Plotki transferowe

CdS - MU po Skriniara (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
13 dni temu
1187
17
Milan Skriniar

W ostatnich dniach skomplikowała się sprawa przedłużenia kontraktu Milana Skriniara z Interem. Niepewność w tej sprawie chce wykorzystać przyglądający się wszystkiemu z boku Manchester United.

Kością niezgody pomiędzy zawodnikiem i klubem są oczywiście pieniądze. Inter oferuje słowackiemu obrońcy podwyżkę do 2.5 mln euro rocznie, z kolei agent chciałby wywalczyć dla 23-latka stałą pensję na poziomie 3.5 mln euro. Wielkim fanem talentu byłego zawodnika Sampdorii jest szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho. Portugalczyk bardzo chciałby sprowadzić w swoje szeregi tego środkowego obrońcę i już wkrótce może poczynić ku temu pierwsze kroki.

Zobacz też

Nicolo Barella

Inter po Barellę (7)

14.09
16:17
Luka Modric

Temat Modricia wróci zimą? (13)

11.09
18:25

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 14:53 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Wola Skriniara będzie ostateczna.
14.09.2018 o 14:21 przez kusy
kusy
Skrinar zostanie legenda Interu, tak będzie i inaczej być nie może.
13.09.2018 o 23:13 przez VVujek
VVujek
Won od Skrinara, taka prawda
13.09.2018 o 18:29 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Możemy gdybać, a czas pokaże na co zdecyduje się Skriniar, ja bardzo liczę, że zostanie, ale nie wiadomo, co tak naprawdę mu w głowie siedzi...
13.09.2018 o 13:48 przez Kazam
+2
Kazam
Klinsi64 napisał:
Od początku twierdziłem,że Skriniar to typ piłkarza który będzie parł do przodu,a nie bawił się w sentymenty,pokaże się z dobrej strony w LM to jego kolejnym przystankiem będzie Barcelona lub inny klub ze ścisłego topu
Inter to klub ze ścisłego topu, nawet kilka lat posuchy tego nie zmienił. Teraz mamy prężny zarząd, pomysł na zespół. Na zbieranie plonów będzie czas.
13.09.2018 o 14:02 przez Orzeu
+2
Orzeu
100% racji.
13.09.2018 o 15:25 przez Czarson
+1
Czarson
Historycznie jak najbardziej, teraz aspirujemy i można uznać, że jesteśmy na dobrej drodze jednak jeśli ktoś sądzi, że jesteśmy teraz lub za rok rywalizować z drużynami pokroju Realu czy Bacelony nie tylko na boisku ale i na rynku transferowym to zwyczajnie sam siebie oszukuje. Katalończycy rzucą na stół 80-100mln € i pewine około 6-7mln rocznie dla Skirniara i nic nie zrobimy z tym, co więcej byłoby to głupie. Nawet nie mówie o drużynach angielskich, które mają jeszcze większe fundusze lecz mniejszą klase.
13.09.2018 o 15:25 przez Czarson
+1
Czarson
Historycznie jak najbardziej, teraz aspirujemy i można uznać, że jesteśmy na dobrej drodze jednak jeśli ktoś sądzi, że jesteśmy teraz lub za rok rywalizować z drużynami pokroju Realu czy Bacelony nie tylko na boisku ale i na rynku transferowym to zwyczajnie sam siebie oszukuje. Katalończycy rzucą na stół 80-100mln € i pewine około 6-7mln rocznie dla Skirniara i nic nie zrobimy z tym, co więcej byłoby to głupie. Nawet nie mówie o drużynach angielskich, które mają jeszcze większe fundusze lecz mniejszą klase.
13.09.2018 o 13:45 przez Endru
+3
Endru
W tym momencie Inter bardziej atrakcyjnym klubem od MU po co Skriniar ma sie cofac? Jak juz mialby isc do przodu to pewnie farsa albo sreal.
13.09.2018 o 13:32 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
Od początku twierdziłem,że Skriniar to typ piłkarza który będzie parł do przodu,a nie bawił się w sentymenty,pokaże się z dobrej strony w LM to jego kolejnym przystankiem będzie Barcelona lub inny klub ze ścisłego topu
13.09.2018 o 12:11 przez Kazam
+3
Kazam
Ostatnie wypowiedzi Skriniara są już mniej entuzjastyczne względem klubu, takie mam wrażenie. Jakby coś się w nim lekko zmieniło. Może mi się wydaje, ale myślę że do niego dotarło że jest bardzo łakomym kąskiem na rynku i może wywierać presję na obecnego pracodawcę (Inter) w celu wywalczenia lepszego kontraktu. Każdy z nas tutaj wie doskonale, że zasłużył na dużą podwyżkę, ale też rozumie Auzylo, że nie chce się tak łatwo uginać pod presją żądań agenta zawodnika. Można zawsze zaproponować niższą podstawę ale zawrzeć kilka bonusów. Murińjo niech sobie poszuka gdzieś indziej obrońcy, wara od Skriniara.
13.09.2018 o 12:10 przez KRS
+2
KRS
pytanie czy Mou utrzyma posadę do otwarcia okna transferowego :)
13.09.2018 o 12:06 przez Kondzik
+3
Kondzik
A gdzie był Jose jak Milan grał w Sampie? Po tym sezonie ten pan będzie już wart ponad 100mln. Sprzedaż kompletnie nie wchodzi w grę bo nasz Zhang taka kwote to posiada na książeczce oszczednosciowej a po drugie jak mamy wracać do top klubów sprzedając filar drużyny. Tu nie As Roma panie Mourinho
13.09.2018 o 12:00 przez Lopez
+5
Lopez
Źródłem tego newsa jest The Sun bo to oni wczoraj pisali o tym zaInteresowaniu, a dzisiaj napisał o tym FcInternews, dlatego w tym newsie nie ma źródła, na które powoływali się Włosi.

