Plotki transferowe

Baptista za €9mln? (28)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
326
28
W związku z powstałymi komplikacjami w sprawie transferu Sneijdera do Interu, działacze klubu postanowili złożyć ofertę AS Romie, by w końcu zakupić jakiegoś trequartistę.

Relacje z Romą w ostatnich latach poprawiły się. Do Interu trafili Chivu i Mancini, natomiast w odwrotnym kierunku powędrowali Andreolli i Burdisso. W związku z tym Moratti i spółka mają nadzieję na szybkie dogadanie się z przedstawicielami rzymskiego klubu.

Il Corriere dello Sport twierdzi, że Massimo Moratti planuje wyłożyć około €8-9 mln za piłkarza Romy. Być może zostanie włączony do tej transakcji David Suazo, który miałby zostać wypożyczony.

Agent Julio Baptisty potwierdził, iż prowadzone są rozmowy w sprawie transferu: Rozmawiamy z Interem o transferze.

W grę wchodzi transfer definitywny. Z tego co wiem, mój klient nie rozmawiał jeszcze z działaczami Romy.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2009 o 07:57 przez SlimShady
SlimShady
Chyba Moratti upadł na głowe, jedyna opcja to wymiana Baptisty za Suazo, choć wolałbym sprzedać Suazo, a odstąpić od Baptisty i dać szanse Arnautovicowi
26.08.2009 o 16:13 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nicola Berti a w zimowym okienku kogo kupimy? Do zimowego okienka juz moze byc zapóźno na wszystko a ty mowsz zeby do zimowego okna transferowego czekać jak letnie sie jeszcze nie skończyło
26.08.2009 o 16:07 przez Cny
Cny
Ten zawodnik to jedynie opcja na ławeczke.
26.08.2009 o 14:22 przez Gambit
Gambit
ja powiem tak: nie widze go w roli rozgrywajacego, wolalbym np. cassano czy vdv.Ale jedna rzecz mnie zastanawia.Slowa Morattiego ktory o cassano powiedzial ze to nie kibice decyduja kto przyjdzie tylko to kogo widzi u nas trener.wiec moze mou widzi baptiste w roli rozgrywajacego.
26.08.2009 o 13:51 przez Mate1908
Mate1908
Chociaż nie jestem co do niego przekonany, to w momencie fiasku negocjacji ze Sneijderem niech przyjdzie do nas. Lepszy on niż nikt
26.08.2009 o 13:32 przez Raffal
Raffal
za głupote sa bany ? <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 13:27 przez Izka90
Izka90
Powtórzę słowa Il Capitano: <br /> Tak, spadniemy do Serie B bez rozgrywającego. Niektórzy powinni przestać się udzielać na jakiś czas. <br /> <br /> ...
26.08.2009 o 13:17 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jak babtista ma rozgrywać to już po scudetto. A miało być tak pięknie.
26.08.2009 o 13:10 przez adriano:)
adriano:)
No to doczekaliśmy się rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 13:03 przez Izka90
Izka90
Pare dni temu wychwalaliście MM że świetne mercato,a teraz po nim jedziecie,że &quot;ten to ma łeb do interesów&quot; ... żałosne.To są tylko plotki kur... !! Ogarnijcie zwieracze !!
26.08.2009 o 12:57 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Dobry jest i w miare go lubie, ale jak ma pełnić u nas role &quot;dyszki&quot; to ja dziękuje bardzo<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> <br /> Już wolę Hondę a Julio na ławe<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:55 przez szybki
szybki
NIE nie ON
26.08.2009 o 12:55 przez Freelanser
Freelanser
&quot; by w końcu zakupić jakiegoś trequartistę&quot; haha <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:52 przez microsoft666
microsoft666
nasz zarzad jest skonczony <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:46 przez Edi77
Edi77
Sneijder raz miało byc *
26.08.2009 o 12:46 przez Edi77
Edi77
nie ważne kto przyjdzie do Interu .. tak jestem całym serce m za Interem , ale wątpie , że Inter pogra coś w LM ... nawet jakby przyszedł Snider do nas Sneijder ...
26.08.2009 o 12:44 przez Chuchu
Chuchu
obecnie mamy jednego pomocnika klasy światowej, a jest nim Cambiasso, który sobie nie pogra przez ponad miesiąc <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> tak więc uważam, że tak, ściągnięcie porządnego rozgrywającego jest bardzo ważne <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:44 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Już lepiej dać trzy razy tyle i mieć VdV oraz Cassano za jednym zamachem tylko łatwo się gada
26.08.2009 o 12:43 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Lepszy rydz niz nic-z babtista musimy wytrzymac jakos do zimowego okienka
26.08.2009 o 12:43 przez 1+8
1+8
Baptista nie ma po co do nas przychodzić on nic nie zmieni od biedy może być Ibagaza albo ten Honda cały ale nie ten nieudacznik<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:37 przez jnter
jnter
Sytuacja z Suazo bedzie wygladac jak z Almiroenm w Juve, oni tez go teraz co rok chyba wypozyczaj byle go tylko ktos wziął a dali za neigo cos kolo 10 baniek. Tak samo bedzie z Suazo, nigdy kasy za nego nei odzyskamy a po wszystkich wypozyczeniach odejdzie za darmo albo rozwiazemy z nim kontrakt. Takie niewypaly czasem sie zdarzają, ale i tak nic nie przebije Milanu z Gourcuffem <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:34 przez RdK.
RdK.
Czy wy naprawdę sądzicie, że to tylko jeden piłkarz zadecyduje o sukcesie w Lidze Mistrzów? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigeek.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:33 przez Van Dall
Van Dall
Suazo ma już 30 lat, zapłaciliśmy za niego 14 baniek, a teraz będziemy go wypożyczać, aż w końcu odejdzie gdzieś za darmo. Moratti ma łeb do interesów. <br /> <br /> Osoby Baptisty w ogóle nie chce mi się komentować.
26.08.2009 o 12:33 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
no super. Papa Scudetto.
26.08.2009 o 12:32 przez Chuchu
Chuchu
no to o Lidze Mistrzów możemy sobie pomarzyć jak piłkę ma rozgrywać Baptista <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> a o Scudetto już nie będzie tak łatwo <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:32 przez dichu
dichu
mam takie pytanie czy Baptista grał już w eliminacjach LM <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
26.08.2009 o 12:31 przez 24 RIVAS
24 RIVAS
w końcu jednak Baptista-trequartista ?! B R A V O<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> :/
26.08.2009 o 12:31 przez jnter
jnter
w zadnym dobrym klubie sonie nei poradził: Real, Arsenal, Roma, godny partner dla Quaresmy. powalcza o bidona.

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się