Wywiady z agentami

Agent Montoyi o problemach swojego klienta (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 4 lata temu
77
15
fcinter serwisowe

Juan De Dios Carrasco, agent Martina Montoyi odpowiedział na kilka pytań dotyczących swojego podopiecznego.

We Włoszech nie brakuje krytyki dotyczącej gry Martina w meczach przedsezonowych. Jak sam zawodnik się z tym czuje?

Martin czuje się dobrze we Włoszech, jest tutaj szczęśliwy. Cały czas powtarza, że według Niego Inter to najlepszy klub Serie A. Początek przygotowań nie był łatwy, to prawda, ale to tylko dlatego że tutaj wszystko wygląda inaczej niż w Barcelonie. Tam pracuje się nieco inaczej, jest duża różnica w taktyce. Jestem pewien że niedługo będzie ważnym graczem dla Interu.

Ostatnio pojawiły się pogłoski że Inter będzie chciał zrezygnować z Martina. To prawda?

Mancini w Niego wierzy. Powtarzam jeszcze raz, że potrzebuje chwili czasu żeby przystosować się do innych zasad szkoleniowych, taktyki. Dla Niego to duża zmiana. Niedługo będzie lepiej, jestem tego pewny.

Problemy są natury fizycznej czy taktycznej?

Myślę że bardziej taktycznej.

Czyli ostatnia krytyka nie ma na Niego żadnego wpływu?

Martin ma duże znaczenie dla gry Interu, ma doświadczenie i wiele już w swojej karierze wygrał. Niedługo wszyscy, eksperci, dziennikarze, kibice będą mówili, że to najlepszy zagraniczny piłkarz w Serie A.

udostępnij

Zobacz też

Borja Valero

Agent: Borja jest pewny pozostania w Interze (8)

27.06
06:30
Marcelo Brozovic

Agent Brozovica: Marcelo może być jednym z najlepszych (8)

25.09
12:25

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.08.2015 o 20:53 przez timon
timon
ja sie wstrzymam z jego ocena. Jest na pewno duza roznica miedzy taktyka w Barcy i u nas, poczekam chociaz runde, jest szansa, ze koles zalapie
22.08.2015 o 19:12 przez inter_21
inter_21
Żeby ocenic przydatnosc faktycznie potrzeba czasu, ale wszystko wskazuje na to ze bedzie grzal lawe/trybuny wiec nei mam pojecia jak chca ocenic jego przydatnosc
22.08.2015 o 16:15 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Alvareza i Obiego juz u nas nie ma. Ehh.
22.08.2015 o 16:02 przez Kebo
Kebo
Mówiłem, że to będzie cyrk, niech wraca czym prędzej do Barcelony
22.08.2015 o 15:16 przez ekspert
ekspert
Oby szybko go zawrocili do Barcelony, bo niepotrzebnie wydajemy na jego pensję.
22.08.2015 o 14:53 przez interista1987
interista1987
To jest prawda, ze w ostatnich latach Inter chcac oszczedzic kupowal tanszych pilkarzy,zyli tzw polsrodki. Jak sie okazalo byly to pieniadze wyrzucane w bloto. Nie umieja oni nic znajdowac wlasciwych pilkarzy. Czemu tam Atletico, Sevilla czy Porto nie maja takich problemow. Scoutingu nie ma, za transfery odpowiadaja cwaniaczki uwazajacy sie za bossow, kgo sprowadzali Belfodilow , Taiderow,JJow. Porazka.
22.08.2015 o 13:39 przez _DANI_
_DANI_
dajcie mu trochę czasu... zamknie usta wszystkim krytykom... całe życie był przyzwyczajony do filozofii gry Barcy, wychowywany do tej filozofii w La Masi... jakby był pionkiem to już dawno by go odstrzelili w Barcy, nie mówiąc o tym, że nie przedstałby się do pierwszej drużyny... ogarnie nową filozofię gry to będzie grał w I jedenastce...
22.08.2015 o 13:35 przez Mazzarri Trener Walter
Mazzarri Trener Walter
Szanowny Pan Ercik Thohir wraz z Ausilio Piero chciał mi go sprowadzić do mojego wielkiego Interu, lecz zbojkotowałem i zablokowałem transfer monoji barykadując się w swoim gabinecie.
22.08.2015 o 13:33 przez Nadia G
Nadia G
wypożyczony czy nie, jego pensja to spory wydatek. Z powodu długiej listy bezwartościowych wydatków, których geniusze w zarządzie Interu nie potrafią się pozbyć (Taider, Alvarez, Schelotto, Obi i reszta tego typu pamperków), Inter nie ma pieniędzy na wartościowe transfery, długi i musi sprzedawać zawodników typu Kovacić czy Shaqiri.
22.08.2015 o 13:29 przez piotrekninter
piotrekninter
z tym najlepszy pilkarz to pjechal...a on tak nawygrywal z barca jak u nas Quaresma LM
tyle ze byl
22.08.2015 o 13:12 przez dawid123784
dawid123784
co on niby wygrał? on przecież murawy nawet nie wąchał w farsie
22.08.2015 o 12:57 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Nadia on jest wypozyczony bez obowiazku wykupu.
22.08.2015 o 12:40 przez Claudio
Claudio
za sporą kasę? Za dużo zielska.
22.08.2015 o 12:35 przez Nadia G
Nadia G
co, kolejny fatalny transfer za sporą kasę w wykonaniu Interu? Kiedy to wreszcie dyrektorzy i Mancini będą z wlasnej kasy pokrywać koszty wywalonych w błoto (licznych w ostatnich 4 latach) zakupów?
22.08.2015 o 12:24 przez fred
fred
Do 3 5 2 by się nadawał ale moim zdaniem do 4 3 1 2 juz gorzej.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 17.11.2019 03:04

