FDP

Autokarowy wyjazd na mecz Inter - Napoli (34)

Źródło: inf. własna
ponad 8 lat temu
1105
34

FDP i w tym sezonie ma zamiar pojawić się na Stadio Giuseppe Meazza. Pierwszą okazją może być spotkanie pomiędzy Interem i Napoli, które rozegrane zostanie 19 października 2014 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc radzimy się spieszyć z zapisami!

 

ZAPISY robimy od 25 sierpnia do 1 września (członkowie FDP) a potem wpłacamy kasę i ewentualnie otwieramy temat lub podajemy informacje o wolnych miejscach w autokarze dla reszty. 

Koszt dla członków FDP to 300zł + bilet na mecz lub ewentualnie 400zł z noclegiem + bilet
Koszt dla ludzi spoza FDP to 320zł + bilet na mecz lub ewentualnie 420zł z noclegiem + bilet

 

Więcej informacji i lista zapisów dla chętnych dostępna na forum, do którego łatwo traficie klikając na poniższy banner.

Tagi: FDP Wyjazd
udostępnij

Zobacz też

Zapisy do FDP! (2)

07.07
08:16

6. rocznica śmierci Boys@na (12)

09.04
08:56

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.09.2014 o 15:44 przez Valrin
Valrin
Witam, mam takie pytanie, trochę odstające od tematu. Mam zaplanowany wyjazd na narty do Włoch i w trakcie tego wyjazdu chciałbym podskoczyć na mecz do Mediolanu. Konkretnie będzie to mecz z Fiorentiną 1 marca. Muszę kupić bilety na ten mecz wcześniej czy istnieje opcja kupna w tym samym dniu gdzieś przy stadionie? I czy trzeba mieć jakieś karty kibica czy coś? Nigdy na SS nie byłem, wiec proszę o wyrozumiałość. Dzięki ;]
09.09.2014 o 21:28 przez kretdd
kretdd
dzieki lucky, lecz z tego co piszą na forum, wnioskuje, że może byc jakis problem, mecz podwyzszonego ryzyka podobno..
08.09.2014 o 13:37 przez lucky
lucky
kretdd obstawiałbym, że spokojnie kupisz bilet na Napoli w dniu meczu w sklepie Solo Inter przy placu Duomo.
07.09.2014 o 15:21 przez kretdd
kretdd
witam panowie, czy jest ktos w takiej sytuacji, ze bedzie wtedy na meczu, lecz nie jedzie autobusem tylko np samolotem? bo ja juz kupilem bilety lotnicze zaraz po ogloszeniu kalendarza serie a, nigdy nie bylem na san siro i srednio ogarnam te bilety, i czytam ze moze byc problem z ich kupnem. orientuje sie ktos jak to bedzie wygladac? z gory dzieki za pomoc
07.09.2014 o 14:04 przez anett
anett
Są. Na forum masz więcej informacji :)
07.09.2014 o 01:28 przez Husi
Husi
WARIATY są jeszcze jakies miejsca na wyjazd ?
05.09.2014 o 23:52 przez jaca1983
jaca1983
Witam,
Przepraszam że w nieco innym temacie ale chciałem się Was zapytać czy wybierając się na mecz Ligi Europejskiej z St. Etienne i kupując wcześniej bilet przez portal viagogo są jakiś dodatkowe wymagania wejścia na stadion (np. jakaś karta kibica itd.). Nigdy wcześniej meczu na żywu na SS nie oglądałem więc z góry dziekuje za pomoc w temacie koledzy. Pozdr
03.09.2014 o 18:36 przez ukasz
ukasz
Doliczcie sobie jeszcze do tych cen około 20 euro (przejazdy z lotniska i potem na stadion metrem powiedzmy). No i nie ma opcji bez noclegu. Jak ja byłem to koło 15-20 euro za hostel było, oddalony trochę od centrum. Więc loty nie są takie kolorowe, jak się wydają. Pozdro
02.09.2014 o 13:09 przez anett
anett
Jest jeszcze tańsza opcja:
Kraków ---> Mediolan Bergamo 84zł
Mediolan Bergamo ---> Modlin 84 zł
Też Ryanair
01.09.2014 o 11:53 przez rossi87
rossi87
Z Krakowa też fajna opcja Ryanairem:

Kraków → Mediolan (Bergamo)
niedz., 19 paź 2014 07:35 - 09:20
1 Dorosły, 84,00 PLN

Mediolan (Bergamo) → Kraków
pon., 20 paź 2014 16:20 - 18:05
1 Dorosły, 118,00 PLN

