Relacje

Cagliari - Inter 0:1 (37)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
1443
37

Inter Mediolan wygrał wyjazdowy mecz z Cagliari 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 39 minucie Samuel Eto'o.  Warto też dodać, że początek meczu został przerwany przez sędziego na skutek obraźliwych, rasistowskich przyśpiewek kibiców gospodarzy w kierunku Eto'o. Przerwa trwała około 3 minut. W tym czasie spiker apelował do kibiców o spokój, gdyż w Serie A takie zachowanie może zakończyć się walkowerem.

 

Tuż po wznowienu gry przez sędziego do strzelonej bramki Eto'o nic specjalnego sie nie działo. Drużyny grały spokojnie, bez żadnych porywczych akcji. Warto odnotować jedynie niecelny strzał Maicona w 23 minucie i Coutinho, który chwilę poźniej trafił wprost w bramkarza gospodarzy. Odpowiedzią na akcje Interu był jedynie strzał Cossu po dość ładnej ofensywnej akcji gospodarzy lecz uderzenie nie było precyzyjne.

W 39 minucie zza lini pola bramkowego uderzał Eto'o, wykorzystując błąd obrońcy Cagliari. Piłka wpadła do bramki tuż przy słupku nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

 

W drugiej połowie trochę odważniej zaczęło grać Cagliari. Pierwszą lepszą sytuację zmarnował Nene, który wbiegając w pole karne oddał strzał, po którym Julio Cesar odbił piłkę wprost pod nogi Matriego, którego też strzał zdołał obronić. Swoją szansę miał też Inter. Eto'o uderzał z dystansu lecz świetną interwencją popisał się Agazzi i sparował piłkę na rzut rożny. W ostatnim kwadransie meczu mogło dość do wyrównania. Po niebezpiecznym dośrodkowaniu Contiego, piłkę głową odbił Chivu lecz ta trafiła w poprzeczkę! Zaskoczony Cesar chwilę poźniej zdołał jeszcze wybronić dobitkę i zachować czyste konto w wyjazdowym meczu.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i mimo 3 punktów Inter znalazł się na 3 miejscu w tabeli.


Cagliari -Inter 0-1 (0-1)

Strzelcy: Eto'o 39.

 

 

CAGLIARI: 1 Agazzi; 14 Pisano, 13 Astori, 21 Canini, 31 Agostini; 8 Biondini (10 Lazzari 56), 5 Conti, 4 Nainggolan (23 Pinardi 78); 7 Cossu; 32 Matri, 18 Nenè (9 Acquafresca 64).

Ławka: 25 Pelizzoli, 2 Biasi, 3 Ariaudo, 24 Perico.

Trener: Pierpaolo Bisoli

 

INTER: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 5 Stankovic; 88 Biabiany (8 Thiago Motta 69), 10 Sneijder (11 Muntari 86), 29 Coutinho (20 Obi 66); 9 Eto'o.


Ławka: 12 Castellazzi, 23 Materazzi, 31 Alibec, 39 Santon.


Trener: Rafael Benitez

 

Sędzia: Paolo Tagliavento

Żółte kartki: Nenè 15, Nainggolan 23, Lucio 32, Lazzari 61.

 

0-1 Eto'o

 

Skrót 1 połowy meczu


Skrót 2 połowy meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Kontrowersyjny karny, rekord Dimarco i strata punktów w Turynie! Torino 2-2 Inter (48)

26.04
17:06

Podział punktów na zakończenie sezonu | Bologna 3-3 Inter (14)

