Plotki transferowe

CdS - MU po Skriniara (17)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
7 miesięcy temu
1339
17
Milan Skriniar

W ostatnich dniach skomplikowała się sprawa przedłużenia kontraktu Milana Skriniara z Interem. Niepewność w tej sprawie chce wykorzystać przyglądający się wszystkiemu z boku Manchester United.

Kością niezgody pomiędzy zawodnikiem i klubem są oczywiście pieniądze. Inter oferuje słowackiemu obrońcy podwyżkę do 2.5 mln euro rocznie, z kolei agent chciałby wywalczyć dla 23-latka stałą pensję na poziomie 3.5 mln euro. Wielkim fanem talentu byłego zawodnika Sampdorii jest szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho. Portugalczyk bardzo chciałby sprowadzić w swoje szeregi tego środkowego obrońcę i już wkrótce może poczynić ku temu pierwsze kroki.

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Inter ma nadzieje, że sprzeda w końcu Barbosę (5)

23.04
19:05
Ivan Perisic

Kolejny klub chce Perisicia (10)

23.04
17:55

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.09.2018 o 14:53 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Wola Skriniara będzie ostateczna.
14.09.2018 o 14:21 przez kusy
kusy
Skrinar zostanie legenda Interu, tak będzie i inaczej być nie może.
13.09.2018 o 23:13 przez VVujek
VVujek
Won od Skrinara, taka prawda
13.09.2018 o 18:29 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Możemy gdybać, a czas pokaże na co zdecyduje się Skriniar, ja bardzo liczę, że zostanie, ale nie wiadomo, co tak naprawdę mu w głowie siedzi...
13.09.2018 o 13:48 przez Kazam
+2
Kazam
Klinsi64 napisał:
Od początku twierdziłem,że Skriniar to typ piłkarza który będzie parł do przodu,a nie bawił się w sentymenty,pokaże się z dobrej strony w LM to jego kolejnym przystankiem będzie Barcelona lub inny klub ze ścisłego topu
Inter to klub ze ścisłego topu, nawet kilka lat posuchy tego nie zmienił. Teraz mamy prężny zarząd, pomysł na zespół. Na zbieranie plonów będzie czas.
13.09.2018 o 14:02 przez Orzeu
+2
Orzeu
100% racji.
13.09.2018 o 15:25 przez Czarson
+1
Czarson
Historycznie jak najbardziej, teraz aspirujemy i można uznać, że jesteśmy na dobrej drodze jednak jeśli ktoś sądzi, że jesteśmy teraz lub za rok rywalizować z drużynami pokroju Realu czy Bacelony nie tylko na boisku ale i na rynku transferowym to zwyczajnie sam siebie oszukuje. Katalończycy rzucą na stół 80-100mln € i pewine około 6-7mln rocznie dla Skirniara i nic nie zrobimy z tym, co więcej byłoby to głupie. Nawet nie mówie o drużynach angielskich, które mają jeszcze większe fundusze lecz mniejszą klase.
13.09.2018 o 15:25 przez Czarson
+1
Czarson
Historycznie jak najbardziej, teraz aspirujemy i można uznać, że jesteśmy na dobrej drodze jednak jeśli ktoś sądzi, że jesteśmy teraz lub za rok rywalizować z drużynami pokroju Realu czy Bacelony nie tylko na boisku ale i na rynku transferowym to zwyczajnie sam siebie oszukuje. Katalończycy rzucą na stół 80-100mln € i pewine około 6-7mln rocznie dla Skirniara i nic nie zrobimy z tym, co więcej byłoby to głupie. Nawet nie mówie o drużynach angielskich, które mają jeszcze większe fundusze lecz mniejszą klase.
13.09.2018 o 13:45 przez Endru
+3
Endru
W tym momencie Inter bardziej atrakcyjnym klubem od MU po co Skriniar ma sie cofac? Jak juz mialby isc do przodu to pewnie farsa albo sreal.
13.09.2018 o 13:32 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
Od początku twierdziłem,że Skriniar to typ piłkarza który będzie parł do przodu,a nie bawił się w sentymenty,pokaże się z dobrej strony w LM to jego kolejnym przystankiem będzie Barcelona lub inny klub ze ścisłego topu
13.09.2018 o 12:11 przez Kazam
+3
Kazam
Ostatnie wypowiedzi Skriniara są już mniej entuzjastyczne względem klubu, takie mam wrażenie. Jakby coś się w nim lekko zmieniło. Może mi się wydaje, ale myślę że do niego dotarło że jest bardzo łakomym kąskiem na rynku i może wywierać presję na obecnego pracodawcę (Inter) w celu wywalczenia lepszego kontraktu. Każdy z nas tutaj wie doskonale, że zasłużył na dużą podwyżkę, ale też rozumie Auzylo, że nie chce się tak łatwo uginać pod presją żądań agenta zawodnika. Można zawsze zaproponować niższą podstawę ale zawrzeć kilka bonusów. Murińjo niech sobie poszuka gdzieś indziej obrońcy, wara od Skriniara.
13.09.2018 o 12:10 przez KRS
+2
KRS
pytanie czy Mou utrzyma posadę do otwarcia okna transferowego :)
13.09.2018 o 12:06 przez Kondzik
+3
Kondzik
A gdzie był Jose jak Milan grał w Sampie? Po tym sezonie ten pan będzie już wart ponad 100mln. Sprzedaż kompletnie nie wchodzi w grę bo nasz Zhang taka kwote to posiada na książeczce oszczednosciowej a po drugie jak mamy wracać do top klubów sprzedając filar drużyny. Tu nie As Roma panie Mourinho
13.09.2018 o 12:00 przez Lopez
+5
Lopez
Źródłem tego newsa jest The Sun bo to oni wczoraj pisali o tym zaInteresowaniu, a dzisiaj napisał o tym FcInternews, dlatego w tym newsie nie ma źródła, na które powoływali się Włosi.

