Pozostałe

Burza w szatni na Artemio Franchi (15)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 4 lata temu
535
15
fcinter serwisowe

Po porażce w kuriozalnym meczu przeciwko Fiorentinie, na stadionie we Florencji na gorąco doszło do konfrontacji pomiędzy przedstawicielami zarządu klubu, a sztabem szkoleniowym Stefano Piolego. 

Kolejny raz w ciągu ostatniej fatalnej serii Interu w lidze, bezpośrednio po zakończeniu spotkania trenerzy zostali poproszeni o spotkanie z wysłannikami klubu, którzy z trybun obserwowali mecz. Premium Sport donosi, że jeszcze wiele minut po tym jak ostatni piłkarze zameldowali się w klubowym autokarze, Stefano Pioli nadal tłumaczył się z kolejnej porażki Nerazzurrich przed Piero Ausilio, Giovannim Gardinim, Stevenem Zhangiem i Javierem Zanettim. 

Zobacz też

Bastoni Alessandro

CdS - Bastoni zagra, de Vrij nie (7)

03.12
09:01
kalendarze

Kalendarze 2022 - zapisy (1)

30.11
12:52

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.04.2017 o 16:23 przez Dejwid
Dejwid
Burza... Chyba nikt w to nie wierzy, bo kto niby miałby tę burzę zrobić. Tam nikt nie ma charyzmy nawet, a co dopiero żeby kogoś opieprzyć.
23.04.2017 o 12:46 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Kolejny trener przyjdzie i na początku będą wyniki.. do póki nie zacznie słuchać Icardiego Palacio i innych pseudo pilkarzykow w tym klubie coś jest nie tak bo jeżeli nie jesteś dobrym kolegą ICardiego i tego dziada Palcio to nie grasz tak było Jovetciem, Ljalicem... teraz Barbosa... J.Mario... za to częściej grają Eder... Brozovic Palcio o co tu chodzi? J.Mario zagrał ostatnio dwa razy w razy w pierwszym i według mnie najlepszy na boisku z naszych w obydwoch meczach... nie wydaje wam się dziwne.. ze kto inny może grać słabo w 15 z 30 meczy i nigdy nawet nie jest zmieniony...? Bramki strzela to fakt ale co z tego jak poza tym nie daje nic więcej.....
23.04.2017 o 12:05 przez interista28
interista28
moze troche afera za bardzo podsycona i rozdmuchana przez media .Jednak dni Pioliego sa policzone w Interze.
23.04.2017 o 10:55 przez Endru
Endru
Mourinho już wiedział że idzie do Realu w trakcie półfinałów z Barcelona
23.04.2017 o 10:21 przez rezun
rezun
Do przewidzenia to bylo dla kazdego kto zna trenera Piolego z jego wczesniejszych "osiagniec". Przedluzenie kontraktu z Ausilio było błedem.
23.04.2017 o 10:19 przez Rebelde
Rebelde
Ale oburzenie że wspierają trenera, a co mieli go wywalić na 5 kolejek do końca? Czy publicznie zwyzywać? W czym by to pomogło. Sezon dla nas już się skończył, pewnie decyzja w stosunku do przyszłości trenera też już zapadła. Wyjaśnili wszystko za zamkniętymi drzwiami i już, i pewnie to był krótka rozmowa bo Pioli dobrze zdaje sobie sprawę z tego że zwalił.
23.04.2017 o 09:05 przez timon
timon
TAk Guarin poklepali go po główce i powiedzieli ,,good job" :D Prezesi przeważnie schodzą do szatni gdy a) chcą pogratulować świetnej gry i wyniku b) są wkurzeni. Jak myślisz, która opcja w tym momencie miała miejsce? I co to ma do rzeczy co było przy autobusie? Co miał mu Zhang fucka pokazać? Wyjaśnili wszystko za zamkniętymi drzwiami, a pod publikę udzielają wsparcia swojemu pracownikowi(do póki tym pracownikiem jest)
23.04.2017 o 08:33 przez Klinsi64
Klinsi64
jest dokładnie tak jak pisze Guarin
23.04.2017 o 08:22 przez TomHardy
TomHardy
Guarin ty worze gówna. Pocaluj swojego Pioliego i Candreve w kakaowe oko.
23.04.2017 o 07:54 przez Guarin
Guarin
Zmanipulowany NEWS- nie było żadnej burzy wręcz przeciwnie normalna rozmowa i wsparcie trenera, zresztą w necie krąży zdjęcie jak Zhang jr razem ze Stefanem ściskają się przy autokarze. BEKA z adminów
23.04.2017 o 07:41 przez timon
timon
kredens222

