Pozostałe

Bidone d’Oro: Tripletta Adriano! (32)

Autor:
Źródło: sportmediaset.it
ponad 15 lat temu
2010
32

Po triumfach z lat 2006 i 2007 Brazylijczyk Adriano ponownie zdobył tytuł Bidone d’Oro, przyznawany najgorszemu zawodnikowi włoskiej Serie A mijającego roku.

 

Napastnik Romy, który latem powrócił do Italii, wyraźnie zdystansował resztę stawki zdobywając 4.064 głosów, co oznacza, że głosowało na niego 22,42 % słuchaczy programu Catersport, organizatora plebiscytu. Na takie poparcie Adri zasłużył sobie rozegraniem w sumie trzech meczów w ekipie Giallorossich, w których ani razu nie zdołał wpisać się na listę strzelców (przebywał na boisku łącznie przez 142 minuty).

 

Podium uzupełnili Amauri, który zdobył 2.313 głosów (12,76 %) oraz Ronaldinho z 1.832 głosami (10,11 %). Nominowani do nagrody zawodnicy Interu, czyli Marco Materazzi i Amantino Mancini, zajęli kolejno piąte oraz siódme miejsce.

 

Finałowa klasyfikacja plebiscytu Bidone d’Oro:

1. Adriano 22,42 % (4.064 głosów)
2. Amauri 12,76 % (2.313)
3. Ronaldinho 10,11 % (1.832)
4. Fabio Cannavaro 9,91 % (1.796)
5. Marco Materazzi 9,34 % (1.692)
6. Antonio Cassano 9,31 % (1.688)
7. Amantino Mancini 8,24 % (1.494)
8. Diego 7,55 % (1.368)
9. Felipe Melo 5,61 % (1.017)
10. Adrian Mutu 4,75 % (861)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.12.2010 o 01:57 przez dzony
dzony
i nie zdziwilbym sie jakby Adriano nie zagral zadnego meczu na wiosne a latem przeniosl sie do brazylii i mimo tego ten tytul "zdobyl" za rok
14.12.2010 o 01:52 przez dzony
dzony
ten tytuł jest bez sensu, Adriano prawie nie gral i ocenili go jako najgorszego zawodnika Serie A, Ronaldinho przeciez jest nadal o wiele lepszy od wiekszosci wloskich ofensywnych pilkarzy a oceniaja go po prostu przez pryzmat jego calej kariery, gdzie wczesniej byl wielki a teraz stracil forme, nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze ani mancini ani materazzi nie rozegrali wielu meczow w tym roku. prawdopodobnie to ze Adriano jest na pierwszym miejscu tego czerstwego rankingu wynika z tego ze glownie jest kojarzony z Interem a jak wiadomo we Wloszech Inter jest raczej nielubiany...
13.12.2010 o 23:18 przez Cny
Cny
Nie doceniają piłkarzy Interu. Najpierw Wes bez Złotej Piłki, a teraz Mancini bez Złotego Bidonu :( A tak się chłopak starał.
13.12.2010 o 22:39 przez mikruzzo
mikruzzo
wy się dobrze czujecie<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Ja szanuje Adriano za to zo zrobił dla Interu... Ale wy chyba zapomnieliście jakie on kino odstawiał grając w interze... imprezy, nie stawianie się na treningach, i w dodatku totalne olanie naszego klubu. Sorki i ja za coś takiego mam jeszcze mu dać buzi<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.12.2010 o 21:29 przez Pazzesco
Pazzesco
ludzie są skończeni... jak można go oceniać po 142 minutach gry ? paranoja...
13.12.2010 o 21:15 przez cinekf
cinekf
Smiejscie sie, smiejcie. Ja pamietam mecz z LM Valencia gdzie Adriano za walke na boisku przyplacil kontuzja. Walczyl do konca juz na klanach jak malo ktory pilkarz dzisiaj za co daze go duzym szacunkiem. Gole ktore strzelal dla Interu tez nie zadko byly pieknej urody. To byl nasz czolg ciezkiego kalibry ktorego ciezko bylo zatrzymac. Szkoda tylko, ze lubi sie 'dobrze bawic' ;)
13.12.2010 o 20:22 przez Helton
Helton
nie ma co zasluzyl na to jak nikt inny brawo adri <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
13.12.2010 o 20:09 przez javaa
javaa
Przykład jak bardzo łatwo można spaść na dno.
13.12.2010 o 19:59 przez Gajdzik
Gajdzik
Pierdoły i tyle <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.12.2010 o 19:27 przez Paliuka
Paliuka
mój idollo. il akoholiko zawsze będę po prostu lubił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.12.2010 o 18:48 przez Chuchu
Chuchu
Dobra ale co tu robi Ronaldinho i czemu jest tak wysoko?
13.12.2010 o 18:25 przez SlimShady
SlimShady
Gratulacje, teraz będzie go na prawde bardzo ciezko pobić, 3 tytuły to coś <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
Jednak dla mnie nr 1 to Amantino, dziwi mnie że tak nisko sie uplasował.
13.12.2010 o 18:07 przez inter_21
inter_21
Manchester United swojego czasu oferował za niego ok 60mln
13.12.2010 o 17:58 przez szymondonderowicz
szymondonderowicz
I miejsce powinien zająć Felipe melo<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
albo Mancini<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
13.12.2010 o 17:16 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
szkoda mi ze niektórzy sobie robią takie ''jaja'' z piłkarzy ...
13.12.2010 o 17:05 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Mancini zadziwiająco nisko<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.12.2010 o 17:01 przez rolo
rolo
Mancini wyżej a Matrixa tu nie powinno być <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.12.2010 o 16:56 przez microsoft666
microsoft666
Cassano wyprzedzil Amanta no sorry ale bajki te rankingi<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
13.12.2010 o 16:40 przez Kubusa10
Kubusa10
Dopiero 7 Amant chyba go oszczędzili FORZA ADRIANO<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.12.2010 o 16:40 przez andyvdm
andyvdm
100 mln nikt by nie dał, ale w pucharze konfederacji z rep. Brazylii grał niesamowicie, wszyscy byli przekonani, że stanie się najlepszym napastnikiem na świecie. Szkoda <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
13.12.2010 o 16:15 przez piotrekninter
piotrekninter
i tak to jest smieszne, bo jak porownywac gracza co wogole nie gra,z takim co gra regularnie,i gra padake<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
13.12.2010 o 15:54 przez zyziu
zyziu
a pomyśleć ze można było go kiedys za 100mln sprzedać do realu
13.12.2010 o 15:50 przez Bartekwawa
Bartekwawa
Kolejny zmarnowany talent
13.12.2010 o 15:37 przez Kubus
Kubus
Mancini za ronaldinho <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> moze zrobimy wymiane z milanem
13.12.2010 o 15:28 przez Lopez
Lopez
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Należy się jak mało komu<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" /> Dajcie spokój Matrixowi <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt; forza &gt;" />
13.12.2010 o 15:28 przez Klanies
Klanies
nie przesadzajcie, Marco po prostu się starzeje, a tak to niby czym zasłużyłby sobie aż na takie wyróżnienie? bez przesady... Ale co do Manciniego to się zgodze, że go trochę oszczędzili <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> FORZA MATRIX!
13.12.2010 o 15:15 przez zyziu
zyziu
może zapomnieli że Mancini jeszcze żyje i dlatego tak mało głosów zebrał...
13.12.2010 o 14:33 przez mikruzzo
mikruzzo
Adriano wielkie gratulacje<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
13.12.2010 o 14:31 przez Rufus
Rufus
Nie ma co, Mancini i Marco powinni być wyżej.<img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
13.12.2010 o 14:29 przez Endru
Endru
Mancini powinen wygrac to jest dopiero miszcz i darmozjad

