Relacje

Brescia 1:1 Inter: Scudetto oddala się... (96)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1351
96

Inter zremisował wyjazdowy mecz z Brescią 1:1. Do przerwy Nerazzurri prowadzili 1:0 po bramce Samuela Eto'o. W drugiej połowie wyrównał Andrea Caracciolo.

 

Inter rozpoczął spotkanie w ustawieniu 4-2-3-1. Kolejną szanse gry na lewej obronie otrzymał Yuto Nagatomo. Po ostatnich dobrych występach do wyjściowego składu powrócił Goran Pandev. Na początku spotkania optyczną przewagę mieli zawodnicy Brescii. W 8 minucie pierwszy strzał w światło bramki oddał Caracciolo, jednak jego uderzenie głową było zbyt słabe, aby pokonać Julio Cesara. W 11 minucie na rajd lewą stroną i strzał zdecydował się Nagatomo. Jego strzał wybronił Arcari. W 18 minucie padła bramka dla Interu. Wesley Sneijder dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Ranocchi, ten świetnie zgrał piłkę do Samuela Eto'o, który z łatwością wpakował piłkę do siatki. W 20 minucie strzał po indywidualnej akcji oddał Pandev, uderzenie było zbyt lekkie. Okazji na zdobycie bramki szukał Sneijder. Jego uderzenie z rzutu wolnego zostało wyłapane. W 35 minucie po błędzie obrony Interu znakomitą okazję zmarnował Caracciolo. W 42 minucie dobrą okazje miał Pandev, jednak jeden z obrońców Brescii w ostatniej chwili wybił futbolówkę napastnikowi.

 

Na początku drugiej połowy kolejną szanse na zdobycie bramki zmarnował Caracciolo. W 50 minucie ten sam zawodnik po minięciu Ranocchi zmarnował jeszcze lepszą sytuację. Bardzo dobrze interweniował Julio Cesar. 5 minut później futbolówka po uderzeniu Sneijdera sprzed pola karnego wylądowała na słupku. W 62 minucie po świetnym długim podaniu Stankovicia wysoko nad bramką uderzył Pazzini. Chwilę później okazje sam na sam z bramkarzem zmarnował Pandev. W 70 minucie silnie uderzył Sneijder. Jego strzał z trudem został obroniony. Kilka minut później dogodną sytuację na zdobycie bramki zmarnował Samuel Eto. W 80 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem źle zachował się Goran Pandev. W 85 padł gol wyrównujący. Fatalny błąd popełnił Pandev, który zagrał wprost na głowę Caracciolo. Ten bez problemu wpakował piłkę do bramki obok bezradnego Cesara. W 90 minucie z boiska za faul w polu karnym wyleciał Ivan Cordoba. Rzut kartny wykonywany przez Caracciolo wybronił jednak Julio Cesar. Ten sam zawodnik został usunięty z boiska w ostatniej minucie meczu za drugą żółtą kartkę.

 

Brescia - Inter 1:1 (0:1)

 

Brescia: 1 Arcari; 5 Zebina, 6 Bega, 2 Zoboli; 15 Zambelli (61' Eder), 33 Koné, 8 Vass (83' Lanzafame), 56 Hetemaj, 28 Berardi (25' Daprela); 32 Diamanti, 9 Caracciolo.

 

Rezerwowi: 22 Sereni, 16 Mareco, 17 Baiocco, 18 Possanzini

 

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio (65' Cordoba), 15 Ranocchia, 55 Nagatomo (78' Materazzi); 4 Zanetti, 5 Stankovic; 27 Pandev, 10 Sneijder, 9 Eto'o; 7 Pazzini (70' Kharja)

 

Rezerwowi: 12 Castellazzi, 17 Mariga, 20 Obi, 29 Coutinho.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Kolejny krok w stronę scudetto. Bramka Zielińskiego ozdobą spotkania! (49)