Ajax have played only 21 minutes without an academy player on the pitch since September 16th 1981.

ZnawcaCalcio 17.11.2019 00:28

ale tam większe możliwości do rotacji są niż u bramkarzy

Skepta 17.11.2019 00:14

podobnie jak bramkarzow

Skepta 17.11.2019 00:14

no nie wiem, taki juz los srodkowych obrocnow

ZnawcaCalcio 17.11.2019 00:13

to po co jeździ na kadrę

ZnawcaCalcio 17.11.2019 00:13

ale żeby nawet 1 min nie zagrał?

Skepta 17.11.2019 00:10

no jakby chiellini sie nie polamal a de ligt garował na ławie to by grał

ZnawcaCalcio 17.11.2019 00:09

Powinien czasami dostać jakieś minuty, albo nawet cały mecz

ZnawcaCalcio 17.11.2019 00:09

a czego mamy się spodziewać? De Vrij nie zagrał dla Holandii od ponad roku

VVujek 17.11.2019 00:08

na jego miejscu nie jeździłbym na repke.

Ojciec SB 17.11.2019 00:01

nie gra*

Ojciec SB 17.11.2019 00:01

i dobrze ze gra vrij

Skepta 16.11.2019 23:53

de ligt gra regularnie w juve, van dijk tak samo to wiadomo ze koeman postawi na zlote dziecko grajace regularnie i na goscia ktory zdobyl zlota pilke

Skepta 16.11.2019 23:53

no ale czego sie spodziewacie co

ZnawcaCalcio 16.11.2019 23:49

ja rozumiem, że jest podnieta De Ligtem i Van Dickiem, ale na miejscu De Vrija byłby lekko poddenerwowany obecnym stanem

Kredence 16.11.2019 23:47

zdrowy

Kredence 16.11.2019 23:47

nessun problema serio per #devrij Inter tranquilla

Kredence 16.11.2019 23:46

Inter Defender Stefan De Vrij Excluded From Netherlands Squad Tonight But Is Reportedly Fit

Alfa 16.11.2019 23:44

Super urwa

Alfa 16.11.2019 23:44

A lazaro też widzę

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w, meczu z Hellasem Verona?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 08 listopada

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Bologna

Sobota, 09 listopada

  • FT

    Brescia

    0 - 4

    Torino

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Genoa

Niedziela, 10 listopada

  • FT

    Cagliari

    5 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    SPAL

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Juventus

    1 - 0

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    32

  • 2

    Inter

    Inter

    12

    31

  • 3

    Lazio

    Lazio

    12

    24

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    12

    24

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    12

    22

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    14

  • 2

    Romelu Lukaku

    9

  • 3

    Luis Muriel

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Domenico Berardi

    7

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28882

Liczba newsów: 35182