Shoutbox

Piotrek85 24.06.2026 15:35

City chce Gusto. Może go sprzedadzą.

rchemik 24.06.2026 15:34

Nie mamy sobie nic do zarzucenia, Wygrał pewnie chytry agent i jego prowizja. Zdobycie Paza byłoby czymś wspaniałym. Wahadło jakoś obstawimy i będzie okej, ale mając Paza pojawia się dużo nowych możliwości gry przez środek. No ale jak Real zdecyduje że może go opchać to pewnie znowu jakiś Arsenal czy inne angielskie szejki powiedzą że dadzą 80mln i tyle będzie z pazia XD

Piekarz 24.06.2026 15:27

Dla mnie Palestra już wcześniej był nikim, ale teraz jest jeszcze bardziej nikim

Tifosinho 24.06.2026 15:26

No i wychodzi na to, że będzie rzucany z lewej na prawą i z prawej na lewą

Tifosinho 24.06.2026 15:26

Tylko u Nas pierwszy skład z automatu by miał a czy Malo Gusto odda miejsce w składzie to śmiem wątpić

Claudio 24.06.2026 15:17

najsmieszniejsze w tej calej historii w ktorej Xabi Alonso przekonal Palestre i obiecal mu pewny sklad byloby to jakby Chelsea grala nadal gowno, a Xabi po 10 kolejkach zostal wywalony, a nastepny trener pomijalby Palestre

Tifosinho 24.06.2026 15:02

Ciekawe czy Grimaldo potrafi na prawej grać?

Jacenty 24.06.2026 14:31

na Trenta nie ma szans, Mourinho widzi zarówno jego jak i Dumfriesa na prawej obronie, i mają dostać więcej przestrzeni do ataku, podczas gdy lewa obrona ma bardziej zabezpieczać tyły

Kredence 24.06.2026 14:27

To i tak mało bo oni dają na 8-9 lat xd

Kredence 24.06.2026 14:27

6 letni kontrakt dostał Palestra

Lopez 24.06.2026 14:21

jak sie tam w tej chelsea wypier....li na ten swój głupi ryj, to mam nadzieję, że nasi odpuszczą sobie jego sprowadzenie itp itd

Lopez 24.06.2026 14:14

mam nadzieję, że oprócz niego mają jeszcze inne alternatywy

Lopez 24.06.2026 14:13

jeszcze mamy wspaniałą alternatywę w postaci cambiasso

Lopez 24.06.2026 14:12

zarabiamy hajsy w LM itd a dalej musimy żebrać o zawodników, oglądać 10x każde euro i negocjowac pół roku zanim dopniemy transfer.

Claudio 24.06.2026 14:11

podobnie jak Paz, Wes też nie garnął się do Interu

Lopez 24.06.2026 14:11

jak sobie pomyśle, że darmian będzie w tym klubie dalej to mi się odechciewa

Claudio 24.06.2026 14:10

Sneijder to też był transfer 10/10

Claudio 24.06.2026 14:10

taki Hakimi to zdarza się mega rzadko. Wspaniały to był transfer. Żałuję, że nie robimy ostatnio z Realem transferów.

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Trenta*

Tifosinho 24.06.2026 14:10

Może jeśli Nasi usiądą z Perezem do rozmów o Pazie to od razu o wypożyczenie Trenera zapytają?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625350

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się