Plotki transferowe

Andrea Ranocchia chce zostać, ale... (17)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.com
około 8 lat temu
217
17
fcinter serwisowe

Andrea Ranocchia myśli tylko o jednym: chce pozostać w Interze pomimo ostatnich doniesień jakie się pojawiają. Wedłu włoskiego dzienniakarza Andrei Paventiego, włoski obrońca nie ma zamiaru odchodzić z klubu z Mediolanu.



Reprezentant Włoch bardzo się poświęcił grając w ostatnim sezonie z kontuzją kolana, na dodatek mógłby bardzo dobrze się sprawdzić w taktyce nowego trenera Waltera Mazzarriego, który preferuje grę trójką obrońców. Niemniej jednak, Inter nie uważa, aby ktoś był nie na sprzedaż, chyba... że mowa o Mateo Kovacicu, który może być spokojny o swoją przyszłość. Jeżeli pojawiłaby się oferta 18-20 mln euro, wówczas zarząd Interu Mediolan musiałby rozważyć tę propozycję.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 25.07 [20:30] - Inter przyspiesza negocjacje ws. Keity Balde (17)

25.07
07:38
mercato live

Mercato Live - 20.07 [21:30] Inter woli Caicedo od Keity Balde // Vanheusden wypożyczony (20)

19.07
23:56

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.06.2013 o 01:54 przez Soldier
Soldier
oby został... z juanem dadzą radze niech im tylko dadzą pograć
05.06.2013 o 18:57 przez SlimShady
SlimShady
Możecie sie śmiać ale pierwsza cześć sezonu miał świetna i był uznawany za czołowego obrońce ligi.
Moim zdaniem to ansz najlepszy obrońca na ten moment.
04.06.2013 o 22:15 przez Lechu
Lechu
20 milionów za Ranocchię? Niezłe jaja :lol2:
04.06.2013 o 15:53 przez Pawel1992
Pawel1992
ja bym nie sprzedawał a nawet pozyskał jeszcze Douglasa by mieć kilku dobrych obrońców w razie kontuzji.
04.06.2013 o 14:54 przez kovacic10
kovacic10
Sprzedac za minimum 18 mln. Ramiego kupic za 13 mln i reszte dołożyc na jakiegoś napastnika dobrego.
04.06.2013 o 14:39 przez Garon
Garon
Jest dobry ale za 18 mln to bym go sprzedał. Douglas jest za free w jego miejsce by był idealny a kase przeznaczyc na ofensywnych graczy
04.06.2013 o 14:25 przez dodo_IM
dodo_IM
Za 18 mln sprzedawać bez zastanowienia. Za taką kasę kupilibyśmy dużo lepszego zawodnika.
04.06.2013 o 12:21 przez KowalMalbork
KowalMalbork
To będzie głupota jak go oddamy.
04.06.2013 o 11:51 przez maciek8468
maciek8468
a co on\1CENZURA\3zrobil takiego wielkiego dla naszego Klubu wkrecany w ziemie przez sredniakow a dlaczego nie gra w reprezentacji ?? ? czy to jakis przypadek a moze trener sie uwial ?? ?? :) )))))))))))
04.06.2013 o 10:54 przez zanetti22
zanetti22
Z taką polityką transferową żaden trener nam nie pomoże. Wciąż to samo bagienko...
04.06.2013 o 09:55 przez el_loco
el_loco
sprzedajemy nie tych co powiniśmy. Oczywiście o ile jest to prawda. Mazzari powinien zarządzać transferami i byłoby po kłopocie.
04.06.2013 o 09:26 przez n29
n29
To jakieś bzdury inter sprzeda każdego bez wypadków i to za grosze... Ostatnie lata pokazały jakie interesy robimy...
04.06.2013 o 03:43 przez Gajdzik
Gajdzik
Wyleczona kontuzja plus dobry trener i powinien odzyskać formę !!
04.06.2013 o 02:11 przez cuba
cuba
Meniu,tzn pozbędziemy sie najlepiej wszystkich obrońców puzniej sklejajmy obrone przez pół roku,kolejny sezon bedziemy krytykować trenera i tyle,nikt mu nie da za darmo wejścia w podstawowej jedenastce więc dupy mi nie rozerwie jak zostanie i pozbedziemy sie może innych zasługujących na to bardziej,szanuje każdą opinie więc ta jest moja skromna
04.06.2013 o 02:03 przez Meniu
Meniu
Obok Jonathana, najgorszy obronca Interu!tyle glupich strat, tyle nieprzemyślanych prob wyprowadzenia pilki i bledow w kryciu i ustawieniu...
04.06.2013 o 01:58 przez hQ
hQ
Juve złoży dobry pieniądz i będzie po Ranocchi.
04.06.2013 o 01:48 przez cuba
cuba
Zostanie,nie może nam tego zrobić,nie jestem za pozbywaniem sie takich piłkarzy przecież wymieniłbym z 5 którzy już dawno powinni odejść a co za tym idzie pokryłoby to zarobki Ranocchi,nie mniej mam nadzieje że tych naprawdę wartościowych zawodników utrzymamy,zmiany owszem ale nie sprzedasz wszystkich jak dla nas "bezcennych"

Shoutbox

maniekfci 27.07.2021 07:32

witam

Savulikees 27.07.2021 01:13

Arnautovic w Bolonii...ciekawie sie zapowiada to Calcio w tym sezonie

WTC 26.07.2021 22:24

mnie też zminusował pod tym newsem xD

Endru 26.07.2021 22:02

Jakies capo mnie minusuje pod postem, ze Pioli trenerem milana :lol:

Endru 26.07.2021 21:57

Ciekawe kiedy sie dowiemy jaka przyszlosc czeka Eriksena

Imrahil 26.07.2021 21:40

i tam nastała ballada " Tysiąca i jednej wrzutki "

Imrahil 26.07.2021 21:39

sam ferguson wybral go na nastepce

Piter 26.07.2021 21:18

no ale macie typowego WC, czytajcie i podziwiajcie go

Piter 26.07.2021 21:18

a poza tym to sytuacja z nim jest identyczna jak z Inzaghim. On robił robotę w Evertonie czyli tak samo jak Inzaghi, miał jakieś tam wyniki w średniaku

Piter 26.07.2021 21:17

oho typowy wtc udający elokwentnego a nawet nie wie, że to Moyes a nie Moses trenował MU

WTC 26.07.2021 20:56

błędem to było zatrudnienie Mosesa i wiara w posiadaną kadrę, czyli ten sam błąd, który popełnił Inter po 2010

WTC 26.07.2021 20:55

Van Gall był po udanej przygodzie w Bayernie i reprezentacji Holandii, a Mourinho to jednak Mourinho. Z trenerów nowego pokolenia nikogo konkretnego nie było dostępnego.

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:44

United zrobiło ten błąd ze po fergusonie zainwestowało w dziadów których Wra dobiegła końca czyli w Mou i van galla. Cały świat poszedł do przodu a oni się z siwym kisili

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:44

Do nich musiałby pójść poważny trener a nie amator

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:42

Dokładnie.

Imrahil 26.07.2021 20:38

a uja graja

Imrahil 26.07.2021 20:38

junajtet znow wywala w uj siana

Kamiliusz1908 26.07.2021 20:10

United ze solskjerem to se może co najwyżej iść po ćwiartkę Finlandii na stacji benzynowej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27215

Liczba newsów: 40160