Wywiady z agentami

Agent Kondogbii: wiele klubów jest nim zainteresowanych (12)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 3 lata temu
71
12
fcinter serwisowe

Przerwa reprezentacyjna to zawsze nudny czas, dlatego plotki transferowe w ostatnich dniach nasilają się. Wczoraj pisaliśmy o zainteresowaniu Kondogbią klubów angielskich.

Dzisiaj doniesienia skomentował Jonathan Maarek, zapytany przez TMW:

Geoffrey pomimo swojej obecnej ciężkiej sytuacji pracuje w ciszy. Nie ma żadnych problemów, on jest szczęśliwy w Interze. Kondogbia to zdecydowanie wysokiej jakości piłkarz, jest także bardzo młody, więc to normalne że zainteresowanie jego usługami przejawia kilka klubów. Nie znam strategii klubu, jednak Kondo jest szczęśliwy i myśli tylko o Interze, by zacząć sprawować się dobrze dla tej koszulki. 

 

udostępnij

Zobacz też

Dalbert

Agent Dalberta: Mój klient zakochał się we Florencji (10)

18.11
14:48
Wanda Icardi

Wanda Icardi: Zobaczymy co będzie dobre dla kariery Mauro (8)

17.12
17:44

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.10.2016 o 13:42 przez Gajdzik
Gajdzik
Zapowiadał się nieźle, kilka razy zagrał naprawdę fajnie, nawet w tym sezonie pierwszy mecz miał niezły, ale to zbyt mało, jak się nie ogarnie do końca sezonu, to chyba trzeba będzie się z nim pożegnać...
08.10.2016 o 12:14 przez Granat105
Granat105
Mieszane uczucia co do niego, bo jak na razie to hajs wyrzucony w błoto. Mamy problem bo Brozović i Kondogbia obrażeni, a od Melo cudów oczekiwać nie można, więc kto zagra w środku w razie jakiejś absencji? Gnoukori może nie udźwignąć tego ciężaru.
08.10.2016 o 10:55 przez Orzeu
Orzeu
z drugiej strony jeśli odejdzie i będzie wymiatał to będziemy pluć w brodę
08.10.2016 o 10:48 przez TomHardy
TomHardy
Pewnie, ale jeśli kolejny rok pogra kupę lub wcale to pogonimy go za max 5 mln..
07.10.2016 o 20:40 przez TomHardy
TomHardy
Pakuj mandżur i wypad z klubu... zabierz kukielki manciniego, żeby nie zaniżali poziomu graczy, którzy potrafią grać i im się chce... nagatomo, żaba, DD, melo, brozovic, OUT.
07.10.2016 o 12:51 przez Kazam
Kazam
"Obecna sytuacja Interu" to można powiedzieć ... ciągnie się od kilku lat praktycznie. Do tej pory to była równia pochyła, a teraz jest szansa na wyjście na prostą. Kondo póki co nie daje rady, nie uczy się na błędach. Nie można go wiecznie rozgrzeszać. Okres ochronny się skończył
07.10.2016 o 12:21 przez Alfa
Alfa
Mazaj no ale kurde to az dziwne zeby koles nie umial dokladnie podac pilki, ja rozumiem ze w Serie A jest duzo mniej miejsca przez co mniej czasu na przemyslenie kolejnego ruchu i przygotowanie sie do niego no ale :cenzor: konkret pilkarz powinien ogarnac a tu gowno. I teraz pytanie czy on po prostu ma slaba psychike, czy obecna sytuacja Interu tak oddzialuje na caly zespol bo to w sumie nie tylko on tak ma ze jest obsrany
07.10.2016 o 11:50 przez Kazam
Kazam
Może po prostu liga mu nie pasuje? Nie wiem, wcale się nie zdziwię jak po odejściu z Interu zacznie znowu dobrze grać
07.10.2016 o 11:48 przez Czarson
Czarson
25mln ↓ od klubu z Anglii i niech spada, nikt nie bedzie po nim plakal a strata zaledwie kilku mln nie wyglada juz tak zle.
07.10.2016 o 11:19 przez Kazam
Kazam
Zdecydowanie zbyt długo się przyzwyczaja do ligi. W Monaco i Sevilli dobrze sobie radził, u nas jakoś nie może pokazać swoich walorów. Myślę, że najpóźniej do końca sezonu powinien próbować, a jeśli nie...trzeba się go pozbyć, niestety.
07.10.2016 o 10:54 przez broda4991
broda4991
Wierzyłem, wierzyłem i chyba dalej wierzę ale z tej MONKI chleba raczej nie będzie :D
07.10.2016 o 10:15 przez Chuchu
Chuchu
Jak ktoś da za niego ze 22-25 baniek to niech idzie, żeby chociaż część kasy za niego odzyskać.

Shoutbox

Nitrogen 29.01.2020 17:50

Chociaż część

Piekarz 29.01.2020 17:50

hororszoł rozsyłaj to natychmiast bo to ważne jest

Dzonyy 29.01.2020 17:50

Bo z niego big kozaczini

Nitrogen 29.01.2020 17:50

No to co stoi na przeszkodzie?

Klinsi64 29.01.2020 17:50

bulwa to juz nie człowiek to grubas

Dzonyy 29.01.2020 17:50

Lopez chodzi outside oglądać pussie

horrorshow86 29.01.2020 17:50

Czat to ja mam cały do momentu jak mnie wywalil bo juvek napisał że albo on albo ja, tysiące zdjęć, chociaż żałuję że mało screenów

Lopez 29.01.2020 17:49

szczerze to sam bym to chętnie zobaczył :D

Nitrogen 29.01.2020 17:49

Chyba na pole

Piekarz 29.01.2020 17:49

Lopez nie chcesz iść na dwór zobaczyć czy Cię tam nie ma?

Lopez 29.01.2020 17:49

można

Nitrogen 29.01.2020 17:49

Można zamazać

Lopez 29.01.2020 17:48

nie może być żadnych danych osobowych i zdjęć

Piekarz 29.01.2020 17:48

ja też chcę

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Fast

horrorshow86 29.01.2020 17:48

Nie, jak za mocno wysapie to ja go tu skończę i zobaczymy kto tu nic nie znaczy

IlCapitano 29.01.2020 17:48

Na pw pokaż

zemaria 29.01.2020 17:48

oezu

zemaria 29.01.2020 17:48

xddd

Nitrogen 29.01.2020 17:48

Jakaś solidarność grubasów Lopez?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706