Pozostałe

Bild: "Bayern grozi wybuchem" (22)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
393
22

Jak podaje słynny niemiecki magazyn Bild, sytuacja w Bayernie Monachium – najbliższym rywalu Interu Mediolan w Lidze Mistrzów, nie jest godna pozazdroszczenia.

 

Dziennikarze z Niemiec zwracają uwagę na kilka czynników, które mocno zagęszczają atmosferę w bawarskim klubie. Po pierwsze wyniki:

 

-Powrót Bayernu z zimowego zgrupowania w Katarze miał być punktem zwrotnym w sezonie. Cztery tygodnie później nie ma przełomu, jest frustracja – czytamy na łamach Bild.

 

Bayern nigdy nie odpuszcza walki o mistrzostwo kraju. W tym sezonie, tytuł ten za sprawą rewelacyjnej Borussi Dortmund, uciekł już na 15 punktów. Dyrektor sportowy piłkarzy z Monachium miał powiedzieć:

 

-Teraz musimy skupić wszystkie nasze siły na osiągnięciu celów minimum. W najbliższych tygodniach podejmiemy wiele ważnych decyzji.

 

Nie ulega wątpliwości, iż jest to aluzja do szkoleniowca Bayernu – Luisa van Gaala. Holender sam jest zły, rozczarowany, ale przede wszystkim zdziwiony faktem, że jego gwiazdy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Franck Ribery, znów złapał poważny uraz, który najprawdopodobniej wyeliminuje go z dwumeczu przeciwko Interowi. Jakby tego było mało, sytuacja w szatni mistrzów Niemiec nie jest dobra. Schweisteigr i Muller narzekają na to, że grać muszą na pozycjach, których po prostu nie lubią. Inni, jak Klose czy Van Buyten, skarżą się na to, iż nie grają w ogóle.

 

Reasumując, sytuacja w Bayernie jest trudna i na pewno w jakiś sposób działa korzystnie na losy Interu w tym pojedynku. Nie znaczy to, iż Mediolańczykom wolno zlekceważyć Bayern. To jedna z największych firm w Europie, z którą zawsze trzeba grać w maksymalnym skupieniu. Czy wielki rewanż za finał w Madrycie nie byłby prawdziwym punktem zwrotnym w sezonie?

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.02.2011 o 11:03 przez Fqrve
Fqrve
widzialem jak Robben bije i dusi kolege z zespolu dobrze sie tam nie dzieje to lepiej dla nas<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.02.2011 o 01:15 przez el_loco
el_loco
#7 to raczej sezonowiec. Sezon tu sezon tam. #20 dobry myk :-) Co do Bayernu to uważam że będzie cholernie ciężko. Na taki mecz podrażnione gwizdy po porażce w finale LM napewno się skoncentrują i dadzą w siebie wszystko. Będzie ciężko.
08.02.2011 o 20:54 przez Gajdzik
Gajdzik
# Jeszcze tylko Adriano brakuje <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.02.2011 o 18:58 przez timon
timon
......................................To&shy;ldo.....................................&shy;..<br />
Maicon...........lucio..................&shy;...Bergomi..................Zanetti<br />
..................Djorkaef..............&shy;...Cambiasso..........................<br />
..................................Sneide&shy;r.......................................&shy;.....<br />
Zamorano...................Ronaldo......&shy;........................Recoba<br />
<br />
lawka:Cesar,Blanc, Samuel,Di biagio, Stankovic, Vieri, Eto<br />
<br />
i jedziemy z koksem<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
08.02.2011 o 16:25 przez siemanko94
siemanko94
#7 wyjdź i nie wracaj <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
08.02.2011 o 16:07 przez Czarson
Czarson
#13<br />
<br />
Uważam , że te rzeczy są istotne . Niedokładne podanie , ktoś zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi odda strzał na bramkę i negatywne emocje u nich mogą się skumulować ...ale to dobrze niech się ze sobą kłócą itd bylebyśmy na tym skorzystali .
08.02.2011 o 15:32 przez Kebo
Kebo
Najlepsze było to jak muller dostał w morde od Robbena <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> spokojnie sobie z nimi poradzimy<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2011 o 15:21 przez bobogol
bobogol
#7 niedzielni to właśnie frycowe za nasz poprzedni sezon. cóż, warto było <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
08.02.2011 o 15:06 przez koza15
koza15
#7<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> nie no szok poprostu ze tacy ludzie sie tutaj rejestruja ... <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
08.02.2011 o 15:01 przez Adrian521995
Adrian521995
Widać, że nie tylko my zagramy w osłabianiu. Bayern ostatnio nie gra najlepiej ale do spotkaniu w Lidze Mistrzów będą się na pewno długo przygotowywać by wypaść jak najlepiej.
08.02.2011 o 14:37 przez piotrekninter
piotrekninter
no dobrze ze psuje sie w bayernie, bo u nas tez nie za rozowo,kilka kontuzji<br />
tez bym widzial takie ustawienie,ze E2 na szpicy, Wes w srodku a po bokach Cou i Dejan,Dejan mysle ze da rade, gracz usposobiony ofensywnie
08.02.2011 o 14:11 przez mikruzzo
mikruzzo
#7 Biabiany, Pazzini<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> człowieku zejdź na ziemie<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
08.02.2011 o 14:11 przez dodo_IM
dodo_IM
Oni i my mamy problemy. Będzie ciekawie.
08.02.2011 o 13:54 przez Charism
Charism
Julio<br />
Maicon, Rano(Chivu), Lucio(Cordoba), Zanettti (Nagatomo)<br />
Cuchu(Zanetti), Motta<br />
Deki, Wesley, Kharja(Coutinho)<br />
Eto'o<br />
<br />
I będzie spoko. <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <br />
<br />
#7 - 1-3-1-3-3 ? :O
08.02.2011 o 13:48 przez Wojtala
Wojtala
@Coutinho4eva - chłopie Pazzini nie może grać po drugie to napastnik nie pomocnik. Babianiego dawno już z nami nie ma, Milito ma kontuzje i na 100% nie zagra z Byernem. Poza tym zgubiłeś kapitana. Ehhh kolejny niedzielny kibic.
08.02.2011 o 13:33 przez Coutinho4Eva
Coutinho4Eva
----------------Julio----------------<br />
MAICON-----LUCIO-----RANOCCHIA-<br />
------------CAMBIASSO-----------<br />
PAZZINI------SNEIJDER-----BIABAINY(8 8) <br />
COUTINHO----MILITO-----E2----<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2011 o 13:22 przez Wojtala
Wojtala
Byle by nie zagrał Pandev bo będziemy grać w 10. Milito bez form i tak nam się nie przyda więc może i lepiej, że kontuzja.<br />
Sneijder i Eto powinni załatwić sprawę.<br />
Co do samej sytuacji z Bawarii mnie to cieszy ;) im gorzej u nich tym lepiej dla nas. Może nie będziemy musieli się spinać i wygramy spacerkiem. Wydaje mi się ze Bayern jest słaby, nasi powinni ich spokojnie ograć.
08.02.2011 o 13:11 przez Inter fan
Inter fan
#2<br />
Nie ma to jak zapomnieć o kapitanie..
08.02.2011 o 12:56 przez interooo
interooo
#2<br />
A gdzie Motta? Po za tym nie widzę w pierwszej 11 Coutinho, a Kharja to raczej rozgrywający, a nie defensywny pomocnik.
08.02.2011 o 12:35 przez InterTommy
InterTommy
No właśnie - czy dla Bawarczyków dwumecz z Interem nie byłby prawdziwym punktem zwrotnym...? Będzie jeszcze trudniej niż w Madrycie. Forza Inter!
08.02.2011 o 12:32 przez FCI_Knighter
FCI_Knighter
J.Cesar<br />
Maicon Ranochia Lucio Chivu<br />
Chuchu Kharja<br />
Deki Wesley Coutinho<br />
Eto'o<br />
<br />
i jazda ze szkopami
08.02.2011 o 12:30 przez Tomghost
Tomghost
wygrana w tym dwumeczu przyniesie nam chlube i udowodnimy ze nic nie było przypadkiem <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się