Wywiady z agentami

Agent Schelotto: Ezequiel jest piłkarzem Interu (27)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 4 lata temu
45
27
fcinter serwisowe

Bruno Carpeggiani, agent Ezequiela Schelotto, z rozmowie z dziennikarzem InterQube skomentował aktualną sytuację swojego klienta.

- Sampdoria nie była pierwszym wyborem Zukanovicia, ale Inter nie domknął transferu. Przyszłość Schelotto? Aktualnie jest piłkarzem Interu, więc jego przyszłość spoczywa w rękach Mediolańczyków. Ezequiel nie poleciał z drużyną do Chin, ponieważ jeszcze tydzień temu byliśmy pewni, że będzie występować w barwach Chievo. W związku z tym nie mieliśmy czasu na uzyskanie wizy. Mój klient aktualnie trenuje w Appiano Gentile i będzie normalnie uczestniczył w przyszłych sesjach treningowych zespołu.

udostępnij

Zobacz też

Valentino Lazaro

Agent Lazaro: Conte odegrał decydującą rolę (3)

02.07
15:07
Wanda Icardi

Wanda Icardi: Interowi brakuje Mauro! (14)

08.10
10:00

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.07.2015 o 16:41 przez inter_21
inter_21
No wiadomo że teraz to już powinni go sprzedać skoro ogłosili całemu światu że go nie chcą, ale nikt mi nie wmówi że sobie na to zasłużył
22.07.2015 o 16:33 przez Lovato
Lovato
Dlatego chcą go jak najszybciej sprzedać aby nie stracić albo stracić jak najmniej kasy, jeśli zostanie to za rok będzie trzeba go wypychać jeszcze bardziej na siłę, bo wierzyć mi się nie chce że u Manciniego jakiś pożytek z niego będzie.
22.07.2015 o 16:27 przez inter_21
inter_21
Lovato ja tu jakoś nie widzę żadnych fanatyków Szaka, po prostu niektórzy obiektywnie stwierdzają że grał całkiem przyzwoicie i zasłużył aby kontynuować tu grę. Za to jest duża zgraja hejterów którzy zakłamują fakty, twierdzą że grał fatalnie, podważają wszystko co dobre z nim związane, jakieś porównania do Schelotto, nie sądzisz że to trochę żałosne? Kupili po zawyżonej cenie? To ciekawe jakim sposobem za chwilę go sprzedadzą za tą samą zawyżoną cenę po pół roku "fatalnej gry"
22.07.2015 o 16:26 przez Chuchu
Chuchu
Oczywiście, że Shaqiri zagrał sporo poniżej oczekiwań u nas, ale wywyższanie Schelotto nad Szwajcara to brzmi jak jakiś kiepski żart.
22.07.2015 o 14:52 przez Lovato
Lovato
Shaqiri już dawno poza Interem a jednak jego fanatycy dalej z tym się nie mogą pogodzić, nic Inter nie zyskał i też nic nie stracił, gość po raz kolejny się nie sprawdził i do widzenia, chcecie walki o LM albo chcecie aby Inter był klubem dla odpadów z innych lig którzy muszą się gdzieś odbudowywać, najczęściej sprzedawanych po zawyżonej cenie bo grał ( a raczej siedział na ławce) w większym klubie niż Inter lub jest dobry w reprezentacji.
22.07.2015 o 12:06 przez Odet
Odet
jeśli kręcą Cię bramki z Celtikiem, Atalantą i z Sampdorią (w CI) to mam nadzieję, że odejdziesz za Shaqirim do kibicowania Schalke.
Nie podzielam po prostu Twojej bezwarunkowej homoseksualnej miłości do Shaqa.
Niech zacznie grać na miarę talentu.
22.07.2015 o 10:43 przez inter_21
inter_21
Jeśli argument z golami (może faktycznie nie potrafisz liczyć do 3?) to nie argument to nie wiem co nim może być...Bez odbioru
22.07.2015 o 09:53 przez Odet
Odet
Również nie zamierzam kontynuować tej dyskusji, bo jesteś marnym prowokatorem bez żadnych argumentów. Ludzie się z Ciebie śmieją.
W dodatku nie rozumiesz co się do Ciebie pisze.

Mam nadzieję, że jeśli jednak Shaq odejdzie do Schalke, pójdziesz razem z nim.

Pozdr.
22.07.2015 o 09:46 przez inter_21
inter_21
Skoro masz problemy z liczeniem do 3 to pomogę: gole z Celtikiem, Atalantą i Sampą. Wina Szaka że zajęliśmy 8 miejsce? ;O To bardzo interesujące, kompromitacje w pierwszej częsci sezonu to pewnie też jego wina zwłaszcza że tu jeszcze nie grał. Nie zamierzam kontynuować tej dyskusji bo jesteś marnym prowokatorem bez żadnych argumentów. Ludzie się z Ciebie śmieją
22.07.2015 o 08:42 przez Odet
Odet
jakie 3 gole?
Szkieletor dał nam remis z Milanem, a Shaq mimo wielki oczekiwań zawiódł strasznie (czytaj doprowadził do 8 miejsca). Jeśli Shaq się nie poprawi to ja lepiej zapamiętam Schelotto.

