Wywiady z piłkarzami

Chiellini: "Juve ma mocniejszy atak od Interu" (47)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 17 lat temu
769
47
Obrońca Juventusu Turyn - Giorgio Chiellini pomimo tego, iż w Interze w następnym sezonie zagra król strzelców oraz wicekról strzelców ubiegłego sezonu, twierdzi iż to... Juventus ma najsilniejszy atak Serie A:

"Jeśli przyjdzie D'Agostino lub Diarra to będziemy lepsi niż w poprzednim sezonie. W poprzednim sezonie dwa miesiące przed zakończeniem rozgrywek przegraliśmy rywalizację o mistrzostwo z Interem, teraz jednak tak nie będzie. Pomimo iż mają Milito oraz Ibrahimovicia to i tak my mamy najsilniejszy atak. Aby wygrać mistrzostwo musisz mieć również najlepszą obronę."

Gwoli przypomnienia najskuteczniejszy napastnik Juventusu w poprzednim sezonie w lidze zdobył 13 goli (Alessandro Del Piero), z kolei najlepszy strzelec Interu (Zlatan Ibrahimović) zdobył o 12 bramek więcej.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (47)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.07.2009 o 16:23 przez Chuchu
Chuchu
średnia bramek na mecz Milito w poprzedni sezonie wyniosła 0,774 ale rozumiem że 24 podzielić przez 31 to już wyższa matematyka <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
06.07.2009 o 11:31 przez Grajas
06.07.2009 o 11:00 przez Loll
Loll
Panowie porównywać Milito do Trezeguet to śmiech na sali. <br /> Średnia bramek na mecz Milito to 0,42 <br /> Średnia bramek na mecz Treze to 0,67 <br /> Średnia bramek na mecz Del Piero to 0,43 <br /> Średnia bramek na mecz Iaquinty to 0,30 <br /> Średnia bramek na mecz Zlatana wynosi 0,47 <br /> Średnia bramek na mecz Balotelliego to 0,31 <br /> <br /> W sumie daje to średnie: <br /> Inter - 0,40 <br /> Juventus - 0,47
06.07.2009 o 10:39 przez adriano:)
adriano:)
Juve zawsze mówi przed sezonem, że jest najlepsze. Potem jednak spuszczają głowy i muszą oglądać plecy Interu.
06.07.2009 o 10:18 przez LoveFist18
LoveFist18
hahah, w każdej formacji Inter ich przywyzsza !! ! <br /> smieszni sa ci gracze juve
05.07.2009 o 23:50 przez Grajas
Grajas
Kibic juve powiedział że jego klub był zamieszany w jakąś aferę aż sobie screena trzasne<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> to czy ktoś był zamieszany bardziej lub mniej i ile dostał to już była sprawa sądu.Wiem natomiast że juventus był,a to że ktoś inny też nie ma nic do rzeczy.
05.07.2009 o 23:43 przez Pinturicchio
Pinturicchio
Grajas: myślisz, że tylko Juventus był zamieszany? Mnie się wydaje, że nie wszyscy dostali tyle ile powinni
05.07.2009 o 23:42 przez Pinturicchio
Pinturicchio
Chodziło mi o ten sezon. Manninger więcej grał, ratował zespół, bo gdyby nie on to LE. To tak jakby porównywać Treze z Balotellim. To Mario był lepszy w tym sezonie, ale klasę Treze ma większą. Podobnie Toldo. Rozumiecie?<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 23:40 przez Grajas
Grajas
Nie wiemy jak daleko sięga calciopoli można tylko przypuszczać że rozpoczęł się wraz z nadejściem triady.Wiemy natomiast o wszechobecnym w juventusie dopingu więc koniec końców oszukiwali <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> no i Manninger czy jak to się tam pisze lepszy od Toldo,poczucie humoru cię nie opuszcza.
05.07.2009 o 23:38 przez Seba
Seba
Już nawet Manninger przebił Toldo. Co tu sie wyprawia. Koszulki Juve mają na prawde niezwykłą moc <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 23:35 przez MiRas.
MiRas.
Ławka rezerwowych wśród bramkarzy lepsza?! Manninger &gt; Toldo?! Pintu... mimo, iż mam z 2 promile teraz to trochę przegiąłeś <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> :*
05.07.2009 o 23:27 przez Pinturicchio
Pinturicchio
Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie: <br /> Jak zobaczyłem tą trochę kontrowersyjną wypowiedź Kielona, to wiedziałem od razu, że będzie się roiło od napinek... <br /> <br /> Interu atak (mówię o POPRZEDNIM sezonie) opierał się głównie na Ibrahimoviciu stąd porównanie Zeta. Prawda leży pośrodku, ponieważ każda ze stron ma trochę racji: <br /> Juventini: atak Juve był trochę równiejszy, strzelali mniej, ale Del Piero brał na siebie ciężar gry jak na kapitana przystało. Atak Interu opierał się głównie na Ibrze, a później Balotelli, który był przywrócony do łask <br /> Interiści: mieli niekwestionowanego lidera w osobie Ibry, król strzelców, technik. Strzelali więcej goli <br /> <br /> Amauri, zaspał wiosnę, świetna jesień, jego występ w tym sezonie to będzie jedno wielkie &quot;?&quot; <br /> <br /> Milito niewątpliwie dopełni w tym sezonie Szweda (równorzędny partner), o ile ten nie pójdzie <br /> <br /> Abstrahując do pozostałych pozycji: <br /> Inter ma lepszy (w TEJ chwili z Milito) atak niż nasz <br /> Jeśli chodzi o 2008/09 to prócz Ibry i Mario to my mieliśmy piłkarzy, którzy brali na siebie więcej ciężaru z gry. Stawka była bardziej wyrównana (no chyba, że Alexa zastąpiłby w przyszłości Cassano, a mającego odejść Treze- Lavezzi) <br /> <br /> Obrona nasza no cóż tu mówić- tylko Kielon i -uwaga- Molinaro godnie się prezentowali (choć ten drugi nie powinien się zapędzać w pole karne) <br /> Traditore powinien poratować nas w niektórych momentach doświadczeniem <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" /> Inter tutaj jednak jest górą <br /> <br /> Bramka to dwaj wielcy mistrzowie, ten sezon należał do Cesara, ale nie można zapomnieć o kontuzji Gigiego. Ławkę jednak na bramce mamy lepszą, Manninger- lepszego rezerwowego trudno znaleźć <br /> <br /> Pomoc bardzo wyrównana Melo/D'Agostino-Cassano. Jeśli to dojdzie do skutku środek pola- Shock <br /> <br /> Ostatnia sprawa: <br /> Calciopoli. Było, minęło, ale od 1994<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> To gdzie Scudetto 2000? Gdzie wsadzić rezultaty (bez urazy) z 2003 i wcześniej? Hę? A doszukiwanie korupcji w 2002 jest trochę śmieszne<img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> Takie jest moje zdanie. To temat rzeka, mam swoje przekonania, ale nie zagłębiam się <br /> <br /> Pozdro
05.07.2009 o 23:05 przez Grajas
Grajas
Średniaka a to dobre.Gdyby nie to że decydują mecze bezpośrednie to od tego średniaka dzieliła by was 1 pozycja. <br /> O ile w tym sezonie Del Piero można porównywać do Milito to porównywanie Zakłinty to zwykła obraza dla argentyńczyka.Ten jakże utalentowany włoch pokazał swój kunszt na pucharze konfederacji. <br /> Poza tym skoro mamy porównywać atak na przyszły sezon bo to chodziło &quot;bystremu&quot; kopaczowi juve,to nie wiem co w twoich obliczeniach/porównaniach robią Cruz,Crespo,Adriano,Obinn
a.
05.07.2009 o 22:31 przez djqbaa
djqbaa
czyli będzie strzelał mało bramek i się nie sprawdzi - jednym słowem niewypał. Samo porównanie Amauriego do Diego jest już karygodne. Tak naprawdę Amauri może Diego buty czyścić. Wystarczy spojrzeć na statystyki i porównać.
05.07.2009 o 22:29 przez 13adi13
13adi13
Diego Milito&gt;David Trézéguet <br /> Vincenzo Iaquinta=Mario Balotelli <br /> Alessandro Del Piero&lt;Zlatan Ibrahimović <br /> Amauri&gt;Victor Nsofor Obinna <br /> Diego&gt; Thiago Motta <br /> Mauro German Camoranesi&gt;Ricardo Quaresma <br /> Taka jest moja opinia, napastników mamy lepszych, ale pomocników gorszych, nie brałem pod uwagę def.pomocników
05.07.2009 o 22:21 przez djqbaa
djqbaa
mamy eksperta, który twierdzi, że Milito będzie niewypałem <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 22:12 przez Seba
Seba
&quot;No, chyba, że tak, ale... <br /> Okienko transferowe się jeszcze nie skończyło.&quot; - no tak tylko, że Kielon porównał stary napad Juve z nowym atakiem Interu. Troszke mu to nie wyszło, ale co tam <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 22:04 przez sopel19888
