Reprezentacje

Argentyna rozbiła Meksyk, hat trick Lautaro (skrót) (22)

Autor:
Źródło: inf. własna
8 dni temu
2803
22
Lautaro "El Toro" Argentina

Zgrupowanie reprezentacyjne dobiegło końca, ostatnim akcentem przerwy na kadry są mecze w strefie amerykańskiej, gdzie w nocy polskiego czasu zostały rozegrane towarzyskie spotkania. 

Kapitalną dyspozycję pokazał Lautaro Martinez. Starczy powiedzieć, że piłkarz Interu Mediolan rozegrał jedynie pierwszą połowę, a nawet w takim czasie popisał się trzema golami i potwierdził, że od początku sezonu jest w wyśmienitej formie, co pewnie doda rozterek Antonio Conte przy wyborze składu na kolejne mecze. Ostatecznie Argentyna ograła Meksykanów aż 4-0, a Lautaro został zmieniony po przerwie przez Paulo Dybalę.

W innym meczu Urugwaj rozegrał towarzyskie spotkanie przeciwko reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Matias Vecino rozegrał pełne 90 minut, a jego drużyna zremisowała 1-1.

Z kolei w meczu U-21 w reprezentacji Włoch, na boisku oglądaliśmy Alessandro Bastoniego. Piłkarz zanotował asystę, a Włosi ograli wysoko Luksemburg 5-0.

 

 

 

Zobacz też

Reprezentacja Włoch

Mancini powołał Interistów (2)

30.08
18:38
Reprezentacje Internationals

15 Nerazzurrich powołanych do reprezentacji (akt.) (6)

02.09
17:40

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.09.2019 o 12:25 przez interista1987
+1
interista1987
Zaskoczony jestem postawa obrony meksyku zagrali jak amatorzy, dla mnie to nic lautaro nie pokazal ale statystyki nabil
11.09.2019 o 22:22 przez Mateusz17
Mateusz17
wzrost
11.09.2019 o 22:20 przez Mateusz17
Mateusz17
Lautaro to przyzwoity zawodnik , jak na swoj zwrost dobrze gra w powietrzu, potrafi fajnie wykonczyc sytuacje , strzela bramki stara sie, jedyny minus ktory mnie bardzo martwi u niego to szybkosc , jest wolnym zawodnikiem jak na napastnika ,moze bedzie w stanie to poprawic ale ciezko z tym moze byc.
11.09.2019 o 21:17 przez Seba.
+1
Seba.
Lautaro nadal musi się sporo nauczyć i na ten moment brakuje mu sporo do napastników klasy światowej, ale umniejszanie mu zdobycia hat-tricka jest nie na miejscu. Już dawno żaden piłkarz nie miał takiego startu w reprezentacji. Ba, nawet Messi tak nie błyszczał. Ciężko stwierdzić jak dalej potoczy się kariera El Toro, ale w drużynie narodowej póki co robi furorę. Oby przeniósł to na Inter ;)
11.09.2019 o 20:10 przez Pader88
+1
Pader88
Zawsze wierzyłem w Lautaro i cieszy jego forma a Ci co mowia pokemon 🤦🏻‍♂️... niech lepiej spokrzą w Lustra i nie sapią na niego 🖤💙
11.09.2019 o 18:22 przez ciechan
ciechan
Stylem gry przypomina Aguero, którego uwielbiam oglądać. Ma duże możliwości i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Mimo wszystko powstrzymałbym się z hurraoptymizmem, dotyczącym głównie formy reprezentacyjnej i unikałbym patrzenia właśnie pod tym kątem. Ostatnie pare lat nauczyło mnie, że wielu zawodników potrafi wyróżniać się w reprezentacji, a w klubie być dwa levele niżej np Joao Mario, Gabigol (to był własnie swego czasu argument, że jest reprezentantem Brazylii), czy mój ulubiony przykład Perisic. On swoją wartość musi udowadniać non stop na każdej płaszczyźnie. Mysle, ze Conte to dla jego kariery w tym momencie zbawienie, bo zapewni mu minuty, rozwój zarówno piłkarski jak i mentalny. Oby się nie spalił
11.09.2019 o 18:11 przez Michellaga
+7
Michellaga
Ależ gardzę tymi co cały czas kłapią na Inter i jego piłkarzy. Tfuu.
11.09.2019 o 18:34 przez TomHardy
-10
TomHardy
Lata mi i powiewa co ty sobie o tym myślisz, bądź zakochany w nim jak maverik w spallu czy cała twoja paczka niegdyś w candrewie. Jak ktoś jest słaby to na siłę trzeba go wybielać i głaskać po główce? Tffu
11.09.2019 o 22:13 przez VVujek
+1
VVujek
Zdajesz sobie sprawę,że Icar w 1 sezonie w Sampie strzelił 10 goli czyli zaledwie 4 więcej od Lautaro, 1 sezon w Interze 9 bramek czyli zaledwie 3 więcej od Lautero (2 sezon w serie a) w dodatku miał czas obyć się z nowym krajem bo 1 sezon spędził w primaverze Sampy. Chyba nie muszę dodawać,że Lautero miał zdecydowanie większą konkurencje w składzie od Icara. No ale tak trzeba od razu skreślić Martineza i nazwać go pokemonem :D
11.09.2019 o 17:05 przez TomHardy
-14
TomHardy
Może dzięki bramkom w repce ktoś od nas kupi za dobre siano tego pokemona.
11.09.2019 o 17:02 przez maverik
+5
maverik
Lukaku i Lautaro świetnie się zaprezentowali podczas tej przerwy. Oby teraz to przełożyli na Inter.
11.09.2019 o 16:41 przez marcinek91081
marcinek91081
Widać jak rośnie nam nowa argentyńska gwiazda :D :D
11.09.2019 o 15:59 przez Orzeu
Orzeu
kandydat do złotej piłki
11.09.2019 o 15:53 przez Kondzik
Kondzik
Jakby nic nie strzelił to opinia byłaby trzymana-pokemon. A tak trzeba zgonic na obronę że amatorzy xD Boże co za czasy
11.09.2019 o 13:56 przez cristian08
cristian08
Dlaczego jakiś laps wykonywał karnego? Powinien to toro zrobić i wtedy byłyby 4 strzelone w jednej połówce
11.09.2019 o 13:14 przez TomHardy
-3
TomHardy
Pokemonowi wyszedł jakiś mecz w końcu, szkoda, że nie u nas.
11.09.2019 o 11:33 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jedno jest pewne potencjał jest wielki, teraz niech strzela tak ładnie u nas!
11.09.2019 o 11:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Chciał karnego strzelać ale wciął się Paredes, były by cztery ;)
11.09.2019 o 11:15 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Brawo Lautaro! 💪🏻
Teraz to samo z Udine! ;)
11.09.2019 o 10:24 przez Kondzik
Kondzik
A podobno to pokemon xD
11.09.2019 o 13:44 przez arrek
arrek
nie umniejszając talentowi Lautaro, defensywa Meksyku przy tych bramkach zachowywała się jakby grali w jakiejś okręgówce
11.09.2019 o 14:06 przez ddamiann17
ddamiann17
A co to ma do rzeczy? Takie sytuacje też trzeba umieć wykorzystać :)

