Informacje z klubu

CDS - przewidywalna 11-tka na Bolonię (14)

Autor:
Źródło: Corriere Dello Sport
prawie 4 lata temu
247
14
fcinter serwisowe

Corriere dello Sport typuje w dzisiejszym wydaniu 11-tkę jaka wybiegnie w niedzielę na Bolonię (mecz na Eleven o 15:00):

Zmiany nastąpią na boku obrony, gdzie podmęczonego Davide Santona (w ostatnim meczu chwytały go skurcze) zastąpi powracający do składu Ansaldi.

Drugą zmianą będzie zastąpienie Medela Kondogbią. Chilijczyk dostaje ostatnio mocno w kość, przez co Frank De Boer postanowił dać mu odpocząć, tym bardziej, że Geoffrey Kondogbia nie zagra w czwartek w Pradze, ponieważ nie jest zgłoszony do Ligi Europejskiej.

Trzecią zmianą będzie powrót Banegi, który powraca do składu po odbyciu kary za czerwoną kartkę w meczu z Juventusem. 

Ważną wiadomością jest także fakt, że w tym spotkaniu zadebiutuje nowy nabytek Interu - Gabriel Barbosa. Zawodnik ma dostać kilkadziesiąt minut w drugiej połowie. Prezentacja zawodnika zaowocowała zwiększoną sprzedażą biletów na niedzielne spotkanie. 

 

Inter: Handanovic; D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Ansaldi; Joao Mario, Kondogbia; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

Zobacz też

Appiano brama wieczór

Inter rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu (0)

07.09
10:12
Tommaso Berni

Tommaso Berni opuścił Inter (22)

01.09
11:50

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.09.2016 o 20:23 przez Gajdzik
Gajdzik
Tak głośno o tym Gabrielu, że już nie umiem się doczekać debiuty, ale z drugiej strony mam obawy czy wytrzyma taką presję...
23.09.2016 o 19:12 przez inter_21
inter_21
Dla mnie Kondo to typowy DP i liczę że pokaże klasę w tym meczu będąc wreszcie na swojej pozycji. Ewentualnie Santon za DD a tak nie ma się do czego przyczepić
23.09.2016 o 16:27 przez IlCapitano
IlCapitano
Przede wszystkim to muszą zagrać ci, którzy nie są zgłoszeni do LE, a następnie na Spartę wyjść poważnym składem, a nie takim gównem jak na Hapoel, bo musimy ten mecz wygrać.
23.09.2016 o 16:10 przez Enigma
Enigma
Dokładnie , 30 mln więc Kondogbia powinien pokazać co nie co , może w tym meczu odzyska formę , kto wie
23.09.2016 o 15:52 przez interista1987
interista1987
Dobrze bedzie zobaczyc Ansaldiego w koncu no i Kondogbie na pozycji Medela.
Kondogbia ma ostatni sezon na to zeby w koncu zaczac grac dobrze w tym klubie co jak co ale chlop za 30 baniek powinien byc naszym mocnym punktem bo nie mowie juz, ze gwiazda.
23.09.2016 o 15:48 przez Kondzik
Kondzik
Jestem ciekaw gry Ansaldiego. Wazne ze Juto przyspawany chyba do lawki razem z wirtuozem Rano.
23.09.2016 o 14:46 przez piotrekninter
piotrekninter
na papierze najmocniejszy skład
Danilo wydaje się piłkarsko najlepszy ( biorąc pod uwagę jeszcze Yuto i Davide) mimo że ostatnio gra kiepsko,najsłabiej w 11stce
23.09.2016 o 14:44 przez Endru
Endru
Idealny sklad . Zobaczymy co Kondo zaprezentuje oby sie chlopak w koncu przelamal i zaczal grac na swoim poziomie z monaco. Barbosa wejdzie na zmeczona Bolonie i zablysnie mam nadzieje :)
23.09.2016 o 14:28 przez Pjerun
Pjerun
Teoretycznie taki skład jaki większość użytkowników tej strony by chciała.
Mimo wszystko boje się, że Kondogbia może nie łatać dziur w środku pola tak jak Medel, ale trzeba dać mu szansę.
23.09.2016 o 14:07 przez mathias
mathias
Santon ostatnio grał lepiej od DD. Ansaldi mógłby zastąpić właśnie Danilo a nie Santona.
Natomiast wystawianie Kondo na DMF to jednak spore ryzyko, ale trzeba dać chłopakowi szansę. Oby tylko po jego stracie nie padła jakaś bramka, bo się psychicznie podłamie i tyle z niego będzie.
23.09.2016 o 13:55 przez luuki
luuki
Kondogbia to "niby" taki box-to-box, a w tej taktyce wydaje się, że ma zastępować Medela na defensywnym. Jestem ciekaw czy to wypadli, bo jednak Medel to Medel.. Chyba, że się będą uzupełniać z Mario w odbiorach. Ja trzymam kciuki za Kondona, bo mimo kiepskiej gry, jest sympatycznym gościem.
23.09.2016 o 13:53 przez Claudia1993Inter
Claudia1993Inter
oby Kondo zaliczył dobry mecz i wygryzł naszego krasnala ze skladu :)
23.09.2016 o 13:50 przez webo123
webo123
chyba najmocniejszy skład Interu w tym sezonie
23.09.2016 o 13:39 przez Jovetic10
Jovetic10
Jak to jest z tym Kondogbia, to jest defensywny pomocnik jak Medel czy typowy środkowy pomocnik? Pojawiają się głosy, że nie gra na swojej pozycji, a strony z profilami zawodników mówią co innego.

