Wywiady z piłkarzami

Adriano o Balotellim (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
321
23

Były napastnik Interu, Brazylijczyk Adriano pamiętany, niestety również z nieprofesjonalnego zachowania, wypowiedział się na temat obecnej sytuacji Mario Balotellego.

 

„Balotelli? On również miał trudne dzieciństwo. Bardzo trudne. Rodzice go porzucili, a on nie chce już z nimi utrzymywać kontaktu. Na szczęście, odnalazł nową rodzinę, której niczego nie brakuje i dostał szansę na spełnienie się w największym sporcie, który daje przyszłość. Mario jest bardzo dumnym piłkarzem, niemalże aroganckim; nie chce czekać cierpliwie na powrót do składu. Jego talent pozwala mu dokonywać wszystkiego, jednak on najpierw musi sobie wszystko poukładać w głowie. To młody człowiek, który musi nauczyć się przestrzegać zasad. Ma 19 lat i już jest rozpoznawalny na całym świecie. To klasyczny błąd, który zakończył przedwcześnie wiele karier. Wiele piłkarzy, sławnych w młodym wielu, przez nieprofesjonalne zachowanie odchodziło w zapomnienie. Nikt nie odmówi mu umiejętności, ale musi zrozumieć, że czasem trzeba ustąpić innym. Mourinho uczy bardzo ważnej rzeczy – dyscypliny i choć może czyni to żelazną ręką czyni to dla dobra drużyny. Umiejętności to za mało, by stać się najlepszym piłkarzem i być przydatnym na boisku. Mario powinien czerpać przykład z Samuela Eto’o, wielkiego mistrza, od którego mało kto osiągnął więcej. Eto’o kiedy jest delegowany na ławkę rezerwowych czyni to bez najmniejszych pretensji, a kiedy nastaje jego czas robi wszystko, aby wykorzystać szansę. Eto’o, Milito, Pandev i u talentowany Balotelliego, mogą stworzyć najlepszy atak świata.”

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Mkhitaryan: Moja przyszłość? Nadal czuję głód zwycięstw (11)

19.05
14:01

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.03.2010 o 11:03 przez Jedrula
Jedrula
Mądre słowa, ciekawe kto to za niego powiedział.
26.03.2010 o 23:37 przez konradosmen
konradosmen
dla mnie Balotelli to idiota ma sie za nie wiadomo kogo a jeszcze nic nie osiagnął aktor jedengo sezonu<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
26.03.2010 o 20:53 przez Radek86
Radek86
Adriano Mógł osiagnąć naprawdę duzo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !Szkoda tylko że po jednym,jakże wspaniałym sezonie odbiła palma.Jego lewa noga-inny świat a mimo to...koniec znamy.Chciałbym zobaczyc Adriano ponownie w Serie A,ale nie w Interze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !Sam zamknął sobie drzwi,zresztą jak Balotelli
26.03.2010 o 19:57 przez Mora
Mora
Adriano dobrze gada, polać mu<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
26.03.2010 o 17:35 przez Castaignos
Castaignos
ma koleś racje<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
26.03.2010 o 17:05 przez 1+8
1+8
Kto jak kto ale Adriano wie o czym mówi że jeżeli Mario się nie dostosuje to może jechać do Brazylii bo tam imprezy i opierniczanie się na treningach nie przeszkadzają w regularnym graniu, a tak poza tym szkoda że go już nie ma z nami uwielbiałem go kiedyś powodzenia w Brazylii <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
26.03.2010 o 16:07 przez Odet
Odet
Adriano to jednak klasa, mostów nie pali. Nie to co el Hamburger Ronaldo.<br />
A z Balotellim do Primavery<br />
Pozdr.
26.03.2010 o 15:39 przez tytusek25
tytusek25
Szkoda ze Imperatore musiał zmarnować sobie karierę zeby dojść do takich wniosków .Bardzo dobrze ze akurat on zabrał głos w tej sprawie i ta bardzo mądry glos swoją drogą.Ale w to ze Mario wezmie to sobie do serca juz nie wierzę.A nawet nie chcę. Nie widze go juz u nas.
26.03.2010 o 15:38 przez Kubusa10
Kubusa10
Brawa dla Adriano<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
26.03.2010 o 15:13 przez Mate1908
Mate1908
Świetna wypowiedź Adriano. Wygląda to tak, jakby odwoływał się do własnych doświadczeń. Gdyby wcześniej miał taki tok myślenia, teraz mógłby być faworytem do zdobycia Złotej Piłki.
26.03.2010 o 14:44 przez Raffal
Raffal
tyle ze Adriano nie obwiniał wszystkich oprócz siebie i sam dobrze zdawał sobie sprawę z swoich problemów...
26.03.2010 o 14:34 przez Seba
Seba
Szkoda, że Adriano nie zastosował się do własnych słów. Bardzo mądra wypowiedź.
26.03.2010 o 14:16 przez adriano:)
adriano:)
Adriano zrozumiał, że spierniczył karierę przez swoje zachowanie. Mam nadzieję, że Mario się opamięta i zacznie traktować poważnie swoich obowiązków.
26.03.2010 o 14:05 przez inter18
inter18
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
26.03.2010 o 13:25 przez mati1908
mati1908
dobrze mowi
26.03.2010 o 12:14 przez Omen
Omen
Szkoda że Adriano nie potrafił być profesjonalistą bo umiejętności miał olbrzymie!
26.03.2010 o 12:11 przez SlimShady
SlimShady
Racja, Adriano wie o czym mówi <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
26.03.2010 o 12:08 przez javaa
javaa
Adriano dojrzał w wieku 28, trochę zmarnował swój talent.<br />
Balotelli ma 19, jak by teraz poszedł po rozum do głowy , swoim zachowaniem pokazał że jest dojrzały mielibyśmy jeszcze bardziej niebezpieczny atak.
26.03.2010 o 11:51 przez bloow
bloow
to tego super ataku jeszcze bym dodal Adraino.... szkoda ze tak na psy szedl, zawsze go lubilem bardzo.
26.03.2010 o 11:25 przez zoniek
zoniek
Dobrze gada. Chciałbym żeby do nas wrócił. Na pewno by się przydał.<br />
Trzymaj się dzielnie stary i jak do Serie A, to wracaj tylko do Interu!
26.03.2010 o 11:18 przez Ajk
Ajk
To chyba tylko część większej wypowiedzi bo dziwnie się zaczyna ten tekst. Ale mniejsza o to, Adriano ma rację ale uważam, że Balotelli u nas skończył już karierę. Jedynym rozwiązaniem jest dla niego odejście z Interu i ... z SerieA.
26.03.2010 o 11:18 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
To Adriano powiedział NIEWIERZE <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
26.03.2010 o 11:05 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Ach Adriano a mogłeś razem z nimi tworzyć najwspanialszy atak świata. Szkoda... Pozostaje mieć nadzieję, że Mario posłucha kolegów a przede wszystkim trenera. FORZA Adriano FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się