Wywiady z agentami

Agent Montoyi o problemach swojego klienta (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 4 lata temu
110
15
fcinter serwisowe

Juan De Dios Carrasco, agent Martina Montoyi odpowiedział na kilka pytań dotyczących swojego podopiecznego.

We Włoszech nie brakuje krytyki dotyczącej gry Martina w meczach przedsezonowych. Jak sam zawodnik się z tym czuje?

Martin czuje się dobrze we Włoszech, jest tutaj szczęśliwy. Cały czas powtarza, że według Niego Inter to najlepszy klub Serie A. Początek przygotowań nie był łatwy, to prawda, ale to tylko dlatego że tutaj wszystko wygląda inaczej niż w Barcelonie. Tam pracuje się nieco inaczej, jest duża różnica w taktyce. Jestem pewien że niedługo będzie ważnym graczem dla Interu.

Ostatnio pojawiły się pogłoski że Inter będzie chciał zrezygnować z Martina. To prawda?

Mancini w Niego wierzy. Powtarzam jeszcze raz, że potrzebuje chwili czasu żeby przystosować się do innych zasad szkoleniowych, taktyki. Dla Niego to duża zmiana. Niedługo będzie lepiej, jestem tego pewny.

Problemy są natury fizycznej czy taktycznej?

Myślę że bardziej taktycznej.

Czyli ostatnia krytyka nie ma na Niego żadnego wpływu?

Martin ma duże znaczenie dla gry Interu, ma doświadczenie i wiele już w swojej karierze wygrał. Niedługo wszyscy, eksperci, dziennikarze, kibice będą mówili, że to najlepszy zagraniczny piłkarz w Serie A.

udostępnij

Zobacz też

Borja Valero

Dlaczego Borja odrzucił Katar i Fiorentinę? (4)

08.09
10:17
Wanda Icardi

Wanda Icardi: Zobaczymy co będzie dobre dla kariery Mauro (8)

17.12
17:44

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.08.2015 o 20:53 przez timon
timon
ja sie wstrzymam z jego ocena. Jest na pewno duza roznica miedzy taktyka w Barcy i u nas, poczekam chociaz runde, jest szansa, ze koles zalapie
22.08.2015 o 19:12 przez inter_21
inter_21
Żeby ocenic przydatnosc faktycznie potrzeba czasu, ale wszystko wskazuje na to ze bedzie grzal lawe/trybuny wiec nei mam pojecia jak chca ocenic jego przydatnosc
22.08.2015 o 16:15 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Alvareza i Obiego juz u nas nie ma. Ehh.
22.08.2015 o 16:02 przez Kebo
Kebo
Mówiłem, że to będzie cyrk, niech wraca czym prędzej do Barcelony
22.08.2015 o 15:16 przez ekspert
ekspert
Oby szybko go zawrocili do Barcelony, bo niepotrzebnie wydajemy na jego pensję.
22.08.2015 o 14:53 przez interista1987
interista1987
To jest prawda, ze w ostatnich latach Inter chcac oszczedzic kupowal tanszych pilkarzy,zyli tzw polsrodki. Jak sie okazalo byly to pieniadze wyrzucane w bloto. Nie umieja oni nic znajdowac wlasciwych pilkarzy. Czemu tam Atletico, Sevilla czy Porto nie maja takich problemow. Scoutingu nie ma, za transfery odpowiadaja cwaniaczki uwazajacy sie za bossow, kgo sprowadzali Belfodilow , Taiderow,JJow. Porazka.
22.08.2015 o 13:39 przez _DANI_
_DANI_
dajcie mu trochę czasu... zamknie usta wszystkim krytykom... całe życie był przyzwyczajony do filozofii gry Barcy, wychowywany do tej filozofii w La Masi... jakby był pionkiem to już dawno by go odstrzelili w Barcy, nie mówiąc o tym, że nie przedstałby się do pierwszej drużyny... ogarnie nową filozofię gry to będzie grał w I jedenastce...
22.08.2015 o 13:35 przez Mazzarri Trener Walter
Mazzarri Trener Walter
Szanowny Pan Ercik Thohir wraz z Ausilio Piero chciał mi go sprowadzić do mojego wielkiego Interu, lecz zbojkotowałem i zablokowałem transfer monoji barykadując się w swoim gabinecie.
22.08.2015 o 13:33 przez Nadia G
Nadia G
wypożyczony czy nie, jego pensja to spory wydatek. Z powodu długiej listy bezwartościowych wydatków, których geniusze w zarządzie Interu nie potrafią się pozbyć (Taider, Alvarez, Schelotto, Obi i reszta tego typu pamperków), Inter nie ma pieniędzy na wartościowe transfery, długi i musi sprzedawać zawodników typu Kovacić czy Shaqiri.
22.08.2015 o 13:29 przez piotrekninter
piotrekninter
z tym najlepszy pilkarz to pjechal...a on tak nawygrywal z barca jak u nas Quaresma LM
tyle ze byl
22.08.2015 o 13:12 przez dawid123784
dawid123784
co on niby wygrał? on przecież murawy nawet nie wąchał w farsie
22.08.2015 o 12:57 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Nadia on jest wypozyczony bez obowiazku wykupu.
22.08.2015 o 12:40 przez Claudio
Claudio
za sporą kasę? Za dużo zielska.
22.08.2015 o 12:35 przez Nadia G
Nadia G
co, kolejny fatalny transfer za sporą kasę w wykonaniu Interu? Kiedy to wreszcie dyrektorzy i Mancini będą z wlasnej kasy pokrywać koszty wywalonych w błoto (licznych w ostatnich 4 latach) zakupów?
22.08.2015 o 12:24 przez fred
fred
Do 3 5 2 by się nadawał ale moim zdaniem do 4 3 1 2 juz gorzej.

