Wywiady z piłkarzami

Altobelli: Lautaro jest lepszy od Neymara (13)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
9 miesięcy temu
2163
13
Altobelli

Alessandro Altobelli, został zapytany przez dziennikarza La Repubblici co sądzi o duecie Lautaro – Lukaku. Oto co odpowiedział legendarny napastnik Interu:

- Atak Lukaku – Lautaro przypomina mi duet Vieri – Ronaldo.

- Porównanie Belga do Vieriego nie jest bluźnierstwem, ponieważ Belg podobnie jak Włoch, gra tak samo przed bramką rywali i ma taką samą łatwość w strzelaniu bramek. Jeśli zaś chodzi o porównanie Lautaro do Il Fenomeno, to od Lautaro lepszy jest tylko Messi. Inter nie może go sprzedać za mniej niż 250 mln euro. On jest lepszy niż Neymar. Żaden napastnik w Europie nie gra tak pressingiem jak Argentyńczyk. Udowodnił to w Pradze.  

 

Zobacz też

Godin Inter

Godin: Zrobiliśmy wiele świetnych rzeczy w tym sezonie (1)

02.08
16:08
Vidal

Vidal: Chcę wypełnić kontrakt z Barceloną (9)

07.08
12:11

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2019 o 22:09 przez SlimShady
SlimShady
Lukaku sporo brakuje do Vieriego , to była prawdziwa maszyna nie do zatrzymania. Lautaro to poziom Aguero na ten moment, zresztą bardzo podobny styl mają no ale od Neymara czy Ronaldo to lepszy nie jest ale sądzę że jak tak nadal będzie się rozwijał to 5 najlepszych świata może być, dzięki niemu każdy już zapomniał o Icardim
30.11.2019 o 15:30 przez DonDawido
DonDawido
Chciałbym tylko zaznaczyć, że byłem fanem Lautaro od jego pierwszego dnia w Interze i nigdy w niego nie zwątpiłem. :D Chłopak jest niesamowity i chciałbym go widzieć w Interze przez długie lata. :)
30.11.2019 o 09:30 przez TomHardy
+3
TomHardy
Bramkowa akcja w Pradze na 1-3 wgniotła mnie w fotel i w sumie to się cieszę że tak bardzo myliłem się odnośnie Martineza.
30.11.2019 o 09:02 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Czarson napisał:
Boże jak oni szybko odlatują.
typowe dla Włochów
30.11.2019 o 08:46 przez Kondzik
Kondzik
W przyszłym sezonie ten atak będzie jeszcze bardziej skuteczny jak dostana lepsze wahadła i kozaka do środka ;) na ten moment wykrecaja mega staty z pomocą gdzie dwóch najlepszych graczy jest na leczeniu. Może być tylko lepiej !!
29.11.2019 o 23:27 przez Wujas
Wujas
Ciagle brakuje mu umiejetnosci wykanczania 100% okazji, ale faktycznie nie kojarze napastnika ktory tak skutecznie naciska na obrone czy bramkarza. Trzeba mu tez przyznac ze jak malo kto strzela w sytuacjach z dupy, ma dobry balans ciala i gre bez pilki co pokazal wlasnie chociazby w Pradze
29.11.2019 o 20:55 przez Piter
Piter
neymar niby dobry a i tak pół sezonu spędzi w szpitalu więc po chui taki piłkarz nie rozumiem
29.11.2019 o 20:53 przez Krisu
Krisu
Odszedl król, niech żyje król. Wierze, że Lautaro sam bedzie chcial kontynuowac kariere w Interze. Jeszcze młody jest. Choć jesli odejdzie to jestem przekonany, ze zarzad idealnie wykorzysta pieniążki z tego transferu.
29.11.2019 o 20:40 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Zakochałem się w duecie LA&LU !!
29.11.2019 o 20:33 przez Kredence
+16
Kredence
Ile to było płaczów, że Icardi odchodzi , minęły 3 miesiące sezonu a nikt już o nim nie pamięta, nawet zatwardziali fanatycy. Najbardziej fascynujące w parze Lukaku-Lautaro jest to, że oni dopiero się rozkręcają. Belg wydaje się , że dopiero teraz fizycznie jest gotowy na 100% i efekty widzimy. Lautaro tak naprawdę zaczyna poważną karierę. Skoro po 3,5 miesiącach wspólnej pracy wyglądają tak niesamowicie to czego możemy spodziewać się na wiosnę? Nie wiem jak was, ale mnie osobiście to podnieca.
30.11.2019 o 09:29 przez TomHardy
+2
TomHardy
No musze Ci przyznać Kredens że miałeś rację. Generalnie to obecny atak Lukaku-Lautaro podnieca mnie ostro. Walić miętusa i zajebiscie by bylo gdyby PSG już w styczniu dało siano.
30.11.2019 o 09:48 przez kibol123
kibol123
Podnieca? xD to sobie zjedz z kija. A tak na poważnie to Inter w tym sezonie ma coś takiego w sobie ze człowiek nie może doczekać się kolejnego meczu i to jest piękne czekanie ażeby zostało wynagrodzone kolejna wygrana. Forza Inter.
29.11.2019 o 20:28 przez Czarson
+3
Czarson
Boże jak oni szybko odlatują.

Shoutbox

Czarson 13.08.2020 00:55

Zostaw go to jeszcze dziecko

IlCapitano 13.08.2020 00:26

Może tak kultury więcej

IlCapitano 13.08.2020 00:26

Dlaczego wyzywasz go od żuli

doman 13.08.2020 00:21

no to ze niepotrzebnie szarpali ta spezie

doman 13.08.2020 00:21

chce zeby byla wodka na chrzcinach ty zulu! :D

Czarson 13.08.2020 00:19

No i odpadło chievo więc co chcesz

doman 13.08.2020 00:16

sprawiesliwe? moim zdaniem chievo tracilo 5 pkt do spezii wiec nie powinno nawet dostapic zaszczytu grania play off,

maverik 13.08.2020 00:15

neymar pilkarzem meczu z atalanta? xd

Czarson 13.08.2020 00:15

Choć dogrywka też by nie zaszkodziła

doman 13.08.2020 00:15

hehe

Czarson 13.08.2020 00:15

To dość sprawiedliwe

ZnawcaCalcio 13.08.2020 00:15

ja bym tego tak nie przeżywał :D

doman 13.08.2020 00:14

i nadal do mnie to nie dociera ze przy remisie 3-3 i bramce wyjazdowej chievo przeszla spezia bo byla wyzej w tabeli :D

ZnawcaCalcio 13.08.2020 00:14

jakieś urozmaicenie, uj wie

doman 13.08.2020 00:14

nie no ja pierwszy raz o czyms takim slysze :)

ZnawcaCalcio 13.08.2020 00:13

ale zasady były znane od początku, więc jaki problem? :D

maverik 13.08.2020 00:13

no a jak dwa remisy to dogrywka ale karne juz nie

ZnawcaCalcio 13.08.2020 00:13

tak samo chyba odpadło Empoli z Kiewo

doman 13.08.2020 00:12

ale totalna bzdura :D dali szanse chievo na awans ale tylko jak wygracie - remis z bramka na wyjezdzie was nie urzadza - gramy chlopaki :D

ZnawcaCalcio 13.08.2020 00:11

takie zasady barażów

Archiwum shoutboxa

Sonda

Inter awansował dalej w LE, kto był najlepszy przeciwko Bayerowi?

Polls answer
Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26903

Liczba newsów: 37238