Plotki transferowe

Baptista za €9mln? (28)

Autor:
Źródło: goal.com
prawie 17 lat temu
325
28
W związku z powstałymi komplikacjami w sprawie transferu Sneijdera do Interu, działacze klubu postanowili złożyć ofertę AS Romie, by w końcu zakupić jakiegoś trequartistę.

Relacje z Romą w ostatnich latach poprawiły się. Do Interu trafili Chivu i Mancini, natomiast w odwrotnym kierunku powędrowali Andreolli i Burdisso. W związku z tym Moratti i spółka mają nadzieję na szybkie dogadanie się z przedstawicielami rzymskiego klubu.

Il Corriere dello Sport twierdzi, że Massimo Moratti planuje wyłożyć około €8-9 mln za piłkarza Romy. Być może zostanie włączony do tej transakcji David Suazo, który miałby zostać wypożyczony.

Agent Julio Baptisty potwierdził, iż prowadzone są rozmowy w sprawie transferu: Rozmawiamy z Interem o transferze.

W grę wchodzi transfer definitywny. Z tego co wiem, mój klient nie rozmawiał jeszcze z działaczami Romy.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.08.2009 o 07:57 przez SlimShady
SlimShady
Chyba Moratti upadł na głowe, jedyna opcja to wymiana Baptisty za Suazo, choć wolałbym sprzedać Suazo, a odstąpić od Baptisty i dać szanse Arnautovicowi
26.08.2009 o 16:13 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Nicola Berti a w zimowym okienku kogo kupimy? Do zimowego okienka juz moze byc zapóźno na wszystko a ty mowsz zeby do zimowego okna transferowego czekać jak letnie sie jeszcze nie skończyło
26.08.2009 o 16:07 przez Cny
Cny
Ten zawodnik to jedynie opcja na ławeczke.
26.08.2009 o 14:22 przez Gambit
Gambit
ja powiem tak: nie widze go w roli rozgrywajacego, wolalbym np. cassano czy vdv.Ale jedna rzecz mnie zastanawia.Slowa Morattiego ktory o cassano powiedzial ze to nie kibice decyduja kto przyjdzie tylko to kogo widzi u nas trener.wiec moze mou widzi baptiste w roli rozgrywajacego.
26.08.2009 o 13:51 przez Mate1908
Mate1908
Chociaż nie jestem co do niego przekonany, to w momencie fiasku negocjacji ze Sneijderem niech przyjdzie do nas. Lepszy on niż nikt
26.08.2009 o 13:32 przez Raffal
Raffal
za głupote sa bany ? <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 13:27 przez Izka90
Izka90
Powtórzę słowa Il Capitano: <br /> Tak, spadniemy do Serie B bez rozgrywającego. Niektórzy powinni przestać się udzielać na jakiś czas. <br /> <br /> ...
26.08.2009 o 13:17 przez El_Imprezatore
El_Imprezatore
Jak babtista ma rozgrywać to już po scudetto. A miało być tak pięknie.
26.08.2009 o 13:10 przez adriano:)
adriano:)
No to doczekaliśmy się rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 13:03 przez Izka90
Izka90
Pare dni temu wychwalaliście MM że świetne mercato,a teraz po nim jedziecie,że &quot;ten to ma łeb do interesów&quot; ... żałosne.To są tylko plotki kur... !! Ogarnijcie zwieracze !!
26.08.2009 o 12:57 przez miczelPROSTO
miczelPROSTO
Dobry jest i w miare go lubie, ale jak ma pełnić u nas role &quot;dyszki&quot; to ja dziękuje bardzo<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> <br /> Już wolę Hondę a Julio na ławe<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:55 przez szybki
szybki
NIE nie ON
26.08.2009 o 12:55 przez Freelanser
Freelanser
&quot; by w końcu zakupić jakiegoś trequartistę&quot; haha <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:52 przez microsoft666
microsoft666
nasz zarzad jest skonczony <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:46 przez Edi77
Edi77
Sneijder raz miało byc *
26.08.2009 o 12:46 przez Edi77
Edi77
nie ważne kto przyjdzie do Interu .. tak jestem całym serce m za Interem , ale wątpie , że Inter pogra coś w LM ... nawet jakby przyszedł Snider do nas Sneijder ...
26.08.2009 o 12:44 przez Chuchu
Chuchu
obecnie mamy jednego pomocnika klasy światowej, a jest nim Cambiasso, który sobie nie pogra przez ponad miesiąc <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> tak więc uważam, że tak, ściągnięcie porządnego rozgrywającego jest bardzo ważne <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:44 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Już lepiej dać trzy razy tyle i mieć VdV oraz Cassano za jednym zamachem tylko łatwo się gada
26.08.2009 o 12:43 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Lepszy rydz niz nic-z babtista musimy wytrzymac jakos do zimowego okienka
26.08.2009 o 12:43 przez 1+8
1+8
Baptista nie ma po co do nas przychodzić on nic nie zmieni od biedy może być Ibagaza albo ten Honda cały ale nie ten nieudacznik<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:37 przez jnter
jnter
Sytuacja z Suazo bedzie wygladac jak z Almiroenm w Juve, oni tez go teraz co rok chyba wypozyczaj byle go tylko ktos wziął a dali za neigo cos kolo 10 baniek. Tak samo bedzie z Suazo, nigdy kasy za nego nei odzyskamy a po wszystkich wypozyczeniach odejdzie za darmo albo rozwiazemy z nim kontrakt. Takie niewypaly czasem sie zdarzają, ale i tak nic nie przebije Milanu z Gourcuffem <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:34 przez RdK.
RdK.
Czy wy naprawdę sądzicie, że to tylko jeden piłkarz zadecyduje o sukcesie w Lidze Mistrzów? <img src="http://fcinter.pl/emots/bigeek.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:33 przez Van Dall
Van Dall
Suazo ma już 30 lat, zapłaciliśmy za niego 14 baniek, a teraz będziemy go wypożyczać, aż w końcu odejdzie gdzieś za darmo. Moratti ma łeb do interesów. <br /> <br /> Osoby Baptisty w ogóle nie chce mi się komentować.
26.08.2009 o 12:33 przez Radek_wyszyn
Radek_wyszyn
no super. Papa Scudetto.
26.08.2009 o 12:32 przez Chuchu
Chuchu
no to o Lidze Mistrzów możemy sobie pomarzyć jak piłkę ma rozgrywać Baptista <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" /> a o Scudetto już nie będzie tak łatwo <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
26.08.2009 o 12:32 przez dichu
dichu
mam takie pytanie czy Baptista grał już w eliminacjach LM <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ?
26.08.2009 o 12:31 przez 24 RIVAS
24 RIVAS
w końcu jednak Baptista-trequartista ?! B R A V O<img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> :/
26.08.2009 o 12:31 przez jnter
jnter
w zadnym dobrym klubie sonie nei poradził: Real, Arsenal, Roma, godny partner dla Quaresmy. powalcza o bidona.

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625688

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się