Plotki transferowe

50 milionów za Brozovicia! (31)

Źródło: calciomercato.com
około 4 lata temu
440
31
fcinter serwisowe

Sensacyjne doniesienia płyną z Włoch. Włoscy dziennikarze twierdzą, że Inter dostał oficjalną ofertę za Marcelo Brozovicia. Na stole jeden z chińskich klubów położył 50 milionów €.

Włodarze Interu poważnie rozważają czy to jest odpowiedni moment na sprzedaż 24-letniego Chorwata, który w ostatnim czasie był wiodącą postacią Nerazzurrich. Klub z Mediolanu kupił pomocnika z Dinama Zagrzeb za 7,5 miliona €. Jeśli Ausilio i spółka zdecydują się sprzedać pomocnika do Państwa Środka to na czysto Inter zarobi ponad 40 mln. €.

Środki pozyskane z transferu mogą być pomocne podczas zimowego okienka. Do tej pory dyrektor sportowy Interu głównie skupiał się na zawodnikach, których można jedynie wypożyczyć. Inter na styczniowe okienko ma związane ręce ze względu na Financial Fair Play. Jeśli Chorwat zostanie wytransferowany do Chin, wtedy Ausilio będzie miał szersze pole manewru.

Powyższe doniesienia pomimo tego, że brzmią co najmniej sensacyjnie i nieprawdopodobnie, mogą mieć w sobie ziarno prawdy. Nie bez kozery Inter zwleka z transferem Lucasa Leivy, mając cały czas nadzieję na pozyskanie Luiz Gustavo z Wolfsbuga, na którego brakowało do tej pory gotówki.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 18.01 (16:30) Inter stawia twarde warunki Tottenhamowi (20)

18.01
10:12
mercato live

MERCATO LIVE - 23.01 (20:00): Marotta: Nasze mercato jest zamknięte (7)

23.01
09:43

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.12.2016 o 16:40 przez boniunio
boniunio
Jeżeli to prawda to Ausilio powinien sam go spakować i odwieźć na lotnisko, nie ma co się zastanawiać
31.12.2016 o 11:16 przez cuba
cuba
Niech kupują,skoro tacy chojni to czemu nie 70mln ,on akurat powinien zostać a jeśli chcą chłpaka za wszelką cenę to np 70mln ;p
30.12.2016 o 16:02 przez interista28
interista28
nie maco sie zastanawiac.W Chinach chinczycy widac ida szturmem po pilkarzy z Europy i to tych najlepszych.
30.12.2016 o 15:24 przez Kondzik
Kondzik
Może i najlepszy ale znając brozo może zaraz zjechać w dół i z 50 zrobi się 20. Za 50 baniek można go zastąpić jeszcze zostanie.
30.12.2016 o 12:15 przez oster
oster
Za tą cenę to ci Chińczycy jeszcze powinni oprócz tego bałkańskiego pajaca dostać Melo i Palacio w pakiecie...
30.12.2016 o 12:11 przez Orzeu
Orzeu
Nasz najlepszy pomocnik obecnie. Skoro jesteśmy tacy bogaci to bym go zostawił.
30.12.2016 o 10:43 przez cuba
cuba
Mam ograniczone zaufanie do Brozo ale myślę że lepiej będzie jak zostanie,jego wartość może tylko wzrosnąć no i ostatnie występy mogą tylko myśleć z optymizmem i lepiej utrzymać trzon i nie tworzyć sztucznego problemu,rozumiem że to wszystko to biznes i kasa kasa ale może czasem się wsrzymać do końca sezonu .. mogę się mylić wiadomo :)
30.12.2016 o 10:28 przez Alabaa
Alabaa
chyba koron czeskich
30.12.2016 o 09:18 przez piotrekninter
piotrekninter
Odet dokładnie PSG go nie pusci,przy dzisiejszych cenach sam bym za cene mniej jak 80 mln nawet nie zasiadał do rozmów
bardziej chodziło mi o to,ze jak Brozo poszedłby na kase,dostalibyśmy 50 mln
Marco pokłóciłby się z PSG,wiadomo że ostatnio tam atmosfera nie jest najlepsza, Ausilio wyciągnął go za 50-60 mln, czyli okazyjnie
róznica 10 mln,a poziom wiadomo
na chwile obecna Brozo to wart jest 20-25 mln,a Veratti +60 na pewno :P
30.12.2016 o 09:09 przez Odet
Odet
Dobrze, inaczej. Pi0li przekona go jak ważny jest dla jego drużyny i sam Brozo nie będzie chciał do Azji przechodzić.
Może być ?? ?
Pozdr.
30.12.2016 o 05:54 przez Kondzik
Kondzik
Heh Pioli go nie puści...Odet orientuj się trochę. On ma klauzule 50mln i nie ma nikt więcej do gadania jak sam piłkarz.
30.12.2016 o 00:29 przez Weo
Weo
Co do Brozovića, dużo osób go nie trawi przez jego zarozumiałość na boisku i może wygląd :D ale podobnie jak Icardi jest niesłusznie moim zdaniem trochę oceniany. W tym sezonie na początku nie miał łatwo z de Boerem, a teraz odwala dla nas na boisku naprawdę dużo. Do tego jet zgrany z drużyną. Nie chciał bym żeby odchodził, ale może to być konieczne więc to jakoś strawię. I tak kupiliśmy go za 8 mln a teraz możemy sprzedać za około 50 mln. Dobrze że nie trafił do patafianów z Turynu w tamtym okienku tak czy inaczej.