sopel19888
hahaha zzz ale sie teraz osmieszyles <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 22:00 przez Cny
Cny
zzz_v1 - a dodawałeś te bramki<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Inter ma ich więcej <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Chyba logiczne, że jak więcej napastników to i średnia w dół idzie :0 Kolejny spec z Juve, co nie wie o czym pisze
05.07.2009 o 21:56 przez Grajas
Grajas
Skoro mówi &quot;Pomimo iż mają Milito&quot; to w porównaniu należy też go uzwględnić.Może i mieliście w tym sezonie lepszy atak od naszego jednoosobowego ale przyjście Milito to zmieni,Mario też powinnien dojrzeć.A u was najlepszy napastnik niedługo emeryturka.
05.07.2009 o 21:50 przez iss84
iss84
Jak człowiek jest chory i ma goraczke to nie powinien udzielac wywiadów bo pózniej wstyd mu ze takich glupot nagadal
05.07.2009 o 21:45 przez Deki
Deki
Jeśli patrząc obiektywnie to Interm ma dwóch najlepszych napastników ostatniego sezonu we Włoszech + Balotelliego który miał bardzo udaną drugą cześć sezonu. Juve ma 35 letniego Del Piero, który ma już jedynie przebłyski, dobrego Iaquinte(ale jednak nie na pierwzy skład), totalnie przecenionego Amauriego(w drugiej cześci sezonu totalnie zgasł, wiem że był kontuzjowan ale i tak zagrał w około 30 meczach w całym sezonie a gole strzelał tylko na początku) no i Treze który moim zdaniem jest najlepszy z nich wszystkich. <br /> Inter tak czy siak musi sprowadzić jeszcze jednego napastnika. Marzeniem Aguero, relnym celem Cassano(choć on mógłby grać za napastnikami), a optymalnym rozwiazaniem byłby Giuseppe Rossi(młody Włoch, do wyjęcia za rozsądną cenę) ale tym ostatnim to na pewno się nie zainteresują niestety.
05.07.2009 o 21:33 przez Grajas
Grajas
Czemu nie dodałeś Milito,przecież twój idol o nim właśnie mówi.
05.07.2009 o 19:53 przez akun
akun
&quot;Aby wygrać mistrzostwo musisz mieć również najlepszą obronę.&quot; <br /> <br /> Biedaczek myśli że jak przyszedl Cannavaro to wzmocnił tym ich linie defensywna xD <br /> Chociaż nie powiem, że nie, wkońcu i tak była bardzo słaba :D
05.07.2009 o 19:49 przez SlimShady
SlimShady
Juve ani nie ma lepszego ataku ani obrony od nas. <br /> Chellini nałykał sie piguł i wypowiada takie pierdoły, szkoda mi gościa, ośmiesza sie
05.07.2009 o 19:13 przez Janosv360
Janosv360
haha ale gościu zabawny <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 18:23 przez Pavlo
Pavlo
Końcowy wniosek jest najlepszy xD
05.07.2009 o 17:50 przez Ibrahimovic888
Ibrahimovic888
Widać że poczucia humoru im nie brakuje. <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" />
05.07.2009 o 17:34 przez Shadow
Shadow
Amauri - Del Piero <br /> Ibrahimovic - Milito <br /> <br /> Prosze porownac sobie ich razem. To co powiedzial Chiellini nadaje sie do smiechu warte
05.07.2009 o 16:03 przez Seba
Seba
Juventus faktycznie może mieć mocny środek pola, ale jak patrze na ich obrone to niezbyt kolorowo to wygląda <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> Z atakiem niech także sie nie zdziwią <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />

Shoutbox

martins2000 28.06.2026 19:51

Inter’s skepticism on moving forward with a deal for Oumar Solet would be that his chronic knee issues would not deal well with playing three matches in seven days- whereas with Udinese he was just playing in the league.

Klinsi64 28.06.2026 18:06

betonowy Chivu 3 razy obił tym archaicznym 352 nowoczesnego Fabrygasa

Cny 28.06.2026 17:40

i bał się rywalizacji z Mikim

Cny 28.06.2026 17:39

zdecydowanie

Chuchu 28.06.2026 17:39

Nieee, ja jestem pewien, że nie podobało mu się 3-5-2

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625749

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się