Relacje

25 powołanych na Barcelonę (45)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
828
45

Jose Mourinho powołał wszystkich 25 zawodników na półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów z FC Barceloną.

 

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 39 Davide Santon;

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 15 Rene Krhin, 17 Mariga, 19 Esteban Cambiasso;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (45)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.04.2010 o 22:00 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Trivela7<br />
ja chce zobaczyc twoj ryj i kibicow barcy po odpadnieciu z ligi mistrzow, wy myslicie ze jestescie nie do pokonani a tak nie jest udowodnilismy to w Mediolanie i udowodnimy to na Camp Nou i kto dostanie baty to sie przekonamy jutro<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.04.2010 o 21:38 przez Trivela7
Trivela7
Możecie pomarzyć o finale ;] kto pokona Barce na Camp Nou? Nikt. To normalka. Kibole zgotują piekło a Wasi Piłkarze nie poniosą ciężaru i dostaną baty. ;] nastawcie się na pogrom. I chce zobaczyc ryj Mourinho po przegranej ;];]
27.04.2010 o 20:04 przez miczel192
miczel192
Czyli drużyna w komplecie<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
<br />
<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.04.2010 o 20:02 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Bez niespodzianek najsilniejsza kadra w tej chwili,a najbardziej cieszy to,ze jest Sneijder,jedziemy z nimi final jest nasz<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.04.2010 o 19:09 przez ronni999
ronni999
mamy pake na wygranie całej LM <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
innej opcji nie widze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
27.04.2010 o 18:55 przez Interfan17
Interfan17
Jest Wes<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
27.04.2010 o 18:22 przez inter xD
inter xD
Myślałem że nie będzie Mario <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
27.04.2010 o 16:13 przez adriano:)
adriano:)
Wszyscy są. Teraz trzeba zagrać mecz sezonu i dojść do finału LM.
27.04.2010 o 16:05 przez inter_21
inter_21
Zbanujcie tego dzieciaka
27.04.2010 o 15:53 przez IRT
IRT
Wszyscy są. Nawet kontuzjowany Santon i pauzujący Deki. Nie było selekcji, powołania takie tylko po to żeby cała drużyna była razem.
27.04.2010 o 15:48 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
Skoro jest Mario, to na bank zagramy 4x3x3, czyli takim samym składem jak na San Siro. Trzymam kciuki<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.04.2010 o 15:47 przez syn
syn
Boli Cię te 3:1 przed tygodniem, prawda? <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Nastaw się na to, że jutro będzie poprawka.
27.04.2010 o 15:39 przez Lux0n
Lux0n
ja nie wiem wogole jak wy mozecie myslec o finale ahhaha taki klub jak inter w finale no chyba ze na playstation lub w fifie czy tam jakims szajsie pozdro ;)
27.04.2010 o 15:39 przez Mate1908
Mate1908
Jest Wes, jest impreza <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Jutro możemy być świadkami nowej historii wielkiego Interu. Oby nasi pokazali, że 3-1 w pierwszym meczu to nie był przypadek. Ten sezon w naszym wykonaniu jest wręcz wspaniały i nawet gdybyśmy jutro nie zdołali awansować do finału to i tak byłbym dumny z tegorocznych osiągnięć naszych chłopków. Forza Inter!
27.04.2010 o 15:38 przez Tomek8990
Tomek8990
#29 <br />
Nie potrzebny na tej stronie aż tak duży optymizm... <br />
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
27.04.2010 o 15:37 przez syn
syn
Barcelona dostanie po raz drugi w mordę i będziemy kibicować Interowi w finale <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
27.04.2010 o 15:35 przez goglin
goglin
FORZA INTER !<br />
<br />
Wygramy na bank bo morale tak podskoczyły po ostatnim meczu że szok ! <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.04.2010 o 15:26 przez Lux0n
Lux0n
2:0 dla barcelony na camp nou <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.04.2010 o 15:23 przez Tomek8990
Tomek8990
Czytajcie to co piszą koledzy niżej i nie pytajcie się co robi Deki, co robi Mario, a nawet logicznie patrząc, to odpowiedź jest prosta - jadą wszyscy i już. Po to najwyraźniej by w przypadku awansu mogli cieszyć się razem. <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
27.04.2010 o 15:10 przez Tomekk
Tomekk
a czy Stankovic przypadkiem nie ma pauzy za kartki?
27.04.2010 o 15:09 przez Castaignos
Castaignos
Jest Santon
27.04.2010 o 15:08 przez arturdworakowski
arturdworakowski
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.04.2010 o 14:46 przez FcInterMediolan
FcInterMediolan
Co tam robi Balotelli<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> A Deki to jakaś ściema<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
27.04.2010 o 14:41 przez Odet
Odet
Balotelli<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <br />
musiałby strzelić bramkę i cieszyć się jak dziecko, może wtedy mu się wybaczy.<br />
Pozdr.
27.04.2010 o 14:41 przez dichu
dichu
Mamy najlepszy Team w tym roku jak teraz nei wygramy to nie wiem kiedy nam to się uda ale liczę na wygraną na Cump Now 2-1 i nawet Messiach będzie na polu pokonanych ;] a potem Roma Bayern i Scudetto dla nas ;]
27.04.2010 o 14:34 przez Charism
Charism
Fantastyczny gest ze strony Mou. <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.04.2010 o 14:30 przez arturinho17
arturinho17
A nie mówiłem że Wes będzie grał? Czysta zasłona dymna Mou <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> )
27.04.2010 o 14:24 przez Seba
Seba
Po prostu wszyscy jadą do Barcelony. Proste jak drut.
27.04.2010 o 14:16 przez Lucca
Lucca
Oryginalny nie będę, cieszy obecność Sneijdera i dziwi obecność Balotelliego, ahaa i co wśród powołanych robi Deki ?
27.04.2010 o 14:11 przez mati1908
mati1908
cała ekipa jest <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się