Wywiady z piłkarzami

Alvarez: "Jesteśmy zdeterminowani by wygrać" (11)

Źródło: inter.it
prawie 15 lat temu
252
11

Obok Gian Piero Gasperiniego i Andrei Ranocchi, w pierwszej konferencji Interu w Pekinie uczestniczył również Ricardo Alvarez. Młody Argentyńczyk stwierdził, że jest zaszczycony możliwością reprezentowania Interu w Chinach, oraz zaznaczył, że zespół jest bardzo zdeterminowany aby osiągnąć tam sukces.

 

- To dla mnie niezwykłe osiągnięcie i zaszczyt aby grać dla Interu i reprezentować ten klub w Chinach. Wierzę, że Inter może spisać się dobrze w meczu o Superpuchar. Ja i moi koledzy zrobimy wszystko aby osiągnąć tutaj sukces. Jesteśmy bardzo zdeterminowani. Inter i Chiny są zjednoczeni, należy to respektować ponieważ ten kraj na to zasługuje.

 

Następnie Argentyńczyk został zapytany, czy możliwa sprzedaż Sneijdera spowoduje, że będzie on grał więcej.

 

- Jestem gotowy i dostępny do dyspozycji trenera zawsze i wszędzie. - odpowiedział krótko.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (11)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.08.2011 o 15:15 przez Francisco
Francisco
Alvareza już polubiłem, teraz niech zabłyśnie.
03.08.2011 o 11:32 przez dodo_IM
dodo_IM
Oby Alvarez stał się naszą gwiazdą.
03.08.2011 o 09:57 przez mati1908
mati1908
musimy wygrac i tak dalej Ricky
03.08.2011 o 02:51 przez timon
timon
bede sie cieszyl jak bedziesz zdeterminowany zeby wygrywac, bo narazie tak delikatnie mowiac szalu nie robisz
02.08.2011 o 23:56 przez Fqrve
Fqrve
to napewno nie bedzie latwe zadanie ale stac nas na koncowe zwyciestwo
02.08.2011 o 23:03 przez el_loco
el_loco
Alvarez nie powiedział że Snejider zostaje tylko że z chęcią go zastąpi. Czyżby coś było na rzeczy?
02.08.2011 o 20:00 przez Michal_fci
Michal_fci
ten mecz trzeba wygrac ale bd bardoz trudno
02.08.2011 o 19:52 przez Lechu
Lechu
Oby tylko ta determinacja przełożyła się na dobrą grę i satysfakcjonujący wszystkich kibiców Interu wynik końcowy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
02.08.2011 o 19:24 przez Kris88
Kris88
Wes nie odejdzie a on bedzie jego zmiennikiem.. swoja drogą bardzo mi sie podoba koszulka ,którą ma Alvarez na zdj.
02.08.2011 o 18:07 przez Kusy
Kusy
obyś dał nam dużo radości
02.08.2011 o 17:59 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
Jezeli Wes odejdzie to on lub Cou muszą być w pierwszej 11!<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 22:34

Prawda jest taka, że jeden i drugi jest/był fantastycznym pilkarzem i minie sporo czasu zanim się tacy pojawią, a ty zesrałeś się na miękko

Cny 22.06.2026 22:33

krynico mądrości

Cny 22.06.2026 22:32

dalej dawaj ośmieszają sie

Claudio 22.06.2026 22:32

myslisz jak piszesz? Czytasz co piszesz?

Claudio 22.06.2026 22:32

wyciągasz wnioski kto jest najlepszy w historii, bo Messi strzelil 5 goli w 2 meczach, a CR ani jednego w 1 meczu, by za chwilę pisać "tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna"

Cny 22.06.2026 22:29

nawet nie wiem co ci napisać... tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna

Claudio 22.06.2026 22:23

Jak już piszesz rozprawkę to niech zawiera wszystkie jego "sukcesy" dnia dzisiejszego.

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się