Wywiady z piłkarzami

Arnautović: Zmieniłem się dla Mourinho (16)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 16 lat temu
326
16

Napastnik Interu Mediolan, Marko Arnautović wypowiedział się na temat swojej obecnej sytuacji w zespole Mistrza Włoch, oraz relacji z trenerem Jose Mourinho, które od początku pobytu Austriaka w Mediolanie nie wyglądały najlepiej.

 

Pozostanę w Interze i zrobię wszystko, aby Mourinho nie miał okazji nigdy więcej powiedzieć, że nie potrzebuje mnie w swoim zespole. Często, kiedy rozmawialiśmy powtarzał, że jestem jednym z największych talentów, z jakimi miał okazję pracować, jednak dodawał, że sam talent to nie wszystko – powiedział Arnautović.

 

Z jednej strony jestem zadowolony z pierwszych miesięcy pobytu we Włoszech, jednak z drugiej strony biorąc pod uwagę moje problemy z trenerem zadowolenie jest nieco mniejsze. Mourinho lubi ciężką pracę, w angielskim stylu, dlatego nie odpowiadał mu mój sposób trenowania. Później jednak, kiedy poznałem jego mentalność, zmieniłem swoje podejście. Również mój styl życia nie był odpowiedni, ponieważ jadałem nawet o północy, spałem niewiele, ale teraz kładę się spać znacznie wcześniej. Mourinho ma bardzo silną osobowość, jest zawsze skoncentrowany na tym, co robi i zupełnie nie interesuje go, co robią albo mówią inni.

 

[hide]

Młody Austriak powrócił także do wydarzeń z ubiegłego lata, kiedy spośród Interu i Chelsea musiał wybrać swój nowy klub – Latem ubiegłego roku przez cztery dni byłem w Londynie i gdyby nie kontuzja nogi dziś byłbym zawodnikiem Chelsea. Nie było tak, że każdej nocy śniłem o grze w Interze, ale miałem świadomość tego, że każdy byłby szczęśliwy mając możliwość zagrania w barwach Interu. Nadarzyła się okazja i postanowiłem z niej skorzystać – zakończył były piłkarz Twente.

 

W tym sezonie Marko Arnautović pojawił się na boisku jedynie w dwóch meczach Interu, przebywając na boisku w sumie przez 58 minut.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
02.02.2010 o 21:02 przez SlimShady
SlimShady
Przy takiej rywalizacji chłopak nie ma najmniejszych szans na występy, nie wiem czy dobrze zrobił, Inter chce zrobić z niego solidnego gracza musi go wypożyczyć, nie widze tego inaczej.
01.02.2010 o 22:05 przez Michal_fci
Michal_fci
schlebiaj sobie schlebiaj i tak nie masz talentu
01.02.2010 o 17:03 przez piotrekninter
piotrekninter
1 milito<br />
2 eto<br />
3 pandev<br />
4mario<br />
5 arna<br />
oj chyba sobie nie pogra, moze w pucharze wloch, ale juz niewiele spotkan zostało, w1szej czesci sezonu to mial sznse przeskoczyc suazo a teraz to nie bardzo raczej mou jest za pandevem
01.02.2010 o 16:55 przez Mate1908
Mate1908
Zmienił podejście ale i tak wątpliwe jest to aby Jose na niego postawił. Na dzień dzisiejszy mamy zbyt duże bogactwo w linii ataku. Pandev i Milito są nie do ruszenia. Eto'o w normalnej dyspozycji także. Mario jeśli nic głupiego nie odwali też nie będzie zagrożony.
01.02.2010 o 14:37 przez adriano:)
adriano:)
Najlepszym rozwiązaniem dla niego byłoby wypożyczenie do jakiegoś średniaka Serie A.
01.02.2010 o 14:33 przez Ikariu
Ikariu
Mimo całej sympatii do niego, to niestety w Interze nie ma szans zaistnieć, jedyne co to może się trochę uczyć... Ale jak ktoś napisał niżej, konkurencji nie przeskoczy, a nie ma takiej płaszczyzny na jakiej mogłby się ogrywać w Interze. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.02.2010 o 14:23 przez miczel192
miczel192
Racja- weź się za siebie i będzie dobrze! Może jeszcze będzie z niego piłkarz!<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.02.2010 o 14:22 przez IBRA2880
IBRA2880
Dobrze mówi!Chciałbym żeby jeszcze pokazał jaki jest naprawde i dostał forme.Jest mlody wiec przed nim wszystko jeszcze do osiagniecia.Wiadomo ze napastnikow mamy troszke i rywalizacja ciezka.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.02.2010 o 14:10 przez SebaXd
SebaXd
Teraz tylko ciężka praca na treningach i witamy Cię w pierwszym składzie ! <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
01.02.2010 o 14:06 przez Kudła
Kudła
Chcialbym aby pokazal ze nie jestes jakims przecietnym grajkiem. Moze Ci sie to uda w Interze czego bym sobie zyczyl <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
01.02.2010 o 13:57 przez Magiq
Magiq
Konkurencja to jest to czego nie przeskoczy i nawet zmiana trybu zycia czy podejscie do treningow tego nie zmienia..
01.02.2010 o 13:49 przez mati1908
mati1908
bierz sie Arna i pokaz Mou ze zle robi nie stawiajac na ciebie <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
01.02.2010 o 13:39 przez proba1
proba1
Dobry szczery wywiad. Tak trzyma i moze cos z ciebie bedzie
01.02.2010 o 13:18 przez Jedrula
Jedrula
To mi się podoba, chłopak nie owija w bawełnę, że Inter to klub jego marzeń i o swoich problemach też potrafi powiedzieć, nie ukrywać tego przed całym światem i przede wszystkim potrafił się zmienić, nie to co wiecznie obrażony pan Balotelli, bo kibice go nie lubić a on przecież nic złego nie robić..
01.02.2010 o 12:52 przez BoDzIo
BoDzIo
Mój ziomal! Forza Arnautović. BĘDZIESZ KOZAK! Dobre podejście stary!
01.02.2010 o 12:44 przez dichu
dichu
&quot;Talent to nie wszystko&quot; i tu się zgadzam w innym wypadku bylibyśmy najlepszą drużyną na świecie z takimi talentami jak Q7 Mancini Arana i Mario ale niestety piłka to też inne rzeczy jak determinacja siła woli i przede wszystkim osobowość czasem liczy się też szczęście ale to jeśli drużyna gra dobrze rzadko decyduje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Arna się poprawia moim zdaniem szkoda że chłopakowi nei mogliśmy znaleźć dobrej formy zastępczej niż ławka rezerwowych dla mnie można było spróbować wymiany z Sevillą na Alvaro Negredo a w zamian wypożyczyć im Quaresme i właśnie Arne <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Quaresma w Hiszpani mógłby odżyć a Arna nauczyć się dyscypliny<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625111

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się