Shoutbox

Lopez 19.09.2019 17:05

a media mają o czym pisać

SETE 19.09.2019 17:05

Lopez moim zdaniem jest.

Lopez 19.09.2019 17:04

może ta sytuacja jest wyolbrzymiona

SETE 19.09.2019 17:04

Jakby byl w szatni lider, to by Lukaka i Broza rozstawil po katach i byloby po krzyku

Lopez 19.09.2019 17:03

On nie zaprzeczył, ale z jego wypowiedzi wynika, że po prostu normalna sytuacja z typowej szatni piłkarskiej

Czarson 19.09.2019 17:02

zgoda

SETE 19.09.2019 16:57

Tak pisalem, to duzo odpowie

Alfa 19.09.2019 16:57

jak nie to jednak spora szansa ze cos sie wydarzylo

Alfa 19.09.2019 16:56

zobaczymy jeszcze czy brozo wyjdzie na milan

Alfa 19.09.2019 16:56

devryj wyjasnil

SETE 19.09.2019 16:50

gdzie wielu ma ego wybujale . Norma

SETE 19.09.2019 16:50

tak to jest w grupie

SETE 19.09.2019 16:49

a dopiero go Florek kapitanem robil :)

Klinsi64 19.09.2019 16:49

Dzeko sie scial z Florenzim pare dni temu

SETE 19.09.2019 16:49

Mysle, ze Conte nie zamiecie , to nie spaletti

SETE 19.09.2019 16:49

No zobaczymy jak bedzie

Czarson 19.09.2019 16:48

rak sobie nie podali, co za idioci

Czarson 19.09.2019 16:48

musialby 343 katowac

Lopez 19.09.2019 16:48

i może spróbować zamieść to pod dywan

Lopez 19.09.2019 16:47

tylko on wie, że ma tartak w pomocy

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28436

Liczba newsów: 34729