Działacze PSG pilnie poszukują zawodnika, który w najbliższej przyszłości zastąpi Edisona Cavaniego. Według dziennikarzy hiszpańskiego ASa pod uwagę brana jest kandydatura Mauro Icardiego.
Dyrektorzy paryżan po otrzymaniu zielonego światła od Thomasa Tuchela mieli skontaktować się z agentką napastnika, Wandą Narą. Według hiszpańskich dziennikarzy, żonie piłkarza przedstawiono warunki jakie przedstawiciele klubu ze stolicy Francji mogą zaoferować jej mężowi, gdyby zgodził przenieść się nad Sekwanę. Do rozmów między klubami ma dojść w czasie najbliższego okienka transferowego.
może samo przejście że stylu gry ligi francuskiej na włoską jest wymagające. całkiem odwrotnie niż z Anglii do Włoch gdzie każdy odpad daje radę xd
Komentarze (5)
szkoda,że Cavani dużo zarabia bo z chęcią w rozliczeniu widziałbym go u nas