Łącznie: 202,00 PLN
31.08.2014 o 13:54 przez adi1908
adi1908
hej fanatici
mam dla was wiadomość do przekazania od Włochów ;)
wszystkie osoby jadące autokarem (głównie chodzi o osoby towarzyszące a nie będące w FDP oraz o osoby które nie zdążyły/zapomniały się zapisać do FDP) mają 100% pewności wejścia na mecz bez względu czy będą restrykcje czy nie.
Osoby te będą musiały podać swoje dane Messiemu i włosi zapewnili nas, że będziemy mogli zamówić dla tych osób bilety przed meczem podobnie jak dla członów FDP.
UWAGA !! ! Dotyczy to tylko osób jadących autokarem.
Bilety te przed wyjazdem zamówi Messie, szczegóły odnośnie podawania danych itp podamy niebawem.
Jest to jednorazowa taka akcja i w przyszłości trzeba będzie być członkiem FDP aby móc wejść na mecz z restrykcjami.
29.08.2014 o 13:28 przez lucky
lucky
@Odet z Warszawy jest wylot w niedzielę i powrót w poniedziałek - może inne miasta mają inaczej. Wystarczy jeden nocleg lub jak ktoś jest twardy to bez - ale nie polecam :) testowałem na sobie swego czasu. Podsumowując w opcji autokaru jest też nocleg, a to oznacza - brak różnic. Poza czasem przejazdu.
29.08.2014 o 06:36 przez Odet
Odet
a jak tym wizzair polecicie?
przylot w sobotę , wylot we wt, czyli musicie załatwić 3 noclegi
i to ma być tanio ??
Pozdr.
28.08.2014 o 21:09 przez seriea
seriea
A muszę być członkiem ?
28.08.2014 o 16:46 przez anett
anett
lucky, jest jeszcze tańsza opcja (choć to zależy z jakiego miasta miałby być lot) :) Także myślę, że warto się zebrać :) Ktoś jest chętny podjąć się organizacji? Czy całość spadnie na mnie? :P
27.08.2014 o 17:05 przez lucky
lucky
Jeśli się ogarnę czasowo, to też chętnie zdecydowałbym się na wylot. Nawet jeśli będą wolne miejsca w autokarze. Szybciej i taniej, a przynajmniej cena podobna (300-320 autokar vs. 238 wizzair + 14euro na przejazd w 2 strony do Bergamo).
26.08.2014 o 23:06 przez Kovacic1992
Kovacic1992
Ja też jestem chętny na wylot :)
26.08.2014 o 14:16 przez seriea
seriea
tak ja jestem chętny :)
26.08.2014 o 13:59 przez anett
anett
Gdyby zabrakło miejsc (a na pewno zabraknie), byliby jacyś chętni na wylot do Mediolanu na ten mecz?
26.08.2014 o 00:10 przez akun
akun
Skoro zapisy są do 1-go września wypadałoby ogarnąć dostęp dla nowych członków FDP. Mam nadzieje, że przez taki szczegół nie ominie mnie miejsce :)
26.08.2014 o 00:07 przez Kovacic1992
Kovacic1992
W razie jakich kolwiek wolnych miejsc Ja sie pisze jestem tu nowy ale mam nadzieje ze sie załaoie :) Forza Inter
25.08.2014 o 14:28 przez rossi87
rossi87
Dopinam się do prośby o zapisanie nowych członków FDP
25.08.2014 o 13:25 przez adilbn
adilbn
Też jestem zapisany do fpd a dostępu nie mam, więc fajnie jakbyście aktualizacje zrobili tych którzy teraz wpłacali.
25.08.2014 o 13:18 przez emxer
emxer
i jak najbardzie chcialbym pojechac na ten mecz :) :)
25.08.2014 o 13:16 przez emxer
emxer
brak dostepu pomimo tego ze sie zapisalem...
25.08.2014 o 12:41 przez akun
akun
Również nie mam dostępu mimo że sie zapisałem do FDP. Na wyjazd jestem jak najbardziej chętny.
25.08.2014 o 12:34 przez seriea
seriea
kurde jestem chętny z dziewczyną , mam nadzieje ze zostana jakieś wolne dwa miejsca :D
25.08.2014 o 11:30 przez Klinsi64
Klinsi64
bo ten temat jest dostepny dla członków FDP,jak zostaną wolne miejsca to będzie otwarty dla reszty ;)
25.08.2014 o 11:22 przez rossi87
rossi87
Ja również nie mam dostępu.
25.08.2014 o 10:55 przez Piooooootrek
Piooooootrek
U mnie również brak dostępu.

Shoutbox

Towarzysz 08.12.2022 23:47

Acerbiego to trzeba jeszcze wykupić

andyvdm 08.12.2022 23:43

Inwalida i pół emeryt

Adriano_forever 08.12.2022 22:49

Vanheusden i Acerbi :D

Adriano_forever 08.12.2022 22:48

Skriniar i De Vrij odejdą za free i będziemy mieć mega stoperów

Piekarz 08.12.2022 21:02

won do śmieci

Piekarz 08.12.2022 21:01

won do piekła z oszustami

Imrahil 08.12.2022 20:38

ico, ijaktam juventus? xD

InterMistrzKamil 08.12.2022 20:04

Widać, że Skriniarowi zależy

Towarzysz 08.12.2022 17:28

Witam zaliczam właśnie wieczorny spacer

Cny 08.12.2022 17:23

ja nie, bo ksiadzem jestem

Endru 08.12.2022 14:36

witam czy otrzymaliscie juz powolania?

Cny 08.12.2022 14:20

kielini na kolezenskim łatsapie może sobie pisać co chce. to zaden dowod dla prokuratury. tlyko przelewy, fakturki inne

Nasir 08.12.2022 12:39

witam Hakimi witamy

Orzeu 08.12.2022 10:54

dokl Panowie

Luki165 08.12.2022 10:52

Teraz to wiadomo co mial na myśli Ronaldo mówiąc ze liga wloska jest skorumpowana xD

AveCaesar 08.12.2022 10:50

Już wiadomo czemu C.Ronaldo i de Ligt tak uciekali z Turynu

Orzeu 08.12.2022 10:49

B

Orzeu 08.12.2022 10:47

:soon:

AveCaesar 08.12.2022 10:47

🥰

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00

Portret beniaminka - US Lecce (3)

03.08
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    11

    29

  • 2

    Milan

    Milan

    11

    26

  • 3

    Lazio

    Lazio

    11

    24

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    11

    24

  • 5

    Roma

    Roma

    11

    22

  • 6

    Udinese

    Udinese

    11

    21

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Marko Arnautovic

    7

  • 2

    Ciro Immobile

    6

  • 3

    Dusan Vlahovic

    6

  • 4

    Lautaro Martinez

    6

  • 5

    Khvicha Kvaratskhelia

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27601

Liczba newsów: 44095