Plotki transferowe

Barca dała Interowi ultimatum | Porozumienie blisko? (29)

Autor:
Źródło: różne
26 dni temu
3681
29
Lautaro Martinez Borussia Dortmund BVB

Dzisiejsze wydania La Gazzetty i hiszpańskiego Sport donoszą o negocjacjach w sprawie Lautaro Martineza.

 

Ultimatum

Dziennikarze włoskiego dziennika donoszą o ultimatum jakie dała Barcelona Interowi: przyszłość Martineza ma być znana nie później niż za 10 dni. Oferta na stole wynosi 80 mln euto + zawodnik do wyboru. Proponowani zawodnicy to Semedo, Junior Firpo i Todibo. Co na to Inter? Marotta i Ausilio nie chcą obniżać ceny nawet o 1 euro: albo Barcelona zaoferuje 90 mln euro + zawodnik, albo nici z umowy. 

Zdaniem La Gazzetty na chwilę obecną najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest pozostanie Lautaro w Mediolanie. W klubie wierzą, że Argentyńczyk nie pokazał jeszcze pełni umiejętności i w następnym sezonie będzie grał jeszcze lepiej, tym samym jego wartość może jeszcze wzrosnąć. 

Gazzetta informuje też o Mauro Icardim: PSG ma czas do 31 maja by aktywować klauzulę wykupu w wysokości 70 mln euro i Leonardo już teraz rozpoczął badanie gruntu pod wykup zawodnika. Nadchodzące sygnały są pozytywne, jednak nie ma jeszcze pewności co do przyszłości Icardiego. Gdyby Inter zadecydował, że sprzeda obu napastników to zainkasowałby 150-160 mln euro. 

 

Co o Lautaro piszą Hiszpanie?

Dziennikarze katalońskiego Sportu dzisiejszą okładkę poświęcili, a jakże, Lautaro Martinezowi. Według tego źródła Inter i Barcelona są blisko porozumienia i pracują nad scenariuszem w którym Lautaro odejdzie do Barcelony za 60 mln euro + 2 zawodników. Całkiem inne nastroje co do negocjacji, niż w dziennikach włoskich. 

 

 

 

Icardi może zmusić Inter do obniżenia ceny Lautaro? 

Dziennikarz Luca Marchetti poinformował z kolei na swoim twitterze, że negocjacje między dwoma stronami są bardzo zaawansowane. Co więcej, Inter może być zmuszony do obniżenia ceny w przypadku fiaska w sprawie sprzedaży Icardiego do PSG. W takim przypadku Inter szukając funduszy będzie zmuszony do sprzedaży Lautaro nawet za niższą cenę. 

 

Mundo Deportivo - Inter obniżył swoje wymagania

Dziennikarze Mundo Deportivo wypowiadają się w podobnym tonie co La Gazzetta: Inter jest w stanie obniżyć kwotę wykupu z 111 mln euro do 90 mln euro + zawodnik, prawdopodobnie Vidal lub Semedo. 

 

 

 

 

 

Zobacz też

Emerson Palmieri

Chelsea wyceniła Palmieriego (9)

30.05
15:16
Lautaro Martinez

Dzisiejsza prasa o transferze Martineza do Barcelony (8)

29.05
20:03

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.05.2020 o 17:11 przez ragnar
+1
ragnar
chciałbym, żeby LM został, tylko i wyłącznie z jednego powodu, para LULA miażdży, chłopaki się dotarli, strzelają, asystują, kręcą lepsze liczby niż Milito i E2

ale prawda jest taka,że najlepszą opcją dla nas jest sprzedaż za kwotę klauzuli i wykupienie Icara przez PSG i sprzedaż do juve

ludzie, 111 + 85, to 196 mln, w dobie spadku cen piłkarzy, przy dobrze wykonanej pracy przez Marotte i Ausilio można spłacić Lukaku i nabyć jeszcze kilku dobrych piłkarzy
05.05.2020 o 17:17 przez ragnar
ragnar
mała korekta
z tymi liczbami to porównywalnie, jakby porównać samą ligę i np sezon 2010, to po 2/3 sezonu para Milito i E2 miała podobną liczbę bramek i asyst co LULA
05.05.2020 o 18:12 przez Szociq
Szociq
Z jednej strony piszesz o spadku cen za piłkarzy, a z drugiej oczekujesz, że ktoś wyłoży 111 mln za Lautaro i 85 za Icara...
05.05.2020 o 18:42 przez ragnar
ragnar
bo takie są klauzule
wartość LM i Icara spada, ale zgodnie z klauzulami mają zapłacić 111 , 70+15
jak nie, spadówa

