.2017 o 20:01 przez Lucash
Lucash
To i ja się przyczepię, @szmalo w obwodzie czego ??
25.08.2017 o 19:37 przez Ciechan20
Ciechan20
Na jutro chciałbym zobaczyć taki skład w formacji 4-3-3:
Handa
D'Ambrosio Miranda Skriniar Dalbert
Valero Vecino
J. Mario
Candreva Perisik
Icardi
W drugiej połowie, wpuściłbym Cancelo za Candrevę, a jak przyszłoby nam gonić wynik można byłoby pokombinować ze zmianą formacji na przykładowo 3-4-1-2:
Handa
D'Ambrosio Miranda Skriniar
Cancelo Valero Vecino Dalbert
Mario
Eder Icardi
Ewentualnie w tym drugim ustawieniu można byłoby zagrać trójką w ataku z Perisikiem. Ogólnie mamy wiele rozwiązań na jutro. Na papierze oraz po ostatniej kolejce można powiedzieć, że jesteśmy faworytami meczu z Romą, mimo że gramy na wyjeździe i chyba dawno tam nie wygraliśmy :)
25.08.2017 o 18:36 przez szmalo
szmalo
W razie kontuzji Skriniara czy Mirandy - wchodzi Ranocchia, a w obwodzie jest tylko młody Vanheusden. Środek prosi się o wzmocnienie - sprzedaż Medela moim zdaniem była błędem.
25.08.2017 o 16:59 przez Alabaa
Alabaa
koBa, jak zawsze, czepiasz się słówek
25.08.2017 o 16:22 przez KoBa
KoBa
Nie chce wyjść na czepliwego, ale śmiałek to ktoś, kto sam się zgłasza do jakiegoś przedsięwzięcia, a tutaj mamy listę sporządzana przez osobę trzecią w postaci Spalla :)

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się