Wywiady z piłkarzami

Arnautovic o meczu z Vaduz (17)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
350
17
Napastnik Interu, Marko Arnautović w końcu pokazał swoją prawdziwą wartość, dla Nerazzurri strzelił swoje dwie pierwsze bramki. Mistrzowie Włoch w towarzyskim spotkaniu wygrali 2-1 z Vaduz.

"Jestem szczęśliwy. Poszło lepiej niż w dwóch poprzednich spotkaniach, podczas których nie zagrałem dobrze. Ciężko pracuje od lata i dzisiaj moja praca zaowocowała. Ale rzeczy ułożyły się po myśli, gdyż cała drużyna zasłużyła na uznanie. Jestem zachwycony. To był towarzyski mecz, niemniej jednak bardzo ciężki" - powiedział dla Sportmediaset.

Arnautović dołączył do Interu z holenderskiego Twente na zasadzie wypożyczenia, podczas gdy miał kontuzję stopy. Być może tym występem przekonał do siebie Mourinho, który bardzo chciał mieć Austriaka w swoim zespole i wystąpi w najbliższym meczu.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

O. Solet: Mediolan bardzo mi się podoba (3)

21.05
11:14

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.11.2009 o 14:28 przez SlimShady
SlimShady
No to może powoli wchodzić do składu, Eto pojedzie na zgrupowanie niebawem, wtedy może wskoczyć jako trzeci napastnik. Suazo trzeba sie i tak pozbyć po do czerwca ma wazy kontrakt, a jest dużo zainteresowanych wiec nie powinno być trudności z jego transferem, natomiast Marco zastąpi jego role.
15.11.2009 o 13:59 przez Omen
Omen
Strzelił dwie bramki i na stronie zapanowała euforia ludzie ogarnijcie się Mou i tak mu nie da szansy w najbliższym czasie.Polubiłem go też bym chciał jego debiutu ale w to wątpię...
15.11.2009 o 13:55 przez adriano:)
adriano:)
Może coś z niego jednak będzie <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
15.11.2009 o 12:07 przez Raffal
Raffal
Etoo niewiele wnosi do gry? wow <br /> Etoo poza Snejiderem jest jedynym zawodnikiem ktory wnosi jakikolwiekiek rozegranie piłki. Nie mowie ze Miltto gra źle czy słabiej od Etoo ale to Etoo biega , walczy , rozgrywa po to żeby Miltto mógł strzelić to sam na sam.
15.11.2009 o 12:07 przez tytusek25
tytusek25
Przeciez jest jeszcze CI.To naturalne miejsce dla takich &quot;wilczkow&quot;. Niech tam szaleją.W lidze bardzo rzadko mamy komfort spokoju o wynik co uswiadomilo nam niedawno Palermo.Za plecami tez przepasci nie mamy tak ze nie ma za duzo miejsca na takie ryzyko.Przynajmniej jak dla mnie.Duzo meczy zaczynamy od odrabiania strat<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Oczywiscie pomoc im moze tez (odpukac)kontuzja albo jakas fatalna forma zmiennika z 1 skladu tak ze pewnie cos tam w lidze pograja ale liczylbym na nich pod katem CI.
15.11.2009 o 12:02 przez cyrkiel
cyrkiel
Ja bym mu dał szanse zamiast Balotelliego <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
15.11.2009 o 11:59 przez Inler
Inler
mimo wszystko na mecz z Bologną powinien wyjść w pierwszym składzie.
15.11.2009 o 11:55 przez Seba
Seba
To w takim razie Krhina także nie powinien wpuszczac na ostatnie minuty, bo po co ? To nie są zawodnicy typu Wes, Eto'o, którzy po kilku dniach treningu z drużyną potrafią wyjśc w pierwszym składzie i rozegrac dobry mecz. Oni uczą sie dopiero wielkiego futbolu i trzeba wprowadzac ich stopniowo.
15.11.2009 o 11:45 przez Kusy
Kusy
śmiać mi się chce <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
15.11.2009 o 11:44 przez tytusek25
tytusek25
I czego ma sie nauczyc przez te 10-15 minut przy korzystnym wyniku ze slabszym rywalem<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chyba naszej slynnej w tym sezonie nonszalancji <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Nasi jak wygrywaja i to wyraznie przewaznie zaczynają dlubać w nosie i grają na stojąco<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
15.11.2009 o 11:39 przez Seba
Seba
Nie widze powodu, aby nie miałby usiąść na ławce w jakims spotkaniu. Przecież nikt nie mówi, że ma wyjść w pierwszym składzie. 10-15 minut przy korzystnym wyniku jak najbardziej wskazane.
15.11.2009 o 11:31 przez 1+8
1+8
No w końcu coś strzelił a co do tego kosztem kogo miał by wejść to jak Balotelli dalej tak będzie grał to kosztem Balotelliego bym go dał albo nawet Eto który niewiele wnosi do gry na ten czas jak dla mnie nie do ruszenia jest tylko Milito
15.11.2009 o 11:30 przez Mate1908
Mate1908
Ciekawe jak potoczą się jego dalsze losy. Z jednej strony mógłby dostać szansę i w końcu zaprezentować pełnie swych umiejętności. Z drugiej jak to napisał tytusek, terminarz na to nie pozwala. Gramy ze zbyt silnymi przeciwnikami aby zaufać tak niedoświadczonemu i nieobeznanemu we Włoskim futbolu piłkarzowi.
15.11.2009 o 11:27 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Niech on już lepiej o żniwach nic nie mówi bo się nim jeszcze Juve zainteresuje <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
15.11.2009 o 11:18 przez BoDzIo
BoDzIo
GRANDE MARKO!
15.11.2009 o 11:13 przez tytusek25
tytusek25
Kiedy w ktorym meczu konkretnie i kosztem kogo?Zobacz sobie terminarz.
15.11.2009 o 11:06 przez siemanko94
siemanko94
niech Mou da mu wreszcie szanse w pierwszym zespole <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625611

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się