Pozostałe

Altobelli: Ciężko będzie zaakceptować Conte jako nowego trenera (15)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
5 miesięcy temu
1462
15
Altobelli

W rozmowie z BZona.it były napastnik i legenda Interu Alessandro Altobelli opowiada o obsadzenu pozycji trenera w Interze

Krążą plotki o Conte i Mourinho, przy czym ten pierwszym wydaje się być na pole position, ponieważ rzekomo jest on wybrany przez  Marottę. Podczas gdy Portugalczyk jest czymś więcej niż tylko starą miłością Morattiego i starego kierownictwa. Chciałbym jednak podkreślić, że nadal istnieje cel, który należy osiągnąć jeszcze ze Spallettim - zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Musimy także zobaczyć, jak można rozwiązać problemy między nim a Icardim.

Conte? Lubię dowolną opcję zwycięstwa. Ale znam też środowisko Interu i jako fan, nie wiem, jak można zaakceptować byłego trenera naszego największego rywala, jakim niewątpliwie jest Juventus. Coaching w Mediolanie nie jest łatwy i jeśli sprawy nie pójdą dobrze, obawiam się zobaczyć zdecydowaną reakcję naszych kibiców. 

Zobacz też

Kibice Interu na Marassi

Derby della Madonnina będzie można obejrzeć w ponad 200 krajach (3)

19.09
15:51
San Siro

Spodziewana frekwencja na Derbach Mediolanu (1)

20.09
15:06

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2019 o 11:51 przez interista1987
interista1987
Niby dla zero? Jak widac Conte chce u nas pracowac wiec chyba nie ma nic przeciwko Interowi.
Meazza gral u rywali a jest tak wielbiony ze nawet stadion nazwali jego imieniem.
12.04.2019 o 10:57 przez Czarson
+1
Czarson
Altobelli ma najświeższy umysł z tych dziadków co to zapierają głos w sprawie Interu, szacun.
12.04.2019 o 11:09 przez Michellaga
+1
Michellaga
Tak jak piszesz, ostatnie 3 wypowiedzi i każda w punkt. Na pewno nie jest tak oderwany jak Mazzola.
12.04.2019 o 10:16 przez Bonhart25
Bonhart25
Prawda jest taka, ze kto by nie był trenerem i tak będzie zie zbierał joby za słabe wyniki, obojętnie czy przyjdzie z jude czy realu
12.04.2019 o 09:56 przez Dyl87
+3
Dyl87
jude nie mają z tym problemu żeby podbierać nam zawodników na pewno też podebrali by nam trenera gdyby był bardzo dobry .
12.04.2019 o 09:55 przez Seba.
+1
Seba.
Won z judaszem. Kłócił się w Juve, Chelsea, to i w Interze będzie. Sezon, dwa i ucieknie.
12.04.2019 o 10:50 przez IlCapitano
IlCapitano
Dobrze, że Muryniak taki spokojny i nie rzucał się do wszystkich w Realu, Czelsi i United co
12.04.2019 o 11:01 przez kibix
kibix
Dobrze, że nius o Mourinho, co
12.04.2019 o 11:02 przez kibix
kibix
Chociaż dobra trochę jest xD
12.04.2019 o 14:43 przez Seba.
Seba.
Oczywiścię wolę Antoniego Contego od łysego, przebrzydłego Spallettiego, ale najchętniej widziałbym Muriniego lub Simeoniego ;) Tylko Interiści. Zresztą przeczuwam powrót Conte do Juve.
12.04.2019 o 09:19 przez Kazam
+1
Kazam
Bez względu na to, kto będzie trenował Inter w przyszłym sezonie, oczekujemy wyników. Profesjonalny stosunek do własnego zawodu nie uniemożliwia trenowania zespołu rywali. Conte może być o ile zdoła podnieść poziom sportowy i zapanuje nad szatnią.
12.04.2019 o 08:34 przez KoBa
+5
KoBa
Mnie tam nie będzie ciężko po tych latach posuchy przyzwyczaić się do sukcesów z Conte Antonio na ławce.
12.04.2019 o 08:58 przez Kondzik
Kondzik
Amen
12.04.2019 o 07:31 przez Luki165
+1
Luki165
Nie trzeba być legenda Interu, żeby dojść do wniosku że margines błędu oraz cierpliwość dla Conte będzie mocno ograniczona. Pisałem juz kiedyś to na sb, że właśnie to jest największą różnica między Wlochem, a Mou, że ten drugi ze względu na szacunek i swoje osiagniecia w tym klubie będzie miał zdecydowanie większe poparcie oraz zdecydowanie więcej czas u kibiców. Mam nadzieję , że Kobra nie bedzie chcial za kazda cenę Conte w Interze, tylko że to będzie dobrze przemyślana decyzja. Każdy będzie lepszy od Spala, ale wybierzmy mądrze. Król Mediolanu jest jeden.
12.04.2019 o 06:38 przez Kondzik
Kondzik
Pewnie kluczowe zdanie będzie miał Beppe. Ciekawe co na to Zhang. Koszty obu panów podobne. Kto by nie przyszedł podniesie druzyne na wyższy lvl.

Shoutbox

rroossoonneerii 21.09.2019 06:37

Dawac ten mecz

Alfa 21.09.2019 05:10

Noico

ragnar 21.09.2019 05:06

15 h 37 i mecz :P

Lopez 20.09.2019 22:39

No ja dam jutro znac

Lopez 20.09.2019 22:33

Dzony nie pisalem do Pango bo on od pazdziernika jest w krakowie

maverik 20.09.2019 22:29

alez beka z tej 3 bramki

maverik 20.09.2019 22:26

jednak Capata samoboj

maverik 20.09.2019 22:26

szybko

maverik 20.09.2019 22:26

Nandez rete

maverik 20.09.2019 22:25

Kłame

Imrahil 20.09.2019 22:23

Ten tez juz wiecznie polamany

Imrahil 20.09.2019 22:22

Znow?

maverik 20.09.2019 22:21

kontuzja

Imrahil 20.09.2019 22:21

Znow zachlal pale na dzien przed meczem?

Imrahil 20.09.2019 22:21

Najgolan dlaczego nie gra?

Dzonyy 20.09.2019 22:17

pongo sie nie odezwal

Dzonyy 20.09.2019 22:16

i co wbijasz jutro ?

Dzonyy 20.09.2019 22:16

lopec

Lopez 20.09.2019 21:26

no asamoah na pewno zrobi z niego wiatrak ;)

Rebelde 20.09.2019 21:22

po kontuzji zawsze jak wchodził to był beznadziejny

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    4

    6

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Christian Kouame

    3

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • FT

    Cagliari

    3 - 1

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28529

Liczba newsów: 34742