Shoutbox

Neraz1908 26.02.2020 20:30

zewlakow chyba za duzo przekasek

Chuchu 26.02.2020 20:07

Dżizas Krajs kros for ju

Skepta 26.02.2020 19:57

ocencie ewangelizacje na ulicach londynu

AveCaesar 26.02.2020 19:46

werner pojdzie do liverpoolu

emika 26.02.2020 19:34

i jeszcze na Tonallego bedzie

emika 26.02.2020 19:34

Lautaro za 111 do barcy Werner za 50 do nas

emika 26.02.2020 19:34

Werner ma ta klauzule niska

emika 26.02.2020 19:34

powiem tak

Nasir 26.02.2020 18:33

lautaro zdrajca katalonski tfu

Nasir 26.02.2020 18:33

capitano sypia z martinecem jak conte juz nie dyga wiec info z pierwszej reki

IlCapitano 26.02.2020 18:11

Bo on się moczy po nocach na myśl o transferze

IlCapitano 26.02.2020 18:10

A sapy o tym, że Lautaro zostanie to jakieś kuriozum

IlCapitano 26.02.2020 18:10

Mordo ja to mogę opisać, że wygramy Scudetto 2020 i wygramy

Klinsi64 26.02.2020 18:08

i co brazowe gacie capitaniak?

Kredence 26.02.2020 17:48

Capitano widze, ze juz zacierasz rece na mysl o litrze parkowej co

Klinsi64 26.02.2020 17:46

jak martinec rozwaza barke to nie ma sie nawet co zastanawiac tylko won

Klinsi64 26.02.2020 17:45

za ikara tez sie marzylo 150 a odejdzie za 60

KoBa 26.02.2020 17:41

Poważny klub nie ulega szantażom tylko konstruuje sensowne podwyżki

KoBa 26.02.2020 17:40

Icarowi też niektórzy chcieli 10 baniek dawać byleby nie odszedł

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • FT

    Brescia

    1 - 2

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Udinese

  • FT

    SPAL

    1 - 2

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    1 - 1

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • FT

    Genoa

    2 - 3

    Lazio

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • Postp.

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • FT

    Roma

    4 - 0

    Lecce

  • Postp.

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Batmanovic

Gruby na bramkę! (30)

24.02
10:01
Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    25

    60

  • 2

    Lazio

    Lazio

    25

    59

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    25

    42

  • 6

    Napoli

    Napoli

    25

    36

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27103

Liczba newsów: 35944