Reprezentacje

Asysta Brozovicia, Chorwacja z awansem (15)

Autor:
Źródło: inf. własna
około rok temu
117
15
fcinter serwisowe

Reprezentacja Chorwacji pokonała reprezentację Argentyny 0:3 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej Mistrzostw Świata. Asystę przy drugiej bramce zanotował Marcelo Brozovic.

Pomocnik Interu zapoczątkował akcję na 0:2 odbiorem piłki w środku pola. W końcowej fazie akcji Brozovic podał piłkę do Luki Modricia, który świetnym strzałem pokonał bramkarza reprezentacji Argentyny. Piłkarz Nerazzurrich rozegrał 90 minut.

Ivan Perisic przebywał na murawie przez 82 minuty. Bramki dla reprezentacji Chorwacji poza Modriciem zdobywali Ante Rebic oraz Ivan Rakitic.

Zobacz też

miranda

Brazylia pokonuje Peru, Miranda ze złotem (2)

08.07
02:47
Lautaro Martinez

Lautaro od pierwszych minut z Katarem (5)

23.06
07:43

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.06.2018 o 23:35 przez Drago194
Drago194
@oster To się da bardzo logicznie wytłumaczyć. Sampaoli jest zwykłym pionkiem bez jaj i inicjatywy, kierowanym przez karła i ćpuna ot i cała logika stojąca za reprezentacją Argentyny.
21.06.2018 o 23:02 przez and
and
Miło było popatrzeć jak przedstawiciele Interu (Perisić i Brozo + były Interista Kova) ogrywają bezradnych przedstawicieli jufków (Higuain i Dybala) :- )
21.06.2018 o 22:58 przez oster
oster
Co się dzieje w tej Argetynie to aż ciężko zrozumieć, po pierwsze dlaczego mocniejszy skład siedział na rezerwie a słabszy grał? Tego nie da się logicznie wytłumaczyć...
21.06.2018 o 22:44 przez Blablarzynca
Blablarzynca
dobry mecz Brozo, bardzo mądra gra i się elegancko wykartkował :)
21.06.2018 o 22:18 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Jak się nie powołuje Maurito to tak się kończy bo Maradonie i Mesiemu się nie podobał
21.06.2018 o 22:18 przez Towarzysz
Towarzysz
Tymczasem Icardi wyśmiewa Argentynę na swoim profilu Facebookowym.
21.06.2018 o 22:08 przez IRT
IRT
Dobry występ naszej dwójki i piękne zwycięstwo. Scenariusz, że Argentyna bez Icardiego tak skończy był oczywisty, ale że stanie się to w tak spektakularnym stylu...
21.06.2018 o 22:07 przez ciechan
ciechan
I oczywiście otamendi piłkarski śmieć.
21.06.2018 o 22:05 przez ciechan
ciechan
Mnie brozovic się podobał, nie tracił piłek chodź tak lubi kombinacje w środku pola, że dawał często dokładne, lecz niewygodne piłki. Chorwacja jest fenomenalna, myślę że jeden z faworytów może.
Jak głupi jest sampaoli, aż dziw że trener z takim doświadczeniem, wystawia środek Enzo Perez plus mascherano przeciwko brozo modricowi i rakiticowi. To było samobójstwo. Zabił kreatywnosc, wyłączył skrzydła i częściowo aguero który musiał zbyt często schodzić że ściany. Zero kreatywności, polotu. Brak kompletnie jakiejkolwiek koncepcji. Liczę że odpadna bo grają gorzej niż Polacy z senegalem
21.06.2018 o 22:02 przez Odet
Odet
Bardziej niż postawa Chorwatów cieszy mnie postawa Messiego i kolegów. Do domu Klauny!
Pozdr.
21.06.2018 o 22:02 przez Kebo
Kebo
Brawo dla Chorwacji, oby tak dalej. Nasza dwójka bez szału, ale zagrali na odpowiednim poziomie, pewne punkty tej reprezentacji obecnie.
21.06.2018 o 22:02 przez piotrekninter
piotrekninter
2 gol jego przechwyt, to ważne
świetny mecz chorwatów
21.06.2018 o 21:57 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Brozovic grał całe życie w tej repce albo na skrzydle albo na 10, przynajmniej w meczach, które miałem okazję ogladać. Zazwyczaj to Badejl gral w srodku obok Modricia i Rakitica. Fakt, że trener dał zagrać w takim meczu Marcelo od 1 minut o czymś świadczy. Moim zdaniem zagrał dość nieśmiało, ale dobrze.
21.06.2018 o 21:56 przez Drago194
Drago194
Tak jak pisałem wcześniej, amatorzy zostali wyjaśnieni przez Chorwację w dodatku w przepiękym stylu.
21.06.2018 o 21:54 przez grzybek010
grzybek010
W drugiej połowie był taki moment, że co piłka to strata, ale pod koniec znowu się ogarnął. Nie jest to półka Rakitica z Modricem ofc, ale trzeba przyznać, że się wyrabia.

Shoutbox

kusy 21.08.2019 11:23

Beka z obrońców łamiących prawo regulaminu fci

VVujek 21.08.2019 11:23

widze to a nie wierze że on ma jeszcze obrońców xd

InteristaNagato 21.08.2019 11:23

dokl

Orzeu 21.08.2019 11:22

beka z obrońców Icardiego

VVujek 21.08.2019 11:22

nielot

InteristaNagato 21.08.2019 11:22

jest i pierzasty

Orzeu 21.08.2019 11:22

(y)

VVujek 21.08.2019 11:22

Spaletti pewne źródło

zemaria 21.08.2019 11:22

dokł alfa

Alfa 21.08.2019 11:22

jestes zalosny kusy

VVujek 21.08.2019 11:22

Jednio wiemy na 100 % Icardi symulował kontuzje

zemaria 21.08.2019 11:22

no zajebiste porównanie

kusy 21.08.2019 11:21

Przeczytałem ostatnio książkę o rozprawie Tomasza, który został jak wiecie skazany niesłusznie. Jego też oskarżyli na podstawie źródeł miało wiarygodnych, bez żadnych dowodów mocnych. Podobnie jest z Icarem, są tylko spekulacje, nie ma żadnych namacalnych dowód, które pokazalby w stu procentach, że jest tylko i wyłącznie jego wina. Dlatego jestem zdania, że trzeba poczekać, a nie tworzyc i rozpowszechniać informacje, które tak naprawę szkodzą tylko w wyjaśnieniu calej sprawy.

Alfa 21.08.2019 11:21

ja uwierze klubowi a nie klamliwej wandize i icardiemu

InteristaNagato 21.08.2019 11:20

Icardi pezzo di merda

InteristaNagato 21.08.2019 11:20

czyli srac na icardiego

VVujek 21.08.2019 11:20

Cassano wyjaśnił wande w tiki tace ,mówiąc że icardi powinien przeprosić

Piekarz 21.08.2019 11:20

to już zaszło tak daleko że nikomu się nie uda uwierzyć, przynajmniej mi

InteristaNagato 21.08.2019 11:20

mysle ze potem Inter wysapie

Lopez 21.08.2019 11:20

Zobaczycie, że jak wandzia odejdzie z Interu z gachem to albo ten opisze to w swojej kolejnej autobiografii albo ta w tiki tace opowie pare rzeczy

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 2

    Napoli

    Napoli

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28136

Liczba newsów: 34490