a my jak zechcemy kupić przykładowo Abumyanga i Bellotiego, oni klauzul nie mają, więc można negocjować
05.05.2020 o 16:38 przez Woo-cash
+5
Woo-cash
Jakie ultimatum? Przecież to Inter rozdaje karty i jedynym które może dawać jakiekolwiek ultimatum.
A ultimatum powinno brzmieć. Jak nie macie pieniążków na transfer to wypyerdalać za bramę bo was zaraz odholuję.
05.05.2020 o 15:49 przez Czarson
+5
Czarson
Gdy chcemy kupić piłkarza dostajemy ultimatum gdy sprzedajemy też XDD
05.05.2020 o 15:44 przez rew
-5
rew
w swiecie futbolu jest łancuch pokarmowy. male kluby sa pozerane przez wieksze. barcelona wraz z realem madryt dzis znajduje sie na samym koncu tego lacucha pokarmowego. mniejsze kluby jak Inter żyją z tym nie od wczoraj. Inter nawet we wloszech nie jest na samym szczycie tego lancucha. im szybciej niektorzy sobie to uzmyslową tym lepiej dla nich. barcelona wchodzi i po prostu bierze. tak jak Inter wchodzi do sasuolo i bierze. naturalna kolei rzeczy. trzeba wiedziec z jaką sila sie mierzy. a mierzy sie z jedna z trzech najpotezniejszych machin sportowych swiata. natomiast sam lautaro nie jets wart 100mln i chinczyk z Interu to wie, wiec tak czy siak, transfer wydaje sie raczej pewny. nie ma tu nic wiecej do dodania.
06.05.2020 o 07:14 przez inter30
+2
inter30
A ja zawsze myślałem że klub sprzedający musi się zgodzić na sprzedaż, całe życie w błędzie, trzeba zadzwonić do Interu im to uświadomić żeby potulnie oddali LM bo "wielka farsa" ma takie życzenie
06.05.2020 o 15:23 przez Towarzysz
Towarzysz
Polecam zastanowić się nad swoim światopoglądem, bo podejrzewam, że taka absurdalna percepcja może wyrokować również na innych sferach życia :)
W piłce nie ma mowy o żadnym łańcuchu pokarmowym, to jest biznes, te twoje frazesy to wypaczone i uproszczone mechanizmy biznesu, które są o wiele bardziej skomplikowane niż Ci się wydaje. Pozdrawiam
05.05.2020 o 14:56 przez Guarin
Guarin
Martinez na przełomie stycznia-lutego na pewno dogadał się z Barcą. Moim zdaniem na 99% w następnym sezonie nie będzie już graczem Interu. Jedyna nadzieja, że Marotta nie da się wydymać tak jakby to zrobiono z Ausilio.
05.05.2020 o 13:48 przez Pawulon
Pawulon
90mln + Ansu Fati i moze iść
05.05.2020 o 13:20 przez WTC
+1
WTC
Widać, że lekcja od PSG przy transferze Neymara niczego ich nie nauczyła. Rok w rok psują krew w jakimś klubie.
05.05.2020 o 12:41 przez Lopez
+3
Lopez
Jeśli odejdzie to tylko na naszych warunkach. To my możemy im stawiać warunki.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to gdy chcieliśmy odkupić Rafinhie to nie chcieli ani o euro zejść z ceny.
05.05.2020 o 13:51 przez SETE
+3
SETE
Dokl tak było Lopez , dodatkowo okazało się po krótkim czasie jaka była i jest aktualna wartość Rafinhi . 1/3 tego co Barca chciała od nas
05.05.2020 o 12:34 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Wielka Barca daje Interowi ultimatum. Już mamy się bać ?? Środkowy Paluch! Tyle na temat merdom
05.05.2020 o 12:20 przez wrobel1908
wrobel1908
Mam tylko nadzieję że Lautaro będzie Fair wobec Interu i nie będzie stroił fochòw czyli inaczej mówiąc nie będzie wymuszał transferu jak swego czasu Dembele
05.05.2020 o 12:05 przez Kondzik
-1
Kondzik
Od stawiania ultimatum to powinien być kobra A nie Barca. Co nie zmienia faktu że Lautaro odejdzie. Kto by takiej okazji nie wykorzystał. Interisci z krwi i kości grają obecnie w Inter Forever.
05.05.2020 o 12:03 przez Claudio
+5
Claudio
Barca niby daje ultimatum? Hmm to nawet śmieszne nie jest.
Nie stać ich na wpłacanie odpowiedniej kwoty(klauzuli) to niech nie siadają do stołu. Tak jak to mówili kibice Barcy odnośnie Vidala do Interu.
Nie chcieli obniżyć Interowi o 5mln to Inter teraz im nie obniży o 30mln. Proste.
Karma wraca.
05.05.2020 o 11:36 przez zemaria
+9
zemaria
nienawidze tego gównoklubu
07.05.2020 o 09:53 przez interista1987
interista1987
Kto jest na tym zdjeciu ?
05.05.2020 o 11:24 przez Pader88
+5
Pader88
Dlaczego te zraszacze mnie tak żenują? Smh... 🤦🏻‍♂️
05.05.2020 o 11:16 przez Imrahil
+4
Imrahil
haha oni nam dają ultimatum
05.05.2020 o 11:05 przez Qhasz
+4
Qhasz
Barcelonka daje Interowi ultimatum, no śmiechu warte, wsadźcie sobie tą ofertę głęboko w 4 litery
05.05.2020 o 10:50 przez Orzeu
+1
Orzeu
taka burza wokół tego transferu powstała, że zdziwię się, jeśli Lautaro u nas zostanie.
05.05.2020 o 11:57 przez inter30
+2
inter30
Burza ale tylko w szmatławcach, które aktualnie nie mają o czym innym pisać, jest klauzula, jeżeli LM faktycznie okaże się profesjonalistą i nie będzie robił nacisków to sprawa jest prosta jak drut, Inter nie odpuści, a Barca nie będzie miała tej kwoty, jak będzie miała to jak dla mnie może iść jak bardzo chce i jestem pewien że będzie żałował
05.05.2020 o 12:03 przez Orzeu
Orzeu
nie no sorry, ale jak kilkanaście źródeł trąbi o negocjacjach to coś jest na rzeczy
05.05.2020 o 13:52 przez SETE
+1
SETE
Zakładam ze Inter może się zgodzić na 90 plus wybór piłkarza
05.05.2020 o 10:44 przez Saff
+3
Saff
Jeżeli prawdą jest to ultimatum, to kompletnie nie rozumiem próbę wychodzenia przez Barcelonę z pozycji siły, bo jest ona z góry skazana na niepowodzenie.
Sytuacja jest klarowna - Lautaro ma klauzulę w kontrakcie - albo to Barcelona przystaje na ultimatum Interu, albo musi wpłacić 110mln - proste.
05.05.2020 o 10:34 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Mnie się wydaje że Lautaro odejdzie za 15baniek i będziemy mogli sobie wybrać 10innych zawodników 🤣🤣🤣Co za brednie wypisują te pismak z Hiszpanii ❗ ❗❗

