Wywiady z piłkarzami

Amelia: "Chcemy odebrać tytuły naszym kuzynom" (15)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
426
15

Nowy nabytek AC Milanu, Marco Amelia, stawia przed sobą i swoimi kolegami bardzo ambitne cele.

 

28-letni Włoch zasilił Milan na zasadzie rocznego wypożyczenia z Genoi, jednakże zdążył już wielokrotnie podkreślić, iż w Mediolanie czuje się jak w domu. Amelia liczy na to, że Rosooneri uda się odbić wszystkie trofea Interowi.

 

-Nasi kuzyni wygrali w zeszłym sezonie wszystko. Postaramy się odebrać im wszystkie tytuły. W drużynie jest 25 piłkarzy i każdy musi dać z siebie wszystko wtedy, gdy nadejdzie jego czas. Dla mnie dodatkowym celem jest przekonanie działaczy Milanu do wykupienia mnie definitywnie, ponieważ na razie jestem tutaj tylko gościem.

 

Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Inter Mediolan z Dejanem Stankoviciem na czele zrobi wszystko, by pokrzyżować plany bramkarza Milanu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.07.2010 o 13:56 przez adriano:)
adriano:)
Fajna wypowiedź Amelii. Lubie takich piłkarzy, którzy nie napinają się.
24.07.2010 o 08:49 przez mati1908
mati1908
najpierw to sie skup nad wywalczeniem podstawowej 11,bo z tego co słyszałem to masz byc numerem 2 w milanie
24.07.2010 o 06:34 przez INTER.FAN
INTER.FAN
TYLKO INTER <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
24.07.2010 o 01:54 przez MarioBalotelli45
MarioBalotelli45
mialn jes i bedzie slaby tym bardziej ze roni odejdzieprawdopodobnie<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
24.07.2010 o 00:41 przez dodo_IM
dodo_IM
Amelia na pewno nie zapomniał jak mu Deki z połowy bramkę zapakował <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> W najbliższych derbach liczę na powtórkę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
24.07.2010 o 00:19 przez Inter4Everr
Inter4Everr
Przecież można powiedzieć że jesteśmy kuzynami...Inter i Milan to był kiedyś jeden klub. Oddzieliliśmy się od nich ponieważ Milan chciał by w klubie byli sami Włosi a Inter(jak nazwa wskazuje Internazionale) był przeciwny temu. Mówili że dla każdego zawodnika znajdzie się miejsce w ich kadrze. Nie ważne był czy to włoch czy argentyńczyk. Tamci działacze byli otwarci na zagranicznych zawodników...Sory że tak nieschludnie to wytłumaczyłem...
24.07.2010 o 00:17 przez Jedrula
Jedrula
&quot;Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Inter Mediolan z Dejanem Stankoviciem na czele zrobi wszystko, by pokrzyżować plany bramkarza Milanu.&quot; - <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
23.07.2010 o 23:46 przez Wujas
Wujas
Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Inter Mediolan z Dejanem Stankoviciem na czele zrobi wszystko, by pokrzyżować plany bramkarza Milanu.<br />
<br />
heh z tym ze jezeli wszytkie transfery pojda jak trzeba tzn mascherano i jakis kreatywny pomocnik to niestety dla Dejana nie bedzie miejsca w 1 skladzie
23.07.2010 o 23:32 przez Piekarz
Piekarz
Castellazzi &gt;&gt;&gt;&gt; Amelia i tyle. Wymiana Storariego na Amelię to posunięcie naprawdę beznadziejne, ale cóż, cały Milan.
23.07.2010 o 23:18 przez Dynia
Dynia
na upartego można powiedziec, że milan i Inter to jak biblijni Adam i Ewa jeśli chodzi o powstanie obu klubów <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
<br />
Co do newsa to zgadzam sie ze Ślepym
23.07.2010 o 22:48 przez DonKryst
DonKryst
po 1. Amelia to był dobry bramkarz w Livorno, później się stoczył. <br />
2.Bramkarz może utrzymać równą wysoką formę do jakiejś 40-stki, przykłady to Friedel z Aston Villi, czy van der Sar z Man Utd. Tak więc póki co o Julio obawiać się nie musimy.<br />
3.Przepraszam bardzo, czy my jesteśmy kuzynami Milanu ? Bo mnie się nie wydaje.
23.07.2010 o 22:40 przez Slepy
Slepy
Milan to miał dobrego Storariego, to puścili go jak idioci do Juventusu, biorąc w zamian najbardziej przereklamowanego bramkarza ligi.
23.07.2010 o 22:36 przez brykAs
brykAs
po latach ACM ma dobrego bramkarza. szkoda że my nie mamy dobrego zastępstwa za Julio :(
23.07.2010 o 22:30 przez Vancore
Vancore
Deki to lubi strzelac piekne gole i Milanowi i Amelii jak ten wolej z polowy z Genoa.
23.07.2010 o 22:28 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
Deki moze z nowu w derbach strzeli jakąs piekna brame <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

Claudio 22.06.2026 22:22

Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.

Cny 22.06.2026 22:16

gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos

Cny 22.06.2026 22:15

bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ

Cny 22.06.2026 22:14

może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy

Cny 22.06.2026 22:11

i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni

Cny 22.06.2026 22:09

jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą

Cny 22.06.2026 22:09

CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Cny 22.06.2026 22:08

przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze

Cny 22.06.2026 22:07

a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra

Cny 22.06.2026 22:07

niby nie biega, nie pracuje, sępi

Cny 22.06.2026 22:07

chłop jest motorem tej reprezentacji, marnuje, ale stawia stempel na każdej akcji

Cny 22.06.2026 22:06

chłop 39 lat robi 5 goli na mundialu, nieosiągalne dla wielu wybitnych pilkarzy

Cny 22.06.2026 22:06

ależ Messi zgasił Claudio jak peta pod butem

Claudio 22.06.2026 22:01

nie odpisuj tosterowi - nie opłaca się

Vancore 22.06.2026 21:59

w miedzyczasie wygral z repra tez copa america, zostajac krolem strzelcow calego turnieju, dzis natomiast alvarez spjerdolil 2 patelnie, lautaro za to wywalczyl karnego i powinien miec asyste

oster 22.06.2026 21:55

Lautaro po MŚ w Katarze powinien być wyrzucony z tej reprezentacji, katastrofa co on pokazuje, chyba znowu chce być najgorszym graczem turnieju

Klinsi64 22.06.2026 21:44

AI się musiałeś wspomóc

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się