Wywiady z agentami

Agent Montoyi o problemach swojego klienta (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 4 lata temu
61
15
fcinter serwisowe

Juan De Dios Carrasco, agent Martina Montoyi odpowiedział na kilka pytań dotyczących swojego podopiecznego.

We Włoszech nie brakuje krytyki dotyczącej gry Martina w meczach przedsezonowych. Jak sam zawodnik się z tym czuje?

Martin czuje się dobrze we Włoszech, jest tutaj szczęśliwy. Cały czas powtarza, że według Niego Inter to najlepszy klub Serie A. Początek przygotowań nie był łatwy, to prawda, ale to tylko dlatego że tutaj wszystko wygląda inaczej niż w Barcelonie. Tam pracuje się nieco inaczej, jest duża różnica w taktyce. Jestem pewien że niedługo będzie ważnym graczem dla Interu.

Ostatnio pojawiły się pogłoski że Inter będzie chciał zrezygnować z Martina. To prawda?

Mancini w Niego wierzy. Powtarzam jeszcze raz, że potrzebuje chwili czasu żeby przystosować się do innych zasad szkoleniowych, taktyki. Dla Niego to duża zmiana. Niedługo będzie lepiej, jestem tego pewny.

Problemy są natury fizycznej czy taktycznej?

Myślę że bardziej taktycznej.

Czyli ostatnia krytyka nie ma na Niego żadnego wpływu?

Martin ma duże znaczenie dla gry Interu, ma doświadczenie i wiele już w swojej karierze wygrał. Niedługo wszyscy, eksperci, dziennikarze, kibice będą mówili, że to najlepszy zagraniczny piłkarz w Serie A.

udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

AG. Martineza: Lautaro ma za sobą udany sezon (7)

12.06
10:54
Ajax Amsterdam logo

Agent Van de Beeka: Nie rozmawiamy z Interem (8)

04.06
20:15

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.08.2015 o 20:53 przez timon
timon
ja sie wstrzymam z jego ocena. Jest na pewno duza roznica miedzy taktyka w Barcy i u nas, poczekam chociaz runde, jest szansa, ze koles zalapie
22.08.2015 o 19:12 przez inter_21
inter_21
Żeby ocenic przydatnosc faktycznie potrzeba czasu, ale wszystko wskazuje na to ze bedzie grzal lawe/trybuny wiec nei mam pojecia jak chca ocenic jego przydatnosc
22.08.2015 o 16:15 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Alvareza i Obiego juz u nas nie ma. Ehh.
22.08.2015 o 16:02 przez Kebo
Kebo
Mówiłem, że to będzie cyrk, niech wraca czym prędzej do Barcelony
22.08.2015 o 15:16 przez ekspert
ekspert
Oby szybko go zawrocili do Barcelony, bo niepotrzebnie wydajemy na jego pensję.
22.08.2015 o 14:53 przez interista1987
interista1987
To jest prawda, ze w ostatnich latach Inter chcac oszczedzic kupowal tanszych pilkarzy,zyli tzw polsrodki. Jak sie okazalo byly to pieniadze wyrzucane w bloto. Nie umieja oni nic znajdowac wlasciwych pilkarzy. Czemu tam Atletico, Sevilla czy Porto nie maja takich problemow. Scoutingu nie ma, za transfery odpowiadaja cwaniaczki uwazajacy sie za bossow, kgo sprowadzali Belfodilow , Taiderow,JJow. Porazka.
22.08.2015 o 13:39 przez _DANI_
_DANI_
dajcie mu trochę czasu... zamknie usta wszystkim krytykom... całe życie był przyzwyczajony do filozofii gry Barcy, wychowywany do tej filozofii w La Masi... jakby był pionkiem to już dawno by go odstrzelili w Barcy, nie mówiąc o tym, że nie przedstałby się do pierwszej drużyny... ogarnie nową filozofię gry to będzie grał w I jedenastce...
22.08.2015 o 13:35 przez Mazzarri Trener Walter
Mazzarri Trener Walter
Szanowny Pan Ercik Thohir wraz z Ausilio Piero chciał mi go sprowadzić do mojego wielkiego Interu, lecz zbojkotowałem i zablokowałem transfer monoji barykadując się w swoim gabinecie.
22.08.2015 o 13:33 przez Nadia G
Nadia G
wypożyczony czy nie, jego pensja to spory wydatek. Z powodu długiej listy bezwartościowych wydatków, których geniusze w zarządzie Interu nie potrafią się pozbyć (Taider, Alvarez, Schelotto, Obi i reszta tego typu pamperków), Inter nie ma pieniędzy na wartościowe transfery, długi i musi sprzedawać zawodników typu Kovacić czy Shaqiri.
22.08.2015 o 13:29 przez piotrekninter
piotrekninter
z tym najlepszy pilkarz to pjechal...a on tak nawygrywal z barca jak u nas Quaresma LM
tyle ze byl
22.08.2015 o 13:12 przez dawid123784
dawid123784
co on niby wygrał? on przecież murawy nawet nie wąchał w farsie
22.08.2015 o 12:57 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Nadia on jest wypozyczony bez obowiazku wykupu.
22.08.2015 o 12:40 przez Claudio
Claudio
za sporą kasę? Za dużo zielska.
22.08.2015 o 12:35 przez Nadia G
Nadia G
co, kolejny fatalny transfer za sporą kasę w wykonaniu Interu? Kiedy to wreszcie dyrektorzy i Mancini będą z wlasnej kasy pokrywać koszty wywalonych w błoto (licznych w ostatnich 4 latach) zakupów?
22.08.2015 o 12:24 przez fred
fred
Do 3 5 2 by się nadawał ale moim zdaniem do 4 3 1 2 juz gorzej.

