Plotki transferowe

CdS – Ranocchia albo Guarin odejdą (27)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 13 lat temu
420
27

Corriere dello Sport informuje w dzisiejszym dniu, że Inter ma nadzieję na sprzedaż Ranocchi albo Guarina. Juventus Turyn wykazuje duże zainteresowanie reprezentantem Włoch, w rozliczeniu do Mediolanu miałby trafić Luca Marrone. Kolejną poszlaką w sprawie odejścia Ranocchi jest przedłużenie kontraktu z Samuelem i przyjście do klubu Hugo Campagnaro.

 

Inter czeka również na oficjalną ofertę ze strony Tottenhamu za Freddy’ego Guarina. Londyński klub może zaoferować przynajmniej 15 mln euro, które natychmiast zostałyby przeznaczone na Radje Nainngolana.

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.06.2013 o 21:38 przez misio123
misio123
Ten pierwszy niech sobie odchodzi, ważne by Guarin został
10.06.2013 o 09:17 przez franek89
franek89
Znowu polotki
09.06.2013 o 23:58 przez el_loco
el_loco
to może być kolejna plotka w ich wykonaniu.
09.06.2013 o 23:42 przez Soldier
Soldier
za co my mamy takiego prezesa.... o m g
09.06.2013 o 20:52 przez Czarson
Czarson
No to faktycznie chca odbudowac wielki Inter...
09.06.2013 o 20:09 przez Imrahil
Imrahil
prezes sprzeda obu i nie bedzie dylematu
09.06.2013 o 18:37 przez dodo_IM
dodo_IM
Z tej dwójki to sprzedałbym Rano ale spokojnie, Mazzarri powiedział że najpierw chce zobaczyć każdego piłkarza a potem będą myśleć o transferach. No chyba że ktoś sypnie na prawdę dużą kasą.
09.06.2013 o 16:59 przez Xevo
Xevo
Guarina ja bym nie sprzedawał , To jest przyszłość Interu wraz z Kovacićiem ....
09.06.2013 o 16:41 przez RBaggio18
RBaggio18
Sprzedać oby jakby Juve dało 20 a totenham 15 to nawet nie ma się co oglądać , do tego może dało by się kogoś potrzebnego z juve wyciągnąć ..szkoda ,że cassano nie odejdzie do monaco , pozbyc się jeszcze alvareza i paru innych typu mużingaje , kuzmanowicze ,szczelota, gargany i zacząć całkiem nowy projekt. Nie wierze ,że guarin zacznie super grać ..uszczyuplic kadre do 15 dobrych graczy do tego 2-3 w miare dobrych i kilku mlodych ...a za rok wzmocnić się już na puchary i walke na 3 frontach . Kadra max 22 osoby spokojnie starczy na taki sezon jak ten przed nami , a w razie kontuzji młodzi się ograją . CI co są skarzeni partactwem tego seoznu i marazmem dwoch ostanich nie odbudująsie w tym klubie nigdy . Z transferów ogórków (wg was super graczy ) spokojnie możemy wyciśnać z 40-50mln= Guarin , Pereira , Rano ,Cassano , Nagatmo , Szczelotto do tego odpadna pensje garganów, mużingajów , rokich . Ciekawe co tam u Silvestre ..czy coś z niego będzie jeszce .Aaa jeszcze lepiej miec obstawione w tym sezonie 4-5 pozycji super graczami niz 11 plus zmiany ogórami ..
09.06.2013 o 16:01 przez Pawel1992
Pawel1992
zarówno Kolumbijczyk jak i Włoch powinni zostać na następny sezon.
Po przyjściu nowego trenera od przygotowania fizycznego , kontuzje mogą przestac być tak uciążliwe i Fredy będzie mógł się skupić na grze na swojej pozycji(środkowa pomoc)..
Mazzarri znajdzie sposób jak zrobić pożytek z tych graczy o wielkim potencjale.
Do srzedaży są inni , sami wiecie kto. Możemy oszczędzić sporą gotówkę pozbywając się słabych piłkarzy z dużymi kontraktami a nie trzeba pozbywać się Ranocchi czy Guarina.
09.06.2013 o 15:44 przez Kebo
Kebo
Guarin jeśli już, ale nie rozumiem po co sprzedawać któregokolwiek z nich
09.06.2013 o 15:23 przez adilbn
adilbn
"Byłbym bardzo zadowolony, gdybym zagrał w Pucharze Konfederacji. Mm nadzieję, że będę w kadrze. Juventus? Każdego lata powtarzają się te same pogłoski. Mam kontrakt z Interem do 2015 roku i jestem tutaj zadowolony" - Ranocchia.

