Plotki transferowe

4.5 mln euro rocznie dla de Vrija (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
6 miesięcy temu
28
19
fcinter serwisowe

Stefan de Vrij osiągnął porozumienie z Interem i zostanie nowym zawodnikiem Nerazzurrich. Holender zwiąże się z klubem 5 - letnim kontraktem.

Jak informuje fcinternews.it obrońca będzie zarabiać 4.5 mln euro rocznie. Piero Ausilio miał również zaoferować 4 mln euro dla agentów zawodnika za finalizacje całej transakcji. 

Zgodę na zakontraktowanie zawodnika wyraziło już Sunning, a cała dokumentacja miała już dotrzeć do Chin. Piero Ausilio i Walter Sabatini czekają na zielone światło od Zhanga Jindonga aby sfinalizować całą transakcje. 

 

udostępnij

Zobacz też

Jordan Veretout

Kolejny kandydat – Jordan Veretout (18)

25.09
10:33
Lucas Paredes

Paredes obserwowany przez Inter (4)

22.09
14:33

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.03.2018 o 06:44 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
@Odet Ja mysle ze Icardi i Skriniar zostanaz nami, mam dobre przeczucie. Lepiej sprzedac wiekowych. Np. Antek i Valero. Miranda spoko na lawce wtedy.
16.03.2018 o 18:42 przez Odet
Odet
Pełny zachwyt na stronie (ale może poczekajmy na oficjala).

Sprowadzamy faceta z Lazio, tego Lazio którego najsłabszą formacją jest obrona... Oczywiście, nie jest to tylko wina de Vrija, ale on sam obrony nie zbawi (a do tego traci zawsze trochę czasu przez kontuzje). Musi u nas zostać Skriniar, a ja się obawiam, że Holender jest za niego :(

Z Lazio to bym chciał tych, którzy robią tam genialną robotę w ataku. Immobile, SMSa (a co wolno marzyć), świetnego w tym sezonie Luisa Alberto albo magika Andersona.

Pozdr.
16.03.2018 o 17:45 przez piotrekninter
piotrekninter
DE Vrij Skriniar marzenie, do tego Cancelo i porządny LO i obrona na lata