Shoutbox

Claudio 21.09.2020 23:15

Di Marzio - Candreva alla Sampdoria; domani le visite mediche. All’Inter 1 mln più bonus in caso di salvezza

Claudio 21.09.2020 23:15

Dziczek dziś na treningu Salernitany zasłabł i go do szpitala zgarnęli

jaszczomb 21.09.2020 22:52

wilki

jaszczomb 21.09.2020 22:52

gol

Czarson 21.09.2020 22:43

doczekal sie tej dick czerwonej

Claudio 21.09.2020 22:41

liczylem ze Wolves sie bardziej postawia City

SETE 21.09.2020 22:40

Narqa

SETE 21.09.2020 22:40

Pewne 3 pkt , Pioli stworzył potwora

SETE 21.09.2020 22:39

I w sumie tyle tej Bolonii było

Claudio 21.09.2020 22:39

co widzialem ostatnie 10 minut to Bologna miala sporo okazji

SETE 21.09.2020 22:38

Powiem tak , fizycznie Milan wyglada dobrze i widać ze mentalnie dobrze się czuja

Claudio 21.09.2020 22:37

no latwy maja poczatek, ale w 4 i 5 kolejce odbija się od ściany

SETE 21.09.2020 22:36

Crotone , Spezia ... na komplecie wjadą

WTC 21.09.2020 22:36

miałem sobie wybrać jedenastkę Milanu do Fantasy, ale nie chciałem wygrać zabawy już po pierwszej kolejce

Claudio 21.09.2020 22:36

cos mi sie wydaje ze nasi nie to ze nie mieli kasy, ale serio stwierdzili ze jest za slaby i nie ma czasu na ogrywanie

SETE 21.09.2020 22:35

Milan ma autostradę do derbów

SETE 21.09.2020 22:35

Koszulka Milanu wazy

Claudio 21.09.2020 22:35

w LE z tymi amatorami z Irlandii jak wszedl to najgorszy. Dziś też fatalny. Aż tak jest przestraszony? Bez jaj

SETE 21.09.2020 22:35

Bologna mogła postraszyć w ostatnich minutach

jaszczomb 21.09.2020 22:34

dobry mecz to jest manc wilki

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 września

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 20 września

  • FT

    Parma

    0 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Genoa

    4 - 1

    Crotone

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Sampdoria

Poniedziałek, 21 września

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Bologna

Sobota, 26 września

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 27 września

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    AC Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 28 września

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Genoa

    Genoa

    1

    3

  • 2

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 3

    Napoli

    Napoli

    1

    3

  • 4

    Milan

    Milan

    1

    3

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    1

    3

  • 6

    Sassuolo

    Sassuolo

    1

    1

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lorenzo Insigne

    1

  • 2

    Dries Mertens

    1

  • 3

    Mattia Destro

    1

  • 4

    Goran Pandev

    1

  • 5

    Marko Pjaca

    1

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26928

Liczba newsów: 37471