Dobrze napisane z tym Ausilio. Tutaj nie trzeba tylko trenera, ale też konkretnego dyrektora sportowego. Ausilio i Pioli to po prostu dwaj przeciętniacy na swoich stanowiskach. Tutaj trzeba kogoś konkretnego z wizją, charakterem i odpowiednimi umiejętnościami
23.04.2017 o 07:40 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Zapewne dociagna juz z nim do końca rozgrywek no chyba ze dadzą znów tego z primavery. Ale jak dla mnie Pioli na przyszły sezon to temat zamknięty. Zani powinien w pocie czoła omawiać z Simeone jego transfer zaraz po zakończeniu LM tak jak to było z Mourinho do realu i juz na początek przygotowań do sezonu powinni pozbyć się szrotu i kupić ludzi chcących i potrafiących grać !!
23.04.2017 o 02:57 przez Kredence
Kredence
I jeszcze zapomniałem o jednym . Widać ewidentnie że Icardi jest sfrustrowany . Jeden z nielicznych zaangażowanych na 100 %. Żeby się zaraz nie okazało że Maurito zmieni zdanie i zapragnie gry klubie grającym o trofea. Kluby by się o niego zabijały. To byłby już gwózdz do trumny.
23.04.2017 o 02:51 przez Kredence
Kredence
Ależ ku rwa burdel prze okrutny. To się w głowie nie mieści co sie odpier dala w tym szalonym klubie. Jeżeli ktoś myślał że po przyjściu Suning coś się diametralnie zmieni w kwestii budowania zespołu to musi być ostrym świrem. Dawno nie było takiego burdelu jak obecnie. Nie wiadomo kto rządzi tym klubem, kto odpowiada za budowanie zespołu, transfery , Nic nie wiadomo. Ausilio to zwykły pionek ,i do tego cipa , mam go na liścia. Zanetti z całym szacunkiem ale wydaje się że nie ma absolutnie chęci żeby brać się za podejmowanie jakichkolwiek decyzji , zdecydowanie lepiej czuł by się w roli ambasadora/ przedstawiciela klubu. Więc może młody Zhang podejmuje decyzje , w co wątpie . Więc tak naprawde nie ma osoby która odpowiada za budowe zespołu. Od przypadku do przypadku, zwykły burdel. Zwolnienia Manciniego na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu , zastąpienie go dewurem a nastepnie dziadem Piolim nawet nie skomentuje. Ten klub potrzebuje gruntownej przebudowy od podstaw. Zmiana trenera czy kolejne duże transfery i tak nic nie dadzą w dłuższej perspektywie jeśli nie zmieni się sposobu zarządzanie klubem. Musi być sprecyzowana jedna/dwie osoby które odpowiadałyby za budowe zespołu. Ktoś kto będzie miał wizje tego jak ma wygladac budowa tej drużyny i zatrudni trenera który będzie do tej wizji pasował, Następnie taki trener musi mieć 100 % wsparcie klubu, musi czuć się pewnie. W dalszej kolejności trener wraz z dyrektorem sportowym określają jakich piłkarzy oraz na jakie pozycje potrzebują. To zapobiega sytuacją takiej jak z Barbosą kiedy płacimy za goscia 30 mln i typ nie wstaje z ławki. To jest wyrzucona kasa w błoto , moglismy miec za taką kase jakieś świetne wzmocnienie a jest dupa. Jak się ma kumatego dyrektora sportowego oraz dobrego trenera , którzy się dobrze dogadują to możesz budować zespół,. W naszym przypadku mówienie o transferach jest bezsensu , bo nie wiadomo kto będzie trenerem w nastepnym sezonie. A kupowanie pilkarzy bez porozumienia z trenerem jest bezsensu bo znow wywalimy na jakiegos kota w worku 30 mln a nowy trener uzna ze mu nie pasuje i już. Więc najpierw trener , potem transfery.
Aż nie wierze że chciało mi się tyle pisać ale ostatnie wydarzenia pokazują jasno że jesteśmy na dnie i aż serce boli jak się patrzy na ten burdel. Już nawet sparingi na SB nie cieszą specjalnie xD. Ustalmy jedno - JESTEŚMY W DUPIE PANOWIE . I raczej szybko się to nie zmieni. Ale i tak na zawsze FORZA Inter !
23.04.2017 o 01:41 przez Jovetic10
Jovetic10
A przed autobusem ściskał się z młodym Chińczykiem. Młyn to teraz Ausilio robi, dzięki któremu Pioli trafił do Interu. Zanetti to też się tam nadaje...