co oglądam Lazio De Vrij gra super
Skriniar to mega koks, nadaje się ze swoją walecznością na kapitana,on musi zostać, nasz gracz sezonu,nigdy nie spada poniżej dobrego poziomu
16.03.2018 o 17:37 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
To się chyba dzwoni i się pyta: Klepiemy? Na co Chińczycy odpowiadają TAK lub NIE.
16.03.2018 o 17:33 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
no to jak czekają na zielone światło od chińczyka to wiadomo że chuuuj z tego będzie
16.03.2018 o 16:49 przez Kebo
Kebo
Irytuję mnie mega to, że wszystko się przedłuża przez zarząd w Chinach...
16.03.2018 o 15:54 przez Salas11
Salas11
Oby. Oby to była prawda i oby do gry ze Skriniarem a nie w jego miejsce.
16.03.2018 o 14:50 przez SETE
SETE
Szczerze nie wierze w te rewelacje, ale jak bedzie oficial to pierwszy odszczekam . To bylby genialny ruch ze strony Interu i mega pstryczek dla Lotito z Mediolanu ... to tak za Hernanesa :)
16.03.2018 o 14:12 przez BoRo
BoRo
nie uwierze poki nie zobacze oficjala, poza tym to nie 4mln E dla agenta a dla agentow, ale to i tak w porzadku. Forza
16.03.2018 o 12:59 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Wyslali list w butelce :D
16.03.2018 o 12:17 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Cały czas zastanawiam się po co w Mediolanie jest zhang jr jak to i tak stary podejmuje wszystkie decyzje. Zdecydowanie to wszystko za długo trwa. Każde podjęcie decyzji wiąże się z akceptacja z Chin co trwa w obecnych czasach wieczność ! Komunikacja jak w czasach średniowiecza. Litości
16.03.2018 o 11:32 przez timon
timon
A ja się nie zdziwie, jak zaraz Suning zablokuje transfer i bedzie oczekiwać, że do lipca musimy sprzedać zawodników za 4mln i dodatkowo takich, którzy razem zarabiaja 4,5 banki. Do póki w tym burdelu nie zobacze oficjala dopoty nie uwierze w sensowny ruch
16.03.2018 o 10:38 przez IRT
IRT
Bardzo pozytywna informacja, chociaż do zbudowania składu kompletnego potrzeba jeszcze kilku piłkarzy na najwyższym poziomie, zwłaszcza w pomocy. Najważniejszy w tym względzie może być awans do LM.
16.03.2018 o 10:27 przez IlCapitano
IlCapitano
Ależ podnieca mnie ten transfer, dobra robota zarządu. Bylem przekonany, że wyląduje zagranicą, brawo. Teraz tylko broń Boże nie sprzedawać Skriniara i będziemy mieć kapitalny duet na środku obrony.
16.03.2018 o 10:09 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli to prawda to ani te 4,5 banki ani te 4 dla agenta nie powinny nikogo szokować. Koks przychodzi za free gdzie sam transfer przy dzisiejszych kwotach to zapewne z 40-50 baniek które zaoszczedzamy plus wynagrodzenie które pewnie i tak byłoby na poziomie ponad 3 baniek. Asamoah, Martinez, Bernard plus 2 do środka pomocy zachowując Cancelo i Rafinie i Ausi z pewność znów wróciłby do łask wielu fanów
16.03.2018 o 10:08 przez Drakan83
Drakan83
Może forma i gra ostatnio nie zachwyca, ale chociaż takie transfery pokazują, że w klubie sięcoś zmieniło na lepsze, nie zatrudniamy już kilku 33-34 letnich zawodników jako wzmocnienie. To cieszy. Biorąc pod uwagę klase zawodnika i konkurencję do jego podpisu, inaczej niż sukcesem nie można tego nazwać.
Nalezy natomiast zrobić coś ze sposobem podejmowania decyzji, bo to chore jest, żeby ze wszystkim czekać aż Zhang wyrazi zgode. Powinien namaścić kogoś i zająć się Chińskimi sprawami, jak nie ma czasu na Inter.
16.03.2018 o 09:48 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Zhang zaraz przeliczy drobne w portfelu i zablokuje transfer :) Stwierdzi, że możemy zaoferować kawalerkę w ośrodku treningowym, wyżywienie (śniadanie i obiadokolację) oraz 4 tys. euro na rękę. Miejmy nadzieję, że Stefek przystanie na taką propozycje.
16.03.2018 o 09:43 przez maestro177
maestro177
Niesamowite rzeczy, myślałem że tylko Juventus takie wzmocnienia potrafi robić. Może spójrzmy za ciosem i zbudujmy stadion przykładem lidera ligi. W końcu.
16.03.2018 o 09:40 przez Jovetić10
Jovetić10
Sfinalizować transakcję zawodnika z kartą w ręku, to jest dopiero wyczyn dla sterników Interu.

Shoutbox

Michellaga 25.09.2018 23:01

wielbła radji

Dzonyy 25.09.2018 23:01

dałnów tosobie w domu suzkaj

IlCapitano 25.09.2018 23:01

teraz obic Cagliari i fundamentalny mecz w Eindhoven

ZnawcaCalcio 25.09.2018 23:01

Gra tak jak w 1 sezonie, czyli chu jowo

TomHardy 25.09.2018 23:01

TomHardy 25.09.2018 23:00 maverik 25.09.2018 23:00 Brozovic slabiutko dzis - no tak vecino robil swoja robote

Czarson 25.09.2018 23:01

ogarnij sie

Czarson 25.09.2018 23:01

dzony dałnie

pluto11 25.09.2018 23:01

Jak ogranicza głupie straty i niedokładnie podania i głupie zabawy w środku pola to będzie dobrze

FReeFonix 25.09.2018 23:01

za szybko to się działo

ZnawcaCalcio 25.09.2018 23:01

Handanovic mocny regres

FReeFonix 25.09.2018 23:01

bez przesady, nie miałszans Andanowicz

maverik 25.09.2018 23:01

dzony ale spokojnie

Dzonyy 25.09.2018 23:01

ahahahahahah

Dzonyy 25.09.2018 23:01

ahahahahahahah

Dzonyy 25.09.2018 23:01

hahahahahaha

Dzonyy 25.09.2018 23:01

rykoszet i płacz, ze bramkarz stoi hahahahaahah

Lopez 25.09.2018 23:01

i nie węźmie dużo

ZnawcaCalcio 25.09.2018 23:00

Wez go zacznij bronic rykoszetem

Skanselo 25.09.2018 23:00

jak dla mnie to jeden z najlepszych

TomHardy 25.09.2018 23:00

maverik 25.09.2018 23:00 Brozovic slabiutko dzis - no tak vecino robil swoja robote

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    5

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Lazio

    Lazio

    5

    9

  • 6

    SPAL

    SPAL

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17616

Liczba newsów: 31679