
Pablo Bentacur w wywiadzie dla calcionapoli24.it ujawnił interesujące szczegóły dotyczące sytuacji jego klienta - Nahitana Nandeza.
Inter wielokrotnie próbował robić podejście do transferu Nandeza podczas letniego okienka transferowego, ale ostatecznie zawodnik został w Cagliari.
- Giulini obiecał mi i mojemu klientowi, że zrobi wszystko co możliwe, aby odszedł już w styczniowym okienku transferowym. Nandez chce coś wygrać, chce grać w Lidze Mistrzów. Prezydent dał nam swoje słowo. Nandez był najdroższym piłkarzem w historii Cagliari, ale wiemy jak wygląda obecnie rynek. Są dwa albo trzy kluby, które będą znowu starać się o usługi Nandeza w styczniowym okienku transferowym. Zdecydowanie cieszyłby mnie widok Nandeza w niebieskim trykocie.
- Transfer czy wypożyczenie? Myślę, że zostanie sprzedany za mniejszą cenę niż jest oczekiwana. Nandez ma klauzulę sprzedaży o wartości 36 milionów euro, ale rozmawiał wczoraj z Prezydentem i otrzymał zapewnienie, że cena zostanie obniżona i pozwolą mu odejść.
Komentarze (8)
Tak zminusujcie mnie za chwilę ale jak dla mnie to przeciętny grajek niczym nie wyróżniający się w reprezentacji narodowej.
Oczywiście można określić go jako walczak ale nic ponad to.
Ile on ma asyst, ile bramek?
Coś mi świta, jak ktoś coś może wyjaśnić to bardzo poproszę.