Shoutbox

Seba 04.12.2021 15:00

Milan dzisiaj liderem

Czaglar 04.12.2021 14:48

Satriano widze bramka w tej primce, co oni go cofnęli? W ogóle on ma 20 lat, tam nie ma jakiegoś limitu u-19?

siwanasaki 04.12.2021 14:29

Schira pisze o Nąndezie w styczniu

Piekarz 04.12.2021 14:28

przykra sprawa w tej primaverze

Orzeu 04.12.2021 14:26

Największa japońska sieć wolnocłowa Laox poinformowała, że #suning Group sprzedała 34% udziałów, zmniejszając swój udział do 30%

Ippon 04.12.2021 14:24

Dajcie spokój z lukaku zaczynamy świętować każde jego źle zagranie niczym kibice Milanu hakan i gigio

Ippon 04.12.2021 14:23

Jednak grają. Ale jeden z naszych się popłakał i zszedł.

domin98 04.12.2021 14:22

Widzę właśnie

domin98 04.12.2021 14:22

Jprdl

Ippon 04.12.2021 14:21

Na YT Interu transmisja

Ippon 04.12.2021 14:21

Słabo to wygląda. Mecz raczej nie zostanie dokończony. Ciekawe co wieczorem. Dostal nogą w szczękę, upadał nieprzytomny.

Piekarz 04.12.2021 14:21

3 bramki przez pół roku jezu jaka beka z murzyniska z przerośniętym ego

Ippon 04.12.2021 14:17

Gracze łapią się za glowy

Ippon 04.12.2021 14:17

W primaverze ko dostał z Interu gracz

oster 04.12.2021 14:13

Lukaku powtórka z Manchesteru? A tak kocha to Chelsea...

DragoDBZ 04.12.2021 14:09

Jak myślicie Lukaku już żałuje ? XD

broda4991 04.12.2021 13:55

Zaorane solidniutko

broda4991 04.12.2021 13:55

Hahaha

Endru 04.12.2021 13:54

Gdzie ma isc jak nie do nas

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stadio Giuseppe Meazza

Marzenie spełnione! Relacja z trybun Stadio Giuseppe Meazza (19)

25.10
19:37
Sheriff Tiraspol

Kim są pogromcy Szachtara i Realu? Portret Sheriffa Tiraspol (18)

29.09
08:32
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    15

    36

  • 2

    Milan

    Milan

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    34

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    15

    31

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    25

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    15

    24

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Dusan Vlahovic

    12

  • 2

    Ciro Immobile

    11

  • 3

    Duvan Zapata

    9

  • 4

    Giovanni Simeone

    9

  • 5

    Joao Pedro

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27335

Liczba newsów: 41099