Wywiady z piłkarzami

Altobelli: Lautaro jest lepszy od Neymara (13)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
około 2 miesiące temu
1972
13
Altobelli

Alessandro Altobelli, został zapytany przez dziennikarza La Repubblici co sądzi o duecie Lautaro – Lukaku. Oto co odpowiedział legendarny napastnik Interu:

- Atak Lukaku – Lautaro przypomina mi duet Vieri – Ronaldo.

- Porównanie Belga do Vieriego nie jest bluźnierstwem, ponieważ Belg podobnie jak Włoch, gra tak samo przed bramką rywali i ma taką samą łatwość w strzelaniu bramek. Jeśli zaś chodzi o porównanie Lautaro do Il Fenomeno, to od Lautaro lepszy jest tylko Messi. Inter nie może go sprzedać za mniej niż 250 mln euro. On jest lepszy niż Neymar. Żaden napastnik w Europie nie gra tak pressingiem jak Argentyńczyk. Udowodnił to w Pradze.  

 

Zobacz też

Federico Dimarco

Dimarco: Zawsze noszę z dumą tę koszulkę (1)

15.01
05:36
Andrea Ranocchia

Ranocchia: Wygranie Pucharu Włoch jest jednym z naszych celów (0)

15.01
05:54

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.12.2019 o 22:09 przez SlimShady
SlimShady
Lukaku sporo brakuje do Vieriego , to była prawdziwa maszyna nie do zatrzymania. Lautaro to poziom Aguero na ten moment, zresztą bardzo podobny styl mają no ale od Neymara czy Ronaldo to lepszy nie jest ale sądzę że jak tak nadal będzie się rozwijał to 5 najlepszych świata może być, dzięki niemu każdy już zapomniał o Icardim
30.11.2019 o 15:30 przez DonDawido
DonDawido
Chciałbym tylko zaznaczyć, że byłem fanem Lautaro od jego pierwszego dnia w Interze i nigdy w niego nie zwątpiłem. :D Chłopak jest niesamowity i chciałbym go widzieć w Interze przez długie lata. :)
30.11.2019 o 09:30 przez TomHardy
+3
TomHardy
Bramkowa akcja w Pradze na 1-3 wgniotła mnie w fotel i w sumie to się cieszę że tak bardzo myliłem się odnośnie Martineza.
30.11.2019 o 09:02 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Czarson napisał:
Boże jak oni szybko odlatują.
typowe dla Włochów
30.11.2019 o 08:46 przez Kondzik
Kondzik
W przyszłym sezonie ten atak będzie jeszcze bardziej skuteczny jak dostana lepsze wahadła i kozaka do środka ;) na ten moment wykrecaja mega staty z pomocą gdzie dwóch najlepszych graczy jest na leczeniu. Może być tylko lepiej !!
29.11.2019 o 23:27 przez Wujas
Wujas
Ciagle brakuje mu umiejetnosci wykanczania 100% okazji, ale faktycznie nie kojarze napastnika ktory tak skutecznie naciska na obrone czy bramkarza. Trzeba mu tez przyznac ze jak malo kto strzela w sytuacjach z dupy, ma dobry balans ciala i gre bez pilki co pokazal wlasnie chociazby w Pradze
29.11.2019 o 20:55 przez Piter
Piter
neymar niby dobry a i tak pół sezonu spędzi w szpitalu więc po chui taki piłkarz nie rozumiem
29.11.2019 o 20:53 przez Krisu
Krisu
Odszedl król, niech żyje król. Wierze, że Lautaro sam bedzie chcial kontynuowac kariere w Interze. Jeszcze młody jest. Choć jesli odejdzie to jestem przekonany, ze zarzad idealnie wykorzysta pieniążki z tego transferu.
29.11.2019 o 20:40 przez Diaby_10
+1
Diaby_10
Zakochałem się w duecie LA&LU !!
29.11.2019 o 20:33 przez Kredence
+16
Kredence
Ile to było płaczów, że Icardi odchodzi , minęły 3 miesiące sezonu a nikt już o nim nie pamięta, nawet zatwardziali fanatycy. Najbardziej fascynujące w parze Lukaku-Lautaro jest to, że oni dopiero się rozkręcają. Belg wydaje się , że dopiero teraz fizycznie jest gotowy na 100% i efekty widzimy. Lautaro tak naprawdę zaczyna poważną karierę. Skoro po 3,5 miesiącach wspólnej pracy wyglądają tak niesamowicie to czego możemy spodziewać się na wiosnę? Nie wiem jak was, ale mnie osobiście to podnieca.
30.11.2019 o 09:29 przez TomHardy
+2
TomHardy
No musze Ci przyznać Kredens że miałeś rację. Generalnie to obecny atak Lukaku-Lautaro podnieca mnie ostro. Walić miętusa i zajebiscie by bylo gdyby PSG już w styczniu dało siano.
30.11.2019 o 09:48 przez kibol123
kibol123
Podnieca? xD to sobie zjedz z kija. A tak na poważnie to Inter w tym sezonie ma coś takiego w sobie ze człowiek nie może doczekać się kolejnego meczu i to jest piękne czekanie ażeby zostało wynagrodzone kolejna wygrana. Forza Inter.
29.11.2019 o 20:28 przez Czarson
+3
Czarson
Boże jak oni szybko odlatują.

Shoutbox

Klinsi64 21.01.2020 20:52

no własnie widze :D

Nitrogen 21.01.2020 20:52

xDDDD

Adriano_forever 21.01.2020 20:52

także sezonowiec?

Orzeu 21.01.2020 20:52

klinsim byłem przed chwilą xd

Nitrogen 21.01.2020 20:51

No

Adriano_forever 21.01.2020 20:51

w sumie to konto powstało po zdobyciu tryplety

Orzeu 21.01.2020 20:51

coś się zwaliło

maverik 21.01.2020 20:51

niektorzy sie nudza w oczekiwaniu na Eriksena

Adriano_forever 21.01.2020 20:51

KibicInteru przecież tu w sumie długo jest

Adriano_forever 21.01.2020 20:50

ja nie jestem azot :D

Klinsi64 21.01.2020 20:50

ale gościu mówisz że Twój normalny nick to Azot a nie ma takiego usera na fcInter

Adriano_forever 21.01.2020 20:50

wiek wiekiem, ale trzeba starzeć się z godnością

Adriano_forever 21.01.2020 20:50

zdziadziałeś, a za innego Cię tu uważałem

Neraz1908 21.01.2020 20:50

lazio spuchlo

zemaria 21.01.2020 20:49

dobrze elymynować to lcio

Klinsi64 21.01.2020 20:49

widze dupa zapiekła

Neraz1908 21.01.2020 20:49

rino zamyka wiadomo co

KibicInteru 21.01.2020 20:49

Jak to jest możliwe że jestem na koncie tego kolesia i widze wszystko np jego pw? xD

minus09 21.01.2020 20:49

ale wjechał

Adriano_forever 21.01.2020 20:49

brawo

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Lecce?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • FT

    Lazio

    5 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Sassuolo

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Napoli

    0 - 2

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • FT

    Milan

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Verona

  • FT

    Brescia

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Lecce

    1 - 1

    Inter

  • FT

    Genoa

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • FT

    Atalanta

    1 - 2

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    47

  • 3

    Lazio

    Lazio

    19

    45

  • 4

    Roma

    Roma

    20

    38

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    20

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    20

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    16

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29105

Liczba newsów: 35660