Martwi mnie coś innego, otóż tego co się dzieje w Chińskiej lidze. Kupują już bez pardonu piłkarzy z najlepszych Europejskich lig. Dziś czytałem już o ofercie z Chin dla m.in. Banegi (ok. 50 mln) czy C.Ronaldo (300 mln). Oskar przeszedł, Tevez z najlepszym kontraktem na świecie. Lavezzi zarabiający więcej niż Messi mimo prawie zerowych statystyk. Nie popieram tego, i martwię się jak będzie wyglądać przyszłość. W sumie Inter należy do Chińczyków, więc może możemy spać spokojnie... :D
29.12.2016 o 23:53 przez interista1987
interista1987
Verratti bedzie nas kosztowal conajmniej 80 mln jesli w ogole PSG zgodzi sie go sprzedac.
Bo ja nie wiem po co mieliby to robic.
29.12.2016 o 23:40 przez Odet
Odet
piotreknInter, lubię te fantazję, które wypisujesz, ale z tym, że PSG zespół z niegraniczonymi zasobami finansowymi puści najlepszego włoskiego piłkarza za 60mln to Cię poniosło :)
Pozdr.
29.12.2016 o 22:08 przez piotrekninter
piotrekninter
ale zobaczcie na to
sprzedaż Brozo 50 mln
kupno Verattiego 50 mln, czy nawet 60 mln
a jaka jest realna ich wartosc, wiadomo
niestety psg nie pusci Włocha
29.12.2016 o 21:39 przez jarekddz
jarekddz
To, że Brozo ma wpisane 50mln klauzuli mówi tylko tyle, że kto da mniej , nie kupi grajka. Jak dadzą 50, to dadzą, Brozo wcale nie musi odchodzić, wystarczy, że się nie zgodzi i tyle
29.12.2016 o 20:09 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Przede wszystkim sprzedac odpady. Taki ranokja dla ktorego opaska kapitanska to skrawek materialu pobiera pensje w wysokosci 2.7M€ za sezon! Chociaz 50 baniek za brzoze. Sprzedawalbym :)
29.12.2016 o 20:05 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Brozo ostatnio złapał za kierownicę w Interze i wyrósł na lidera w środku pola. Nie sprzedawał bym go tylko w oparciu o niego budował zespół. Pozbyć się zbędnych dodatków a nie dobrych piłkarzy. Jojo Biabiany Gnoukouri Palacio Melo Yao Nagatomo i Ranocchia to w sumie też spory zarobek i oszczędność na pensjach. Razem uzbieralo by się około 50 mln.
29.12.2016 o 19:25 przez Odet
Odet
Na szczęście Pi0li nigdzie go nie puści. On jest mózgiem jego drużyny.
My się mamy wzmacniać, a nie oddawać dobrych piłkarzy.
Pozdr.
PS. darujcie sobie wymiany na jakiś Gustavów, raz już sprzedaliśmy w miarę ogarniętego Mateusza, a na jego miejsce przyszedł za te pieniądze bezmyślny Murzyn.
29.12.2016 o 18:38 przez grzybek010
grzybek010
Inter nie ma nic do gadania, bo 50 mln ma klauzulę. Pozostaje wtedy wola zawodnika.
29.12.2016 o 18:16 przez Kusy
Kusy
Jeśli to prada, bez żadnego zastanowienia sprzedać
29.12.2016 o 17:45 przez lena182
lena182
wiem że to bzdura ale ostatnie lata w wykonaniu chińczyków na rynku transferowym są straszne - wielu fajnych grajków już tam gra... a nikt nie chce tego gówna w europie oglądać! :D
29.12.2016 o 17:18 przez inter_21
inter_21
Jeśli faktycznie Inter jest przy kasie tak jak obiecują chinole to jego sprzedaż nie ma sensu (nawet za takie pieniądze) bo oczywiste jest że zimą nie będzie nikogo poważnego do wyciągnięcia w jego miejsce i tylko byśmy się osłabili
29.12.2016 o 17:10 przez Claudio
Claudio
W grudniu Brozo w najlepszej formie jeśli chodzi o pomocników, ale 50 mln to sporo jak za niego. Nie sądzę,żeby zgodził się w tym wieku iść do Chin, ale nie takie rzeczy robiły pieniądze.
W styczniu podobno blokuje nas jeszcze FFP więc za 50mln można kupić solidnego pomocnika i obrońcę. No chyba, że nie ma godnych następców to przeczekać do lata.
29.12.2016 o 16:55 przez Kondzik
Kondzik
Za 50 haaa ;P krzyz na droge . Ale watpie by sie zgodzil bo jego kobita rodzi w kwietniu...
29.12.2016 o 16:55 przez IlCapitano
IlCapitano
W takim układzie Brozo, Melo, Gnoukuri out, Biglia, Gagliardini/Pellegrini in. Jeszcze nam kasy zostanie. To chyba jasne.
29.12.2016 o 16:54 przez Kebo
Kebo
No i elegancko, teraz ogarnąć Gustavo i jeszcze zostanie, żeby latem na Verattiego dołożyć siano.
29.12.2016 o 16:52 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Przeciez Brozovic ma w klauzuli 50 mln euro wiec Inter nie ma tutaj nic do gadania zrozumcie
29.12.2016 o 16:41 przez Ibra1908
Ibra1908
Oferta mega, ale wątpię że Brozo bądźie chciał odejść do Chin...
29.12.2016 o 16:37 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
To byl by mega Transfer.