Spokojnie Inter się ze Skriniarem dogada, a Mou to nie wiem czy dotrwa do stycznia :)
13.09.2018 o 11:58 przez IlCapitano
+7
IlCapitano
I znowu sapią pismaki niepotrzebnie, zwyczajne negocjacje, agent gra na czas a i tak wszystko zostanie dogadane. Te 3 mln rocznie to mu się zwyczajnie należą jak psu miska, to jest top3 środkowych obrońców Serie A, on musi u nas zostać na lata.
13.09.2018 o 11:46 przez Claudio
+8
Claudio
Pewnie spokojnie się dogadują co do kontraktu, a pismaki znowu robią niepotrzebny zamęt.
13.09.2018 o 11:41 przez KoBa
+4
KoBa
Mourinho to może niech się już przestanie "ukochanym" Interem Interesować może.

Shoutbox

Speaker 25.04.2019 23:01

ale to w samej ekstraklasie?

Alfa 25.04.2019 22:45

chyba 9,4

Klinsi64 25.04.2019 22:43

94

Klinsi64 25.04.2019 22:43

nie wiecie

Klinsi64 25.04.2019 22:43

zgadnijcie ile goli strzelili hiszpanie w obecnym sezonie ekstraklasy?

kusy 25.04.2019 22:37

Strzał chiesy określa jego dzisiejszy występ całościowy

Chuchu 25.04.2019 22:33

ale silny skurczybyk jest

Chuchu 25.04.2019 22:33

Zapata mógł fajną brameczkę strzelić ale się machnął przy strzale 1 na 1 :D

kusy 25.04.2019 22:32

o zbyt wiele pytasz

Klinsi64 25.04.2019 22:30

jak czesto go ogladasz?

kusy 25.04.2019 22:30

Często gra słabo

Klinsi64 25.04.2019 22:30

jak Perisrak czy inny Karamoh

Klinsi64 25.04.2019 22:29

powinien w kazdym meczu wymiatać

Fanatyczny 25.04.2019 22:25

Chiesa przehajpowany strasznie zawodnik.

Chuchu 25.04.2019 22:21

Chiesa dziś gówno gra

miniu86 25.04.2019 22:17

chyba laBłąd

miniu86 25.04.2019 22:16

Atalanto masz oje.bac w finale bande Lotito

Chuchu 25.04.2019 22:16

Lafont, a były ploty, że nam Samira zastąpi

Chuchu 25.04.2019 22:16

ten bramkarz to nieporozumienie :D

Klinsi64 25.04.2019 22:15

witamy atalante w finale

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    33

    87

  • 2

    Napoli

    Napoli

    33

    67

  • 3

    Inter

    Inter

    33

    61

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    33

    56

  • 5

    Milan

    Milan

    33

    56

  • 6

    Roma

    Roma

    33

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    22

  • 2

    Duvan Zapata

    21

  • 3

    Krzysztof Piatek

    21

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 27 kwietnia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Empoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 kwietnia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Chievo

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 29 kwietnia

  • 19:00

    Atalanta

    ? - ?

    Udinese

  • 21:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 23511

Liczba newsów: 33564