Pozostałe

CdS - Lautaro vs Alexis - kto zagra z Sampdorią? (10)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
10 miesięcy temu
1195
10
Alexis Sanchez Bereszynski Sampdoria

W ostatnim czasie w mediach często przewija się temat Alexisa Sancheza. Corriere dello Sport w dzisiejszym wydaniu analizuję szanse Chilijczyka na występ z Sampdorią. 

Wypożyczony z Manchesteru United napastnik dobrą zmianą w pucharowym starciu z Napoli pokazał, że po wznowieniu rozgrywek może odegrać ważną rolę w drużynie Nerazzurrich. Sanchez przez niewiele ponad 15 minut swojego występu ożywił formację ofensywną drużyny i w przeciwieństwie do Lautaro Martineza, który zagrał tak, jakby myślami był już w Barcelonie, stworzył realne zagrożenie pod bramką Davida Ospiny.

W najbliższą niedzielę Inter czeka pierwszy ligowy pojedynek po wznowieniu rozgrywek. Antonio Conte coraz bardziej zastanawia się, w jaki sposób zestawić linię ataku na to starcie. Wizja posłania do boju duetu Lukaku - Sanchez wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale z drugiej strony szkoleniowiec Interu obawia się tego, że odesłanie Martineza na ławkę rezerwowych może spowodować niesnaski i problemy dyscyplinarne. 

Wypożyczenie Alexisa Sancheza kończy się wraz z zakończeniem sezonu. Mediolański klub zasiadł już do rozmów w tej sprawie z Czerwonymi Diabłami, ale nie wiadomo, w jakim kierunku potoczą się negocjacje. 31-latek z pewnością jednak będzie chciał w końcówce sezonu pokazać i udowodnić, że potrafi jeszcze grać na wysokim poziomie. W jego przypadku motywacji nie powinno zabraknąć.    

 

Zobacz też

Steven Zhang prezydent suning

Powrót Zhanga - Prezydenta czeka wiele pracy (4)

10.04
10:42
Lautaro Martinez Torino

Lautaro: Moim marzeniem jest pozostanie w Interze (7)

09.04
10:22

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.06.2020 o 13:54 przez lays
lays
Lautaro powinien usiąść na ławie choćby po to żeby go trochę utemperowac. Bo póki co zagrał półtora sezonu w Europie, nic nie wygrał a sodowa zaczyna udezac do głowy ewidentnie.
19.06.2020 o 09:24 przez mroowa111
mroowa111
dobro zespołu przede wszystkim, powinno liczyć się kto jest aktualnie w lepszej formie i moze dać więcej druzynie
19.06.2020 o 02:40 przez Domino
Domino
Ja bym się zdziwił gdyby Conte zareagował od razu na słabszy występ Lautaro i dobre wejście z ławki Sancheza, i gdyby wpuścił już w meczu z Sampdorią Sancheza od pierwszej minuty.
U Conte 11-tka jest raczej żelazna, nie reaguje szybko rotacją.
18.06.2020 o 16:23 przez Endru
Endru
Jak odstawimy Lautaro na lawe to mozemy odstraszyć Barcelone. Dla mnie ten chlopak w tej chwili to jedynie gotowka za ktora mozemy sie wzmocnic nie wiąże z nim zadnych nadziei dlatego nie mozemy świadomie obniżyć jego ceny. Sanchez tu powinen byc strażakiem jak Argentyńczyk bedzie gral totalna padake czego mozna sie spodziewać.
18.06.2020 o 19:02 przez danielinter
+2
danielinter
To jest dla nas ostatni dzwonek zeby wlaczyc sie o walke na scudetto i maja grac ci co sa w najlepszej formie.Nie jestesmy Sassuolo zeby wystawiac tych pilkarzy na ktorych mozemy najwięcej zarobić.
18.06.2020 o 15:48 przez mateusz-micko
mateusz-micko
Jak nie zagra Alexis to będę zdziwiony. W mecz z Napoli zrobił więc nich Lautaro. Jemu przyda się ławka, bo spoczął na laurach trochę przez to zamieszanie z Barceloną
18.06.2020 o 15:04 przez Vancore
Vancore
Sampa nie pierdnie, to pewne 3 punkty nie oszukujmy sie, i dlatego wlasnie powinien zagrac Lautaro zeby pokazac cokolwiek na boisku bo jak nie z nimi to juz nie wiem z kim. Jak da dupy to odstawic na laweczne i grac panem czilijczykiem.
18.06.2020 o 14:19 przez KoBa
KoBa
Alexis.
18.06.2020 o 13:49 przez kulfon32
kulfon32
Alexis
18.06.2020 o 13:47 przez Gloin1989
Gloin1989
ALEXIS

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274