Wywiady z piłkarzami

Buffon: "Nigdy nie przeniosę się do Interu" (46)

Autor:
Źródło: footballpress.net
około 16 lat temu
834
46

Bramkarz numer jeden Juventusu Turyn i Reprezentacji Włoch, Gianluigi Buffon, w wywiadzie dla Tuttosport, odpowiadał na pytania dotyczące jego przyszłości. Na kartach jednej z największych gazet sportowych we Włoszech zadeklarował:

 

Mogę powiedzieć tylko jedną rzecz – nigdy nie przeniosę się do Interu Mediolan.

 

Nie wiadomo, czy owa błyskotliwa wypowiedź motywowana jest niechęcią Buffona do czarno-niebieskich barw, czy też faktem, że bramki Mistrza Włoch, zdobywcy Pucharu Włoch i Pucharu Mistrzów z powodzeniem strzeże fenomenalny Julio Cesar.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Komentarze (46)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.06.2010 o 15:14 przez interbig
interbig
rzec by się chciało &quot;OH NOOO&quot;<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
11.06.2010 o 09:30 przez Ajk
Ajk
A niby po co miałbyś się przenosić do Interu i kto w Interze by cie chciał<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Kilka lat temu był marzeniem wszystkich ale teraz mamy Julio Cesara który jest od niego lepszy.
11.06.2010 o 09:17 przez Mate1908
Mate1908
Buffon w formie jest bardzo mocnym punktem drużyny. W sumie na zmiennika dla Julio by się przydał <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.06.2010 o 23:58 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
#48 - dla swojego dobra lepiej oszczędz sobie tej napinki,to nie JP.pl.Poza tym zaoszczędzisz swój czas,nasz czas i moderatorów.Pozdro<br />
<br />
FoRzA <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
10.06.2010 o 22:02 przez Karim
Karim
Mam pytanie po co wklejane są na tą stronę tak prowokujące newsy które nie wiem czemu mają służyć i do tego żałosne teksty typu &quot;Nie wiadomo, czy owa błyskotliwa wypowiedź motywowana jest niechęcią Buffona do czarno-niebieskich barw, czy też faktem, że bramki Mistrza Włoch, zdobywcy Pucharu Włoch i Pucharu Mistrzów z powodzeniem strzeże fenomenalny Julio Cesar&quot; Gratki dla Buffona za te słowa bo to prawdziwy symbol Juventusu i chyba logiczne jest że Zanetti powiedziałby to samo. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy..........Julio Cesar Buffonowi do pięt nie dorasta umiejętonościami
10.06.2010 o 19:56 przez pawelli
pawelli
byłby odpowiednikiem Jerzego Dudka... pan z ławki.
10.06.2010 o 19:15 przez Grajas
Grajas
Zdanie wyrwane z kontekstu,zwykla pseudodziennikarska prowokacja.a niektore komentarze wygladaja jak na jp.com
10.06.2010 o 18:56 przez adi1908
adi1908
Gigi był ale teraz najlepszy jest Julio Cesar ! kwestia sporna rozstrzygnięta
10.06.2010 o 18:33 przez kubulek9
kubulek9
Kwestia sporna Panie Il Capitano ;)
10.06.2010 o 17:08 przez Pinturicchio
Pinturicchio
Tak tylko że on odpowiedział na pytanie, a nie powiedział sobie od tak. Zresztą po co Gigi miałby iść do Interu?
10.06.2010 o 17:06 przez kubulek9
kubulek9
hehe ... Tak trzymać panowie - pocieszajcie się myślą ,że &quot;Julek Cezar&quot; jest lepszy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.06.2010 o 16:58 przez Harvester
Harvester
Zawiodłem się <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <br />
<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.06.2010 o 16:32 przez SlimShady
SlimShady
Po co nam ta stara dziadyga, w tym roku to chyba swoją rekordową liczbę bud stracił <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
10.06.2010 o 16:28 przez tytusek25
tytusek25
Widac ze Buffon chce odejsc skoro nie mowi ze zostanie w Juve na 100 % tylko ratuje sie takim wentylem bezpieczenstwa ze niby jesli odejdzie to nie do Interu.<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Kto by tam poważny chciał sie marnować teraz. Pozatym tez jestem zdania ze Cesar jest obecnie zwyczajnie lepszy i w zyciu bym ich nie zamienił.
10.06.2010 o 16:23 przez Edi092
Edi092
kto by cIE tu chciał w ogóle ;]
10.06.2010 o 16:22 przez Robointer
Robointer
Buhahhaha, dobry typ, jego nikt tu nie chcę to może to powinien sobie uświadomić ^^ <br />
<img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
10.06.2010 o 16:10 przez Pazzesco
Pazzesco
haha <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> ciekawe po co nam taki Buffon <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
10.06.2010 o 15:55 przez mati1908
mati1908
odet dokałdnie. Otoz to,nikt cie tu zoleszko nie chce bufonie
10.06.2010 o 15:54 przez o0Mietek0o
o0Mietek0o
wierzcie w newsy z Tuttosport (gazety propagandowej Juve) na temat Interu to w zimę będziecie chodzić w sandałach ... <br />
Pozdrawiam <br />
<br />
<br />
FoRzA<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.06.2010 o 15:38 przez Odet
Odet
Żurawski, Frankowski, Brożek i wielu innych: &quot;Nigdy nie przeniesiemy się do Interu&quot;<br />
To teraz sobie odpowiedzmy dlaczego<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Pozdr.
10.06.2010 o 15:30 przez bloow
bloow
Buffon ale nikt Cie tu nie chce.
10.06.2010 o 15:22 przez hQ
hQ
Dokładnie, nikt ciebie tu nie potrzebuje Gigi.
10.06.2010 o 15:18 przez darek32
darek32
I dobrze bo nikt cie tu nie chce :p no chyba zeby reczniki podawać <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.06.2010 o 15:05 przez stojakII
stojakII
I tak cie tu nie chce ;] <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
10.06.2010 o 15:00 przez Ravensnest
Ravensnest
Widzę że Buffon planuje kończyć karierę bramkarza bo sprawdza swoje siły jako komik<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
A kto by Cie chłopczyku w Interze chciał<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
No się normalnie uśmiałem<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Co jak co ale poczucie humoru ma<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <br />
Może dowartościować się w jakiś sposób chciał<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Dzięki za poprawienie humoru<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
10.06.2010 o 14:41 przez DonDawido
DonDawido
Buffon nigdy nie przeniesie się do Interu tak samo jak Zanetti nigdy nie będzie grał w koszulce Juventusu, proste. ;)
10.06.2010 o 14:35 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
chyba testowal nowy towar na urodzinach od amałriego ; )<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
10.06.2010 o 14:32 przez filip85
filip85
buahaha, ale błysnął<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
10.06.2010 o 14:26 przez Adriano_forever
Adriano_forever
A ja mogę powiedzieć tylko jedną rzecz – nigdy nie będe chciał żebyś przeniósł się do Interu. Co mu odwaliło? Bramkarzy nie potrzebujemy.

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625108

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się