Shoutbox

mroowa111 25.01.2021 00:00

liczy sie boisko nic wiecej

edwart 24.01.2021 22:08

Ja to widze tak pobijemy milan a potem będzie tłumaczenie, ze Inter wygrał z osłabionym milanem bo maja 5 absencji

Orzeu 24.01.2021 21:51

Keita dobry zawodnik

Endru 24.01.2021 19:29

Gol lazio

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

mhym

Adriano_forever 24.01.2021 19:24

Chuchu 24.01.2021 18:39 Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kamiliusz1908 24.01.2021 19:20

Nigdy nie wywalimy Gagsa i Vecino bo żaden klub w galaktyce ich nie zechce

Chuchu 24.01.2021 19:17

Napoli Napoli kupon Ci spier....

Endru 24.01.2021 18:42

Locatelli i de paul in i wywalic gagsa i vecino to by bylo cos

Chuchu 24.01.2021 18:39

Nie ma flaminga w pokoju pełnym róż, a moje płetwy są słone

Kusy 24.01.2021 18:21

Żartowałem przecież. Jesteś okej nic do Ciebie nie mam, ale Łęczna w barażach przegra i tak z Radomiakiem, tak to widzę.

Adriano_forever 24.01.2021 18:16

na brak rozrywki nie narzekam

Kusy 24.01.2021 18:15

To przejdź z jednej szklarni do drugiej, zawsze to jakaś rozrywka.

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

a i nie mam psa

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

matko bosko co tu się dzieje :D

Adriano_forever 24.01.2021 18:14

jestem promilem? xDD

Kusy 24.01.2021 18:14

Kto pisze o promilach, nim jest :) tak więc odstaw alkoi wyjdź z psem.

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

no pijany na bank

Adriano_forever 24.01.2021 18:13

kocha źle żenada

Kusy 24.01.2021 18:12

Skaczą daleko kocha, źle, żenada, typowy polaczek suksceu, kocha tylko pierwsze miejsce

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Udinese?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27118

Liczba newsów: 38483