Shoutbox

Fanatyczny 21.07.2019 13:08

Jak mądry?

Piekarz 21.07.2019 13:08

a to gówno jest nudne jak flaki z olejem

Adriano_forever 21.07.2019 13:08

ejjj, kamienny troll z wiedzmina był akurat mądry

IlCapitano 21.07.2019 13:07

Fanatyczny to zależy, na przykład takie randamisko obrzydliwe no to jest

kusy 21.07.2019 13:07

Coś tam wejdzie

Piekarz 21.07.2019 13:07

Randama jest niezły np.

DeLigtOFISZIAL 21.07.2019 13:07

a wiesz jaki jest twój? że jestes wyborca parti biedronia :D

Adriano_forever 21.07.2019 13:07

zamiast palca tam jest kutang icara

Fanatyczny 21.07.2019 13:07

Bo trolle z natury nie są inteligentne?

DeLigtOFISZIAL 21.07.2019 13:07

rozumiem ze do mnie Piekarzyno :D

Piekarz 21.07.2019 13:07

czemu nie mógł nam się trafić jakiś inteligentny troll tylko takie byle co?

Adriano_forever 21.07.2019 13:07

czy te usta mogą kłamać

IlCapitano 21.07.2019 13:07

No lekko będzie ośmieszał nas a Conte ze złości kopnie w butelkę, trafi w głowę Candreve, zabije chłopa i pójdzie siedzieć, to typowe dla juwka

Claudio 21.07.2019 13:07

a przed nim Icardi po golach bedzie uciszal kibicow Interu

Piekarz 21.07.2019 13:06

że jesteś śmiertelnie nudny i bez polotu

DeLigtOFISZIAL 21.07.2019 13:06

chociaz jak myśle że za rok dopiero

Niebiesko-czarny 21.07.2019 13:06

Ja licze ze Pogba do nas trafi

Piekarz 21.07.2019 13:06

wiesz jaki jest z tobą największy problem pajacu?

kusy 21.07.2019 13:06

Co nas Europa, calcio się liczy, a tam nas dymaja, tak nie może być

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Manchesterem United był:

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26897

Liczba newsów: 34387