Shoutbox

ManOnFire 31.05.2020 08:49

Ja do niego nic nie mam, żeby nie było.

ManOnFire 31.05.2020 08:48

No właśnie

Klinsi64 31.05.2020 08:48

schizofreNia...nie dziwie sie że cie wylali z tej poradni

Klinsi64 31.05.2020 08:48

CzarodziejCzasu 31.05.2020 07:57 Schizofremia. Mozesz to wyleczyć

ManOnFire 31.05.2020 08:47

Zależy co sobie wymyślisz Duszyna

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:41

Co piles siusiak

ManOnFire 31.05.2020 08:29

Interu *

ManOnFire 31.05.2020 08:29

Inter sie kocha i szanuję, a jak ktoś próbuje zabłysnąć hejtujac i propsujac farse, nie może być kibicem Interem, jesteś pokemonem Internetowym

ManOnFire 31.05.2020 08:26

Myślisz, ze będziesz zly niedobry, bo w życiu dostajesz po dupie przez korone. Wyjdź z tej płaszczyzny życia

ManOnFire 31.05.2020 08:24

Hejtujesz wszystko nawet 22 maj 2010i masz sie za kibica? Szukać dowartosciowania w złym stylu

Nasir 31.05.2020 08:24

witam ja wlasnie kontempluje zapach porannego espresso, niestety potwierdzam mialem ta marte, troche dretwa ale po pierwszych 8 centymetrach to jak nieuzywana,

Woo-cash 31.05.2020 08:16

Dzień dobry a zarazem dobranoc. Krypto zwyżkuje dzisiaj ładne wzrosty. Pozdrawiam🙂

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:10

Marta lezy obok mnie i smieje sie z cb

ManOnFire 31.05.2020 08:09

Jesteś jak Stanowski hejtujesz Inter będąc kibicem tego klubu, żeby zabłysnąć. Mega żałosne

ManOnFire 31.05.2020 08:07

Nie wiem z czym sie czujesz źle, a z czym dobrze, Twoje życie.

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:03

Z jednej strony zabawne z drugiej mega przykre. Musisz sie zle czuc z tym

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:02

Ogladalismy sobie ten filmik codziennie

ManOnFire 31.05.2020 08:02

Trenuj realnie, nie na sb, zgubisz brzuch :)

CzarodziejCzasu 31.05.2020 08:01

Spalem z ta twoja marta i opowiadala mi o tobie. Smialismy sie z ciebie. Nasir tez ja posuwal

ManOnFire 31.05.2020 07:59

Trening, basen, bieganie, rower i Cypr brzuch wielki, alteta Czarodziej :)

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638