"Chce pozostać w Interze pomimo ostatnich doniesień jakie się pojawiają." - Ranocchia.

"W poprzednim sezonie ja i wielu moich kolegów musiało zmieniać swoje role w drużynie. Teraz chcę się idealnie wpasować w taktykę trenera i dawać z siebie jak najwięcej grając na nominalnej pozycji." - Guarin

Plotki będą cały czas się pojawiać, jak dla mnie Ci piłkarze są nie do ruszenie a i Mazzari nie jest głupi i na bank będzie ich chciał na nowy sezon.
09.06.2013 o 15:04 przez inter_21
inter_21
Dalej jesteście za nie oddaniem udziałów? Przecież to jest sabotaż, jeszcze kilka lat i walka o utrzymanie. Tu nie ma nic do stracenia.
09.06.2013 o 15:02 przez Chuchu
Chuchu
Brawo. Pozbądźmy się jedynych zawodników, którzy w minionym sezonie się wykazywali przyzwoitym poziomem.
09.06.2013 o 14:51 przez Greg4Inter
Greg4Inter
Materazzi mu wpie***li jak przejdzie do jufe :D
09.06.2013 o 14:50 przez Seba
Seba
Jeśli faktycznie okaże się, że Chivu, Cambiasso i nie daj Boże Stankovic zostaną, a odejdzie Rano (nie jestem fanem jego talentu, ale chodzi o sam fakt) i Guarin, to trzymam kciuki, aby Thohir wykupił całość udziałów. Inaczej Moratti z Branką całkowicie uśmiercą ten klub.
09.06.2013 o 14:38 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Media uczepią się na coś i nie odpuszczą , żaden Ranocchia nie dojdzie do Juve
09.06.2013 o 14:36 przez piotrekninter
piotrekninter
niezle odmladzamy obrone
jakbym mial wybrac,zdecydowanie Rano, Guarin musi zostac, to taki kon,ze jak bedzie mial z kim grac , a zapowiada sie ze bedzie, bo Kova daje rade, moze Botta wypali, wiec ekipa bedzie,bedzie moc
09.06.2013 o 14:12 przez kibol123
kibol123
guarin na naingolana to tylko w interze aguero na rochiego
09.06.2013 o 14:02 przez basicinstinct
basicinstinct
ahahahahaha. Cyrk !
09.06.2013 o 14:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję, że tylko ploty...
09.06.2013 o 14:00 przez Drago194
Drago194
Sprzedamy Żabę i będzie jak z Cannavaro...
09.06.2013 o 13:55 przez Darkos
Darkos
Czyli nadal debilne decyzje w rarządzie. Oprzeć obronę na cały sezon na Samuelu i mieć Chivu w rezerwie. Dlaczego...
09.06.2013 o 13:47 przez Claudio
Claudio
jeszcze pare miesiecy temu pisalem iż nie bede zaskoczony jak po przyjsciu Hugo ktos z dwojki Jesus-Ranocchia odejdzie..żałosny, przewidywalny w swoich glupich decyzjach zarząd. W Guarina ciagle wierze. Jak przyklada sie do treningow i gry to wymiata, przy Mazzarim mysle ze graly conajmniej dobrze.
09.06.2013 o 13:42 przez Rebelde
Rebelde
Barany będę jak któryś z nich odejdzie. A co z tekstami że 'wokół Guarina budujemy nowy zespół ' ?? ? Z Ranocchią popełnią ten sam błąd co zawsze, sprzedadzą a on z miejsca wejdzie do reprezentacji i będzie wymiatać.

Nasz zarząd nie uczy się na błędach z przeszłości. Niereformowalny Beton
09.06.2013 o 13:40 przez Soprano1986
Soprano1986
a i niby mamy grac 3 srodkowymi to trzeba miec minimum 6 srodkowych, wiec nie widze sensu sprzedazy Rano
09.06.2013 o 13:38 przez Soprano1986
Soprano1986
ta sprzedajcie rano i za sezon bedziemy znowu bulic 15 mln za obronce, a jeszcze niech samuel albo hugo sie polamia w trakcie sezonu to bedzie super

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się