Bardzo bym chciał, żeby było tak jak Ty chcesz, ale ja trzymam się faktów, a gra Shaqa od stycznia to porażka (taka sama jak Obiego).
Pozdr.
21.07.2015 o 20:46 przez inter_21
inter_21
Na początku myślałem że prowokujesz ale teraz widzę że to serio piszesz.. "paradoksalnie zrobił dla nas więcej niż kochany Shaqiri. " Shaqiri 1177 minut 3 gole 2 asysty, Schelotto 587 minut 1 gol. Po co w ogóle podejmujesz taki temat? Ale o ile się nie mylę ostatnio postawiłeś Obiego nad Shaqa więc teraz jestem pewien że masz jakiegoś chore uprzedzenie do tego piłkarza mimo braku argumentów
21.07.2015 o 20:29 przez Odet
Odet
@inter_21
gdybyś był uprzejmy wyjaśnić gdzie się skompromitowałem?

chyba że jednak postanowisz milczeć...
21.07.2015 o 20:11 przez inter_21
inter_21
Odet tylko się kompromitujesz po raz kolejny, może jednak warto milczeć?
21.07.2015 o 19:00 przez Odet
Odet
polecam włączyć filmik, kt wrzucił kolega @szymon1337

tylko Roman wcześniej wpisz sobie w wikipedii co to AC Milan

pozdr.
21.07.2015 o 18:09 przez Odet
Odet
tylko ta bramka z Milanem...

no tak tylko...
21.07.2015 o 18:07 przez Odet
Odet
@RomanKurski
jeśli kręcą Cię bramki z Atalantą i z Sampdorią (w CI) to mam nadzieję, że odejdziesz za Shaqirim do kibicowania Schalke.
Pozdr.
21.07.2015 o 18:03 przez Dejwid
Dejwid
Obiektywnie to Shaq zrobił kilka ciekawych akcji, a Schelotto tylko ta bramka z Milanem;P Niektórzy chyba nie pamiętają tych gwizdów za każdym razem gdy miał piłkę przy nodze;P
21.07.2015 o 17:13 przez Odet
Odet
paradoksalnie zrobił dla nas więcej niż kochany Shaqiri.

Szkoda, że Shaqiri nie dostanie szansy na poprawę :(

Pozdr.
21.07.2015 o 15:53 przez Kamiliusz19O8
Kamiliusz19O8
Przypał
21.07.2015 o 15:23 przez kusy
kusy
co za bagno :D
21.07.2015 o 14:53 przez pasencjusz88
pasencjusz88
< facepalm >
21.07.2015 o 13:36 przez PiotrekInterista
PiotrekInterista
Nie wykupili go, wrócił z wypożyczenia więc znajduje się w kadrze. Nie rozumiem o co płacz. Co, mieliśmy z nim kontrakt zerwać i płacić milionowe odszkodowanie? Za tydzień - dwa dawno już go tu nie będzie.
21.07.2015 o 13:11 przez timon
timon
No i problem ze skrzydłowym mamy z głowy. Forza grande Ezequiel !! !
21.07.2015 o 12:48 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No i tak, pozbywamy się Szakiriego a zostają takie tuzy jak Schelotto, Wychodzi na to, że Szelotto > Szakiri według zarządu i Mancio. To będzie kolejny sezon w dupe.
21.07.2015 o 12:08 przez Imrahil
Imrahil
hahahaha
21.07.2015 o 11:28 przez maverik
maverik
facepalm
21.07.2015 o 11:20 przez szymon1337
szymon1337
To fakt, strzelił ładną bramkę z Milanem, ale rozryczał się jak baba, a my potrzebujemy twardzieli :)
https://www.youtube.com/watch?v=Ksv1jNYZGwg

Shoutbox

Skepta 14.10.2019 23:18

do rotacji

Skepta 14.10.2019 23:18

trzeba bedzie esposita wziac

Skepta 14.10.2019 23:18

brawo, alexis widze sie juz zesral

Lopez 14.10.2019 21:50

To zwykly boczek jest

Klinsi64 14.10.2019 21:22

ukry maja chyba fajne perspektywy mistrzami świata w u20 w koncu zostali

Klinsi64 14.10.2019 21:21

nie opusciłem

kusy 14.10.2019 21:21

Taka mocna troche ta Ukraina 🇺🇦

Chuchu 14.10.2019 21:18

Klinsi a opuściłeś jakiś marsz KODu?

Klinsi64 14.10.2019 21:16

tez lubiłem swego czasu

kusy 14.10.2019 21:16

Lubie kabaret moralnego niepokoju

Klinsi64 14.10.2019 21:16

no ja byłem pewny że PO wygra

Chuchu 14.10.2019 21:14

Fascynuje mnie, że są ludzie, którzy myśleli, że PiS jest w stanie przegrać te wybory

Klinsi64 14.10.2019 21:13

piszę o moralnym :D

Klinsi64 14.10.2019 21:13

nie wiem czy on ma w ogóle kregosłup

Klinsi64 14.10.2019 21:12

kusy za to nie ma problemów pewnie :D

Chuchu 14.10.2019 21:10

Tak mówię, żeby mi ktoś wieku nie wypominał :P

Lopez 14.10.2019 21:10

Chuchu musisz kija w du... do kręgosłupa przymocować

Chuchu 14.10.2019 21:10

Z kręgosłupem to od dziecka problem miałem

kusy 14.10.2019 21:09

Kręgosłup pada?

Chuchu 14.10.2019 21:08

No więc wiem o czym mówię

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28728

Liczba newsów: 34929