21-letni napastnik jest obecnie na wypożyczeniu. Jednak wszystko wskazuje na to, że w następnym sezonie będzie on podstawowym zawodnikiem w szeregach Nerazzurrich.
"Jeśli się skoncentruję i zamknę oczy, widzę mgłę." - żartuje Acquafresca w rozmowie z Tuttosport.
"W czerwcu wracam do Interu, ponieważ mam ważną umowę. Gra w Nerazzurrich jest marzeniem, które jestem w stanie osiągnąć. Będzie przyjemnością gra dla tej drużyny i chcę sprostać oczekiwaniom pokładanym we mnie. Bardzo mocno pragnę grać w Interze i strzelać dla niego mnóstwo bramek. To jest cel numer jeden w mojej karierze." - dodał.
Nagła oferta za Thurama, czy Bonny aż tak słabo wygląda w oczach Chivu? Odejście Lautaro raczej nierealne. Ten długi wywiad wskazywał na to, że on woli spokój i atmosferę Interu, nie będzie szukał wrażeń i medialności Barcelony
Komentarze (7)