23.05
18:07

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.10.2010 o 19:41 przez piotrekninter
piotrekninter
Matrix to wlasnie odwala, chociazby z Roma jakies symulacje,przewracanki<br />
<br />
skoro jest zasluzony to dac mu jakas funkcje jak dla Figo<br />
to co mamy trzymac na sile na lawce jeszcze KILKA lat Ivana Stanko Matrixa zamiast dac grac Ranocchia Destro Obi<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
18.10.2010 o 17:26 przez zbyniu45
zbyniu45
w tamtym sezonie na tym etapie gorzej gralismy...
18.10.2010 o 16:28 przez zbyniu45
zbyniu45
w cagliari zawsze graja straszna padaczke.. wazne 3 pkt bedzie dobrze mowie wam;]
18.10.2010 o 10:49 przez mati1908
mati1908
dobrze ze mamy wazne 3 pkt
18.10.2010 o 07:01 przez Odet
Odet
dużo nie napiszę<br />
liczą się 3 pkt<br />
ale zęby bolą jak się na to patrzy<br />
pozdr.
17.10.2010 o 22:42 przez konrados
konrados
Eto niezawodny<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.10.2010 o 20:11 przez dodo_IM
dodo_IM
Tak czy siak z Coutinho będziemy mieli w przyszłości wiele pożytku. Niech się ogrywa. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.10.2010 o 19:45 przez Darkh
Darkh
Hmm, narzekacie na Coutinho, a taka prawda ze to on oprocz Eto cos tam ciagnal z przodu. 2-3 akcje mial, ale musi pocwiczyc i nauczyc sie mocniej stac na nogach, to bedzie z niego pozytek<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.10.2010 o 19:30 przez bykuInter
bykuInter
Wazne ze wygralismy FORZA INTER<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
17.10.2010 o 17:32 przez Ajk
Ajk
Ponownie wynik ratuje Eto'o, mecz bardzo przeciętny. Tylko chwilami gra Interu wyglądała nieźle ale generalnie nie można za wiele dobrego o niej powiedzieć. Najważniejsze, że zdobyliśmy 3pkt i oby tak do styczniowego mercato... mam nadzieję lepszego niż poprzednie.
17.10.2010 o 17:29 przez mikruzzo
mikruzzo
Dobra i taka wygrana ważne trzy pkt. A co do Materazziego to sie zgadzam z kolegą poniżej odwalcie się od niego bo gdyby koleś nie zasługiwal to nie przywdziewał by barw Interu<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.10.2010 o 17:12 przez Piotr1996
Piotr1996
Brawo Eto'o oby tak dalej <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
17.10.2010 o 17:08 przez nynek
nynek
Lapy precz Mongoły od Matrixa. A co on wam przeszkadza na ławce. Gosciu chociaż szatnie trzyma w ryzach zeby gwiazdowania nie było. A jak wchodzi z ławki to jeszcze nie widzałem zeby jakąś wieksza kaszanę walił. Tacy ludzie, którzy za Inter by sie pokroc dali, są dla klubu na wage złota, i nie zmieni to fakt czy ktos ma lat 20,28,czy 37.
17.10.2010 o 16:49 przez piotrekninter
piotrekninter
wazne 3 pkt,mecz slaby, swiadczy o tym tez mala liczba komentarzy<br />
niestety nasza lawka to dno,Matrix dawno powinien zwolnic miejsce,Muntari odejsc,o szrocie nie wspomne<br />
gracze pokroju Coutinhio Biabiany powinni sie lapac do kadry 25 osobowej,ale przy braku absencji w 18 meczowej nie powinno ich byc, jeszcze nie teraz,za pare lat moze cos pograja, narazie sa za slabi na taki klub jak Inter
17.10.2010 o 16:31 przez etomaster
etomaster
Ta bramka eto'o była super i znowu nas uratował.<img src="/files/emoticons/38" alt="&lt;vuvuzela&gt;" />
17.10.2010 o 15:32 przez mAlEc7
mAlEc7
Całe szczęście że Eto'o znów uratował zwycięstwo<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
17.10.2010 o 15:27 przez Dominho
Dominho
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
17.10.2010 o 14:35 przez MatiInter
MatiInter
wyjazd,3pkt jest dobrze ale gra nie zachwyca wiec szału nie ma
17.10.2010 o 14:25 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ciężko było. Eto zagrał jak zwykle dobrze. Coutinho początek miał dobry. Może nie wszystko mu wychodziło ale był widoczny. Zobaczymy jak sie jego kariera dalej potoczy
17.10.2010 o 14:23 przez pomiot
pomiot
Są 3 pkt to jest najważniejsze<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Szkoda, że musimy grać na czas z Cagliari.
17.10.2010 o 14:22 przez Tomik2209
Tomik2209
Moze niektorzy stwierdza ze to zbytnia krytyka ale ogladam naprawde duzo meczy. i jak patrze na real barce lub angielskie potegi to widze przepaść.A napewno powinnnismy Porównywaź sie do najlkepszych drózyn a nie przecietnych.A tu niestety widzimy brak zgrania.duzo strat w srodku,niecelne wrecz czasami bessensowne zagranie strzly w niebo i wybicia na oslep,ja tego nie widze dobrze
17.10.2010 o 14:07 przez Tomik2209
Tomik2209
Tragedia.wczoraj ogladalem lepszy mecz Lech-Zagłebie.Mamy 3 graczy Julio Lucio I Eto/Gdzie jest maicon i gdzie sneider.Maicon chyba najslabszy dzisisaj.Co sie dzieje z tym zespołem.kopanina.I gdzie jest linia pomocy do jasnej cholery. Jak my mamy walczyc z najlepszymi w LM.NIE WIDZE TEGO NARAZIE
17.10.2010 o 13:46 przez Bergomi
Bergomi
Eto'o w obecnej formie po prostu musi grać na środku ataku.
17.10.2010 o 13:45 przez Dominho
Dominho
Dobrze że powrót Zanettiego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
17.10.2010 o 13:39 przez Bergomi
Bergomi
Brawo Julio Cesar!
17.10.2010 o 13:19 przez pomiot
pomiot
Co byśmy zrobili gdyby nie nasz kochane Eto<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
17.10.2010 o 12:26 przez Filip©
Filip©
gdzie Kłareżma? gdzie Mancini? Przeszła mi ochota na oglądnie meczu
17.10.2010 o 12:22 przez hQ
hQ
Lepiej Zanetti na lewą obronę a Chivu już na DP niż tak jak jest. Wspaniale też na lewicie grał Santon ostatnio jak wszedł na boisko, on powinien grać..
17.10.2010 o 12:20 przez yoda79
yoda79
Ja tam na Kołtuna i Biabanego nie liczę - myślę,że pomogą odnieść zwycięstwo ci co zwykle - Wes czy Samuel.
17.10.2010 o 12:15 przez Kubusa10
Kubusa10
Coutinho jak dzisiaj nie wsadź to przestaje w niego wierzyć <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625229

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się