Pozostałe

Bild: "Bayern grozi wybuchem" (22)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
389
22

Jak podaje słynny niemiecki magazyn Bild, sytuacja w Bayernie Monachium – najbliższym rywalu Interu Mediolan w Lidze Mistrzów, nie jest godna pozazdroszczenia.

 

Dziennikarze z Niemiec zwracają uwagę na kilka czynników, które mocno zagęszczają atmosferę w bawarskim klubie. Po pierwsze wyniki:

 

-Powrót Bayernu z zimowego zgrupowania w Katarze miał być punktem zwrotnym w sezonie. Cztery tygodnie później nie ma przełomu, jest frustracja – czytamy na łamach Bild.

 

Bayern nigdy nie odpuszcza walki o mistrzostwo kraju. W tym sezonie, tytuł ten za sprawą rewelacyjnej Borussi Dortmund, uciekł już na 15 punktów. Dyrektor sportowy piłkarzy z Monachium miał powiedzieć:

 

-Teraz musimy skupić wszystkie nasze siły na osiągnięciu celów minimum. W najbliższych tygodniach podejmiemy wiele ważnych decyzji.

 

Nie ulega wątpliwości, iż jest to aluzja do szkoleniowca Bayernu – Luisa van Gaala. Holender sam jest zły, rozczarowany, ale przede wszystkim zdziwiony faktem, że jego gwiazdy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Franck Ribery, znów złapał poważny uraz, który najprawdopodobniej wyeliminuje go z dwumeczu przeciwko Interowi. Jakby tego było mało, sytuacja w szatni mistrzów Niemiec nie jest dobra. Schweisteigr i Muller narzekają na to, że grać muszą na pozycjach, których po prostu nie lubią. Inni, jak Klose czy Van Buyten, skarżą się na to, iż nie grają w ogóle.

 