Spokojnie Inter się ze Skriniarem dogada, a Mou to nie wiem czy dotrwa do stycznia :)
13.09.2018 o 11:58 przez IlCapitano
+7
IlCapitano
I znowu sapią pismaki niepotrzebnie, zwyczajne negocjacje, agent gra na czas a i tak wszystko zostanie dogadane. Te 3 mln rocznie to mu się zwyczajnie należą jak psu miska, to jest top3 środkowych obrońców Serie A, on musi u nas zostać na lata.
13.09.2018 o 11:46 przez Claudio
+8
Claudio
Pewnie spokojnie się dogadują co do kontraktu, a pismaki znowu robią niepotrzebny zamęt.
13.09.2018 o 11:41 przez KoBa
+4
KoBa
Mourinho to może niech się już przestanie "ukochanym" Interem Interesować może.

Shoutbox

pluto11 26.09.2018 16:35

Keita musi dostać więcej minut bo takie wejścia na 15 - 20 to za mało

KoBa 26.09.2018 16:35

pewnie Gaglia za Vecino Politano za Candrevę i Keita za Perisica zagramy

KoBa 26.09.2018 16:34

ma z Cagliari wreszcie zagrać

KoBa 26.09.2018 16:34

no Wersalko też na 0 jak na razie

Skepta 26.09.2018 16:30

keita o :cenzor: ał w tym monaco, zgównial jak El Shaarawy

FReeFonix 26.09.2018 16:28

ogólnie to wszyscy na plus, jedynie na 0 Keita Balde

Skepta 26.09.2018 16:26

który u nas ogarnia

Skepta 26.09.2018 16:26

pierwszy murzyn od czasów Eto'o

InteristaNagato 26.09.2018 16:26

i De Vrij bo ladnie czyszcza ze Skriniarem

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dokladnie

Skepta 26.09.2018 16:25

na ten moment

Skepta 26.09.2018 16:25

awesomah najlepszy nasz transfer

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

i go tu nie chce

InteristaNagato 26.09.2018 16:25

dlatego jest :cenzor: owy

Czarson 26.09.2018 16:24

nowy nejmar

Skepta 26.09.2018 16:23

jezu ale ale awesomah killshota sprzedal w wywiadzie Chiesie

InteristaNagato 26.09.2018 16:23

moze Gaglia tak powinien strzelac bramki :D bo kazdy jego strzal leci w trybuny :D

Czarson 26.09.2018 16:23

no i gaglia sie wystrzelal

InteristaNagato 26.09.2018 16:22

dokladnie

KoBa 26.09.2018 16:22

suma sumarum dał więcej dobrego niż złego

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    5

    15

  • 2

    Napoli

    Napoli

    5

    12

  • 3

    Fiorentina

    Fiorentina

    6

    10

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    10

  • 5

    Inter

    Inter

    6

    10

  • 6

    Lazio

    Lazio

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    5

  • 2

    Lorenzo Insigne

    4

  • 3

    Rodrigo De Paul

    4

  • 4

    Gregoire Defrel

    4

  • 5

    Ciro Immobile

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 21 września

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Empoli

Sobota, 22 września

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Cagliari

  • FT

    Fiorentina

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Inter

Niedziela, 23 września

  • FT

    Torino

    1 - 3

    Napoli

  • FT

    Chievo

    0 - 2

    Udinese

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Atalanta

  • FT

    Frosinone

    0 - 2

    Juventus

Wtorek, 25 września

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Fiorentina

Środa, 26 września

  • 19:00

    Udinese

    ? - ?

    Lazio

  • 21:00

    Roma

    ? - ?

    Frosinone

  • 21:00

    Atalanta

    ? - ?

    Torino

  • 21:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:00

    Genoa

    ? - ?

    Chievo

  • 21:00

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 21:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

Czwartek, 27 września

  • 19:00

    SPAL

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:00

    Empoli

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (7)

17.09
18:27
Liga Mistrzow puchar

Liga Mistrzów - żyła złota (12)

29.08
13:29
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17620

Liczba newsów: 31684