
Świeżo upieczonym mistrzem Anglii została Chelsea pod wodzą Jose Mourinho. Z tego powodu pojawiają się w prasie plotki na temat potencjalnych wzmocnień klubu z Londynu. Wiele źródeł podało informację, że napastnik Interu Mediolan, Mauro Icardi znalazł się na celowniku Chelsea.
22-letni napastnik Interu zalicza bardzo dobry sezon w barwach Nerazzurrich. Raporty SportMediaset donoszą, że Jose Mourinho chciałby mieć w swojej kadrze właśnie Mauro Icardiego.
Po niedawnym zdobyciu mistrzostwa Anglii portugalski trener spotkał się z prezesem klubu, Romanem Abramowiczem by porozmawiać o przyszłości Chelsea i potencjalnych ruchach na rynku transferowym. Rosyjski właściciel Londyńskiego klubu ponoć zgodził się w zainwestowanie pewnej sumy pieniędzy na wzmocnienia. Raporty SportMediaset donoszą, że Chelsea ma złożyć ofertę wysokości 30 mln euro za Mauro Icardiego. Argentyńczyk miałby ponoć zostać partnerem Diego Costy w ataku The Blues.
Komentarze (17)
*Kamiliusz1908* Pozbyć to się trzeba w pierwszej kolejności: Nagatomo, Jonathana, Kuzmanovic, Obiego...