Reasumując, sytuacja w Bayernie jest trudna i na pewno w jakiś sposób działa korzystnie na losy Interu w tym pojedynku. Nie znaczy to, iż Mediolańczykom wolno zlekceważyć Bayern. To jedna z największych firm w Europie, z którą zawsze trzeba grać w maksymalnym skupieniu. Czy wielki rewanż za finał w Madrycie nie byłby prawdziwym punktem zwrotnym w sezonie?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.02.2011 o 11:03 przez Fqrve
Fqrve
widzialem jak Robben bije i dusi kolege z zespolu dobrze sie tam nie dzieje to lepiej dla nas<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.02.2011 o 01:15 przez el_loco
el_loco
#7 to raczej sezonowiec. Sezon tu sezon tam. #20 dobry myk :-) Co do Bayernu to uważam że będzie cholernie ciężko. Na taki mecz podrażnione gwizdy po porażce w finale LM napewno się skoncentrują i dadzą w siebie wszystko. Będzie ciężko.
08.02.2011 o 20:54 przez Gajdzik
Gajdzik
# Jeszcze tylko Adriano brakuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.02.2011 o 18:58 przez timon
timon
......................................To&shy;ldo.....................................&shy;..<br />
Maicon...........lucio..................&shy;...Bergomi..................Zanetti<br />
..................Djorkaef..............&shy;...Cambiasso..........................<br />
..................................Sneide&shy;r.......................................&shy;.....<br />
Zamorano...................Ronaldo......&shy;........................Recoba<br />
<br />
lawka:Cesar,Blanc, Samuel,Di biagio, Stankovic, Vieri, Eto<br />
<br />
i jedziemy z koksem<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
08.02.2011 o 16:25 przez siemanko94
siemanko94
#7 wyjdź i nie wracaj <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
08.02.2011 o 16:07 przez Czarson
Czarson
#13<br />
<br />
Uważam , że te rzeczy są istotne . Niedokładne podanie , ktoś zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi odda strzał na bramkę i negatywne emocje u nich mogą się skumulować ...ale to dobrze niech się ze sobą kłócą itd bylebyśmy na tym skorzystali .
08.02.2011 o 15:32 przez Kebo
Kebo
Najlepsze było to jak muller dostał w morde od Robbena <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> spokojnie sobie z nimi poradzimy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2011 o 15:21 przez bobogol
bobogol
#7 niedzielni to właśnie frycowe za nasz poprzedni sezon. cóż, warto było <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
08.02.2011 o 15:06 przez koza15
koza15
#7<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> nie no szok poprostu ze tacy ludzie sie tutaj rejestruja ... <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.02.2011 o 15:01 przez Adrian521995
Adrian521995
Widać, że nie tylko my zagramy w osłabianiu. Bayern ostatnio nie gra najlepiej ale do spotkaniu w Lidze Mistrzów będą się na pewno długo przygotowywać by wypaść jak najlepiej.
08.02.2011 o 14:37 przez piotrekninter
piotrekninter
no dobrze ze psuje sie w bayernie, bo u nas tez nie za rozowo,kilka kontuzji<br />
tez bym widzial takie ustawienie,ze E2 na szpicy, Wes w srodku a po bokach Cou i Dejan,Dejan mysle ze da rade, gracz usposobiony ofensywnie
08.02.2011 o 14:11 przez mikruzzo
mikruzzo
#7 Biabiany, Pazzini<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> człowieku zejdź na ziemie<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.02.2011 o 14:11 przez dodo_IM
dodo_IM
Oni i my mamy problemy. Będzie ciekawie.
08.02.2011 o 13:54 przez Charism
Charism
Julio<br />
Maicon, Rano(Chivu), Lucio(Cordoba), Zanettti (Nagatomo)<br />
Cuchu(Zanetti), Motta<br />
Deki, Wesley, Kharja(Coutinho)<br />
Eto'o<br />
<br />
I będzie spoko. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
#7 - 1-3-1-3-3 ? :O
08.02.2011 o 13:48 przez Wojtala
Wojtala
@Coutinho4eva - chłopie Pazzini nie może grać po drugie to napastnik nie pomocnik. Babianiego dawno już z nami nie ma, Milito ma kontuzje i na 100% nie zagra z Byernem. Poza tym zgubiłeś kapitana. Ehhh kolejny niedzielny kibic.
08.02.2011 o 13:33 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
----------------Julio----------------<br />
MAICON-----LUCIO-----RANOCCHIA-<br />
------------CAMBIASSO-----------<br />
PAZZINI------SNEIJDER-----BIABAINY(8 8) <br />
COUTINHO----MILITO-----E2----<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2011 o 13:22 przez Wojtala
Wojtala
Byle by nie zagrał Pandev bo będziemy grać w 10. Milito bez form i tak nam się nie przyda więc może i lepiej, że kontuzja.<br />
Sneijder i Eto powinni załatwić sprawę.<br />
Co do samej sytuacji z Bawarii mnie to cieszy ;) im gorzej u nich tym lepiej dla nas. Może nie będziemy musieli się spinać i wygramy spacerkiem. Wydaje mi się ze Bayern jest słaby, nasi powinni ich spokojnie ograć.
08.02.2011 o 13:11 przez Inter fan
Inter fan
#2<br />
Nie ma to jak zapomnieć o kapitanie..
08.02.2011 o 12:56 przez interooo
interooo
#2<br />
A gdzie Motta? Po za tym nie widzę w pierwszej 11 Coutinho, a Kharja to raczej rozgrywający, a nie defensywny pomocnik.
08.02.2011 o 12:35 przez InterTommy
InterTommy
No właśnie - czy dla Bawarczyków dwumecz z Interem nie byłby prawdziwym punktem zwrotnym...? Będzie jeszcze trudniej niż w Madrycie. Forza Inter!
08.02.2011 o 12:32 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
J.Cesar<br />
Maicon Ranochia Lucio Chivu<br />
Chuchu Kharja<br />
Deki Wesley Coutinho<br />
Eto'o<br />
<br />
i jazda ze szkopami
08.02.2011 o 12:30 przez Tomghost
Tomghost
wygrana w tym dwumeczu przyniesie nam chlube i udowodnimy ze nic nie było przypadkiem <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się