Pozostałe

Benitez: „Dziękuję wszystkim” (20)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
271
20

Zaraz po oficjalnym komunikacie Interu Mediolan informującym o rozstaniu z Rafą Benitezem, Hiszpan wydał oświadczenie, w którym podziękował wszystkim osobom związanym z ekipą Nerazzurrich za pół roku wspólnej pracy:

 

- Dziękuję wszystkim za wsparcie, jakie otrzymałem podczas mojej pracy w Interze. Chciałbym podziękować osobiście, ale także w imieniu moich współpracowników, zawodnikom, władzom klubu oraz kibicom, którzy w nas wierzyli. Dwa zdobyte trofea były wynikiem zaangażowania wszystkich osób, które były po naszej stronie, i które zawsze przestrzegały fundamentalnych zasad, takich jak profesjonalizm, szacunek i oddanie klubowi. Z tego wszystkiego jesteśmy bardzo dumni.

 

- Pomijając naturalny smutek, który się pojawia, kiedy opuszcza się tak wielki klub, jak Inter, odchodzimy z radosnym wspomnieniem kibiców, którzy witali nas po zdobyciu Klubowego Mistrzostwa Świata. Pragnę pożegnać wszystkich zawodników i współpracowników, których nie mogę pożegnać osobiście z powodu okresu świątecznego. Wszystkim im, jak również kibicom i klubowi, życzę w przyszłości wielu sukcesów. Na koniec, co należy do mojego obowiązku, dziękuję prezydentowi Morattiemu za to, że swego czasu wybrał mnie na trenera Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.12.2010 o 11:02 przez SlimShady
SlimShady
Dzieki za Superpuchar Włoch i KMŚ<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
Powodzenia w przyszłym klubie <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
24.12.2010 o 10:33 przez Bartez
Bartez
Wypowiedź z klasą. My również dziękujemy za to co zrobiłeś. Starałeś się, nie wyszło. Szkoda. Powodzenia!<br />
<br />
PS. Komentarze niektórych użytkowników (zwłaszcza te pierwsze) pod tym wątkiem są po prostu żenujące.
24.12.2010 o 08:19 przez mati1908
mati1908
bywaj,szczeze na to czekałem
23.12.2010 o 22:35 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
bardzo ladnie sie zachował . zawsze bylem za nim , Bedę także kibicowal jego przyszlej druzynie a napewno bedzie dobra . POWODZENIA , ale moim zdaniem zwalniając go to błąd , co z Leonardo bedzie lepiej ? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> ?
23.12.2010 o 22:35 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
bardzo ladnie sie zachował . zawsze bylem za nim , Bedę także kibicowal jego przyszlej druzynie a napewno bedzie dobra . POWODZENIA , ale moim zdaniem zwalniając go to błąd , co z Leonardo bedzie lepiej ? <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> ?
23.12.2010 o 21:23 przez buso
buso
Powodzenia wracaj do valenci tego ci życzę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.12.2010 o 20:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Benitez zachował się bardzo w porządku na pożegnanie. Żegnaj i życzę ci szcześcia w innym klubie.
23.12.2010 o 20:19 przez Magiq
Magiq
Do końca byłem z Tobą Beniu...powodzenia!
23.12.2010 o 19:44 przez Solve
Solve
#10 - jak widać kultura nie jest w cenie.<br />
Ja żegnam Beniteza z żalem, to dobry trener, nie poszczęściło mu się Interem a szkoda bo to człowiek preferujący ofensywny styl gry. Oby jego kolejny pracodawca był bardziej opanowany i nie ona***ował się wraz z kibicami przed portretem poprzedniego trenera. To będzie miał i szacunek i wsparcie tak potrzebne w tej robocie.
23.12.2010 o 19:22 przez maatteoo
maatteoo
Mimo wszystko należą mu się podziękowania. Co zdobył z Interem to zdobył i tego mu nikt nie zabierze.
23.12.2010 o 19:02 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
Kultura widzę kwitnie na stronie, nic tylko się uczyć... poziom forum na onecie...
23.12.2010 o 18:54 przez Rufus
Rufus
Nara Benek <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
23.12.2010 o 17:14 przez Omen
Omen
Tak naprawdę te 2 puchary zdobył Mourinho nie będę po nim płakał ale skoro już został zwolniony niech zostanie zastąpiony lepszym szkoleniowcem!
23.12.2010 o 16:39 przez interooo
interooo
oszczędź nam tych podziękowań. dobrze wiemy, że w duszy myślisz co innego. ;) <br />
<br />
PS. w końcu coś się zaczyna dziać z Interem. oby zatrudnili dobrego trenera, bo czasami Moratti myśli trochę inaczej niż każdy Internista by chciał. wg. mnie trenerem powinien być Guus Hiddink. PEACE ! <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
23.12.2010 o 16:17 przez hQ
hQ
Dziękuję Benku, że w tak ekspresowym czasie zniszczyłeś zespół budowany przed ponad dwa lata. Dzięki, że każdemu zawodnikowi za twojej kadencji udało się doznać kontuzji. Gra w obronie już jest historią, atmosfera również nie najlepsza. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.
23.12.2010 o 16:05 przez smerf1600
smerf1600
#1<br />
<br />
Dokładnie! popieram! Ta menda zaprzepascila nasz super puchar i 6 korone w tym roku.. A przypominam wsyztkim ze gralismy w pelnym skladzie...<br />
Kur.. szlag mnie wtedy trafia jak o tym mysle. <br />
<br />
My Ci dziekowac za co nie mamy, bo KMŚ wygralibysmy bez trenera a superpuchar włoch zawdzieczamy załosnej postawie Romy w tym meczu. Za żałosne 10 pkt straty do Milanu i wogole za gorzej niz żałosny mecz z Milanem, który miałem wątpliwą przyjemnosc ogladac na San Siro slowo &quot;dziekuje&quot; jest ostatnim jakie bym ci powiedzial
23.12.2010 o 16:03 przez MatiInter
MatiInter
to co wygralismy z Benkiem czyli Superpuchar Włoch i KMŚ wygralibysmy chyba z kazdym na jego miejscu... z Roma duzo szczescia a w kmś z takimi przeciwnikami nie dalo sie nie wygrac... Powodzenia Rafa.
23.12.2010 o 16:00 przez konrados
konrados
zegnajjjjjjjjj
23.12.2010 o 15:44 przez SpecialONE
SpecialONE
Wypierpapier<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
23.12.2010 o 15:33 przez Nidhogg
Nidhogg
Oddawaj superpuchar europy grubasie!

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się