17.04
20:07

Komentarze (96)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.03.2011 o 12:16 przez cyrkiel
cyrkiel
Wcale że się nie oddala bo Milan zremisował ;p I co łyso wam?
14.03.2011 o 10:26 przez mati1908
mati1908
dobrze ze milan zremisował...
13.03.2011 o 16:28 przez Andi10p
Andi10p
z jednej strony cieszy remis milanu z bari... lecz z drugiej szkoda że my tego nie wykorzystaliśmy... Ale bedzie dobrze na koniec<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.03.2011 o 16:18 przez Adrian521995
Adrian521995
Milan zremisował i nadal mamy duże szanse na Scudetto. Wiedziałem, że będzie im trudno z Bari i liczyłem na ich remis lub porażkę.
13.03.2011 o 15:57 przez kukizzo
kukizzo
chociaz tyle ze i milan wtopil <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
13.03.2011 o 15:20 przez Castellazzi
Castellazzi
Trzeba zmienić tytuł <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
13.03.2011 o 14:44 przez plb1985
plb1985
Panowie, mam ostatnio &quot;wspaniałą&quot; bessę u bukmacherów. Sporo przegrałem, bo obstawiłem Inter w piątek, milan na dziś, parę innych zakładów wcześniej. <br />
<br />
Więc chyba dla wspólnego dobra postawię też na bayern 1x oraz na scudetto dla milanu - powinniśmy wyjść na swoje ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.03.2011 o 14:37 przez marcin1908
marcin1908
Mamy więcej szczęścia niż rozumu, choć tak naprawdę ciężko mówić o szczęsciu kiedy mogliśmy mieć już stratę 3 punktów... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.03.2011 o 14:25 przez martin
martin
milan BARI 1-1 <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.03.2011 o 13:15 przez Soprano1986
Soprano1986
Własnie milan przegrywa 0-1 <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
13.03.2011 o 11:14 przez mati1908
mati1908
bardzo sie oddala
13.03.2011 o 10:25 przez mateoo
mateoo
czytając większość wypowiedzi żekomych kibiców Interów łapie się poprostu za głowę, walka o mistrzostwo jeszcze trwa i jeszcze wiele moze sie wydażyć dlatego zamiast skazywać Leo za straty czy krytykować naszą druzynę powinniśmy jeszcze bardziej trzymać za nią kciuki <br />
<br />
<br />
Forza Inter <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
13.03.2011 o 09:14 przez javaa
javaa
Ten mecz to jakaś kpina.
12.03.2011 o 23:10 przez Tomghost
Tomghost
boli ten remis, tym bardziej ze bylismy sporo lepsi
12.03.2011 o 19:12 przez Neo_FCI
Neo_FCI
@LubieCiastka <br />
<br />
powiedzial, co wiedzial <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.03.2011 o 17:40 przez bonito26
bonito26
Czesc <br />
zapraszam wszystkich fanow pilki noznej do ogladania i komentowania mojego 1 teledysku:<br />
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yt">http://www.youtube.com/watch?v=yt</a>; KU_T7yObY<br />
<br />
Milego ogladania ;) <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.03.2011 o 16:12 przez timon
timon
Groch<br />
Ok, nie ma sie co klocic na kacu emocje nieraz ponosza<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Co do Leonardo to moim zdaniem jest dobrym trenerem, ale jak narazie tylko dobrym. Dobrego trenera poznaje sie po tym ze potrafi zmobilizowac druzyne na mecze ze slabszymi druzynami, i nieliczac tego meczu Leonardo to robi. Zeby byc trenerem wibitnym trzeba jednak cos osiagnac, i umiec wybrnac z trudnych sytuacji i mam nadzieje ze w Monachium Leo pokaze ze takim trenerem jest.
12.03.2011 o 14:47 przez groch
groch
mikruzzo i Timon...<br />
<br />
Nie stwierdziłem, że wszyscy <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> . Ale irytujące jest to, że po przegranym (w tym wypadku zremisowanym) meczu piszę się &quot;Ooooo Leo out&quot; itd. <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
12.03.2011 o 13:56 przez AlwaysRemember
AlwaysRemember
&quot;Fatalny błąd popełnił PANDEV, który zagrał wprost na głowę Caracciolo. &quot; ? Pandev to zwalił, a nie Cordoba czasem?<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
12.03.2011 o 13:49 przez Rufus
Rufus
Teraz o Scudetto będzie cholernie ciężko...Nie można remisować takich meczów !<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <br />
Trzeba mieć nadzieję, że Milan też się zacznie potykać, a my po prostu zaczniemy wygrywać...<br />
FORZA INTER !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.03.2011 o 12:55 przez Piotr1996
Piotr1996
Szkoda, że remis, a nie zwycięstwo <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
12.03.2011 o 12:34 przez tytusek25
tytusek25
Kładziecie już Inter na łopaty przed tym zanim ktos to zrobi naprawde ?Równie dobrze może się jutro okazać że odrobiliśmy punkt do Milanu. Arsenal tez tydzien temu zremisowal wygrany mecz a na drugi dzien okazalo sie ze ...odrobili punkt do MU <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Troche wiary. Kto ma wierzyc jak nie kibice<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Inna rzecz ze Pandev za ten mecz powinien strzyc trawe na GM nożyczkami.
12.03.2011 o 12:07 przez brk91
brk91
Szkoda okazji Pandeva niestety. Sneijderowi również niewiele zabrakło po pięknym strzale w słupek. Gdybyśmy wykorzystali sytuacje i doprowadzili do rezultatu 2:0 byłoby po meczu. A tak sytuacja odwróciła się i to my byliśmy w opałach. Zwycięstwo dla Bresci byłoby nieocenione w walce o utrzymanie. Także podejrzewam u nich spory niedosyt po tym spotkaniu.<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.03.2011 o 11:33 przez ANIOL
ANIOL
I po ptokach niestety <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.03.2011 o 11:07 przez IBRA2880
IBRA2880
Jak odpadniemy ze słabiutkim ostatnio Bayernem to raczej wątpię troszeczkę żebyśmy coś zdobyli.Rok temu wszystko a w tym roku może być porażka na maksa<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
12.03.2011 o 10:34 przez Rebelde
Rebelde
Za tą stratę punktów odpowiedzialny jest przede wszystkim Leonardo. Chciał wygrać mecz jak najmniejszą siłą. Przed pierwszym meczem z Bayernem zrobił to samo, ale jakoś pokonali Cagliari grając na 'pół gwizdka', drugi raz już się nie udało. 1:0 a on chce bronić wyniku z takim potentatem jak Brescia? Zmiany to strzały w 'dziesiątkę' W takie coś to można się bawić przy wyniku 2:0. Frajerstwo jak dla mnie...
12.03.2011 o 10:23 przez IBRA2880
IBRA2880
Ciężko już o scudetto i wątpie żeby Milan go oddał bo teraz się skupią tylko i wyłącznie na ligę.Powalczymy na pewno ale oni mają dużo szczęścia i pewnie zdobędą scudetto.<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
12.03.2011 o 10:18 przez Adrian521995
Adrian521995
Szkoda, że przegraliśmy. Myślałem, że utrzymamy wynik 1-0 do końca ale po stracie bramki się załamał a później jeszcze rzut karny. Na dobrą sprawę o mały włos nie przegraliśmy, dzięki JULIO. Remis nie jest dobrym rezultatem dla nas ale pomyślcie, ze mogliśmy przegrać i nie zdobyć żadnego punktu. Do końca jeszcze 9 meczy więc wątpię by Milan wszystkie wygrał tak na dobra sprawę. Inter będzie grał jeszcze bardziej skupiony i będzie chciał wygrać każdy mecz do końca ligi, a po zatem jeszcze nie wiemy jak pójdzie Rossonerim z Bari.
12.03.2011 o 10:17 przez Lolek
Lolek
Prawdziwi kibice to tacy ktorzy maja swiadomosc ze pasmo mistrzow nie trwa wiecznie. A krytykowanie Pazziniego jest dla idiotyczne i ten kto to robi nie wie chyba jaki to rodzaj pilkarza. W takich meczach trzeba strzelic 2 gole i sie skoncentrowac. Ale licze na to ze ten kopniak w tyłek da nam gazu w Monachium
12.03.2011 o 10:12 przez Kebo
Kebo
Zgadzam się z fafibra zawodnicy nie są maszynami tylko ludźmi tak jak każdy z nas mistrzostwo się oddaliło ale następny sezon może być taki jak poprzedni wtedy znów wszyscy zachwycać się będą Interem dla mnie ważne jest to że chłopaki będą walczyć do końca trzeba wierzyć w sukces swojego klubu tak postępuje prawdziwy kibic

