Plotki transferowe

Agent: Inter rozmawiał z Callerim (6)

Źródło: sempreinter.com
ponad 10 lat temu
943
6

Angelo Paradiso, agent Jonathana Calleriego udzielił wywiadu dla TMW na temat przyszłości swojego klienta.

- Dostawaliśmy już oficjalne oferty, ale nie były ona wystarczająco duże. Ostatnia oferta wpłynęła ze strony Palermo, lecz kwota, jaką Zamparini zaoferował została odrzucona. Boca żąda za Calleriego 15 mln euro. Wydaje mi się, że nie jest to wygórowana cena, ponieważ mówimy tutaj o 22-letnim bardzo utalentowanym ofensywnym zawodniku.

- Jonathan może grać jako napastnik na środku ale także i na skrzydłach. Nie ma on problemu z dogadywaniem się z Carlosem Tevezem i to on się dopasowuje do bardziej doświadczonego Argentyńczyka. Jest wiele klubów, które chciałyby mieć Jonathana w swojej kadrze. Z klubów z Włoch Inter jest faworytem. Nerazzurri są już po kilku rozmowach ze nami na temat możliwego transferu. Osobiście wolałbym jednak, aby Jonathan wylądował w Romie. Po odejściu Ljajicia klub z Rzymu potrzebuje takiego nowoczesnego napastnika, jakim jest Calleri, który może grać na środku ataku, ale również na bokach. Musimy jednak poczekać i zobaczyć co wydarzy się w styczniu.

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 06.06 (19:38) MD - Inter obserwuje Alajbegovicia // TS - Cztery kluby po Stankovicia (28)

06.06
08:47
mercato live chivu

Mercato Live - 07.06 (21:17) Hakan odejdzie? Agent potwierdza doniesienia // Romano - Inter spokojny w sprawie Calhanoglu // Ausilio o mercato (32)

07.06
09:12

Komentarze (6)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.12.2015 o 07:52 przez adilbn
adilbn
15mln to według mnie za duże ryzyko. Jeśli chodzi o Zivkovicia to w styczniu powinniśmy rzucić na stół kwotę 5mln euro. Partizan musi go sprzedać w styczniu inaczej będzie musiał zapłacić karę umowną w kwocie 2,5mln euro na fundusz inwestycyjny Pini Zahavi, który jest właścicielem 50% karty. Poza tym jesteśmy podobno na poleposition ze względu na telefony od rodaka Dejana Stankovicia ;)
08.12.2015 o 23:26 przez Guarin
Guarin
To zwykły GÓWNIAK-Genoa.Torino to powinien być jego target
08.12.2015 o 19:47 przez interista1987
interista1987
15 mln to zart za niesprawdzonego w Europie gracza. Gra on chociaz w reprezentacji? 8 mln bo talent z Argentyny i Boca Juniors to optymalna cena.
08.12.2015 o 17:54 przez Jacenty
Jacenty
Za Zivkovicia nie trzeba będzie nic płacić, bo o ile mnie pamięć nie myli w czerwcu 2016 kończy mu się kontrakt. Niestety chyba każdy klub z Europy spróbuje go zakontraktować.
08.12.2015 o 16:41 przez Erchamion
Erchamion
"Jest wiele klubów, które chciałyby mieć Jonathana w swojej kadrze." - to zdanie przywołuje wspomnienia...
08.12.2015 o 16:36 przez erebos
erebos
Calleri na papierze prezentuje się fajnie, ale za 15 mln to pewnie udałoby się nam kupić Vlasicia (ok. 8-10 mln) i Zivkovicia (ok. 5 mln), którzy są młodsi i wydają się mieć większy talent.

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 10:54

Cyrax, z tą decyzją finalnie należącą do piłkarza, to nie do końca. Wola piłkarza nie nadpisuje werdyktu sztabu medycznego.

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się