Shoutbox

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

AveCaesar 26.06.2026 10:26

Co jest opcją słabą. Chyba, że taki deal z Realem za ogranie im Paza co raczej też nie jest w naszym interesie.

AveCaesar 26.06.2026 10:26

mamy*

AveCaesar 26.06.2026 10:26

% jest dla nas lepszy bo możemy go sprzedać gdzie chcemy i za ile chcemy. Z klauzulą odkupu mam 80 mln i nic do powiedzenia.

Claudio 26.06.2026 10:25

nie ma się co oszukiwać, ale Real ostro poszedł w odkupy i widzą, że to dobra droga i dla nas chyba jedyna szansa na walkę o Paza

AveCaesar 26.06.2026 10:24

Każdy transfer jest za drogi i trzeba się targować o 1 mln euro, a później idą płacą jak za zgniłe zboże bo na rynku zostają tylko alternatywy, alternatyw, które są alternatywami dla naszych opcji C.

Claudio 26.06.2026 10:23

Chyba Pogba tam miał kilka mln mniej od niego do United

Claudio 26.06.2026 10:23

Lukaku jest najdrozszym zawodnikiem sprzedanym z SerieA?

Claudio 26.06.2026 10:21

wg mnie chyba bezpieczniejsze jest 70mln wykupu z opcją 90mln odkupu Realu, aniżeliby zakup za 70ml i zostawienie Realowi 20% od nastepnej sprzedazy. Z SerieA to ciezko o uzyskanie kwoty wiekszej niz 120mln

AveCaesar 26.06.2026 10:19

To po co tracimy czas na kogoś kto pozostaje jedynie marzeniem. Przez to stoi całe okienko. Jak jeszcze Beppe zacznie Real trzyma w szachu do jego końca bo ma "porozumienie z zawodnikiem" to już w ogóle. Niech obiorą realistyczny cel, idą wyłożą ile trzeba